Aslan Burcu Şubat 2019

Aslan Burcu Şubat 2019

Merhaba sevgili aslan ve yükselen aslan okuyucularım ! Şubat ayı yorumlarınızla geldim.

Ama hatırlatmamı yineleyeyim, yükseleni aslan olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yazıdan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, öncelikle onun linkini bırakayım aşağıya sizin için.

2019 Astroloji Gündemi ve Aslan Burcu 2019,

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilir, bunun için bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

İki tutulma, yani hem Güneş tutulması, hem Ay tutulması yaşadığımız bir Ocak ayının ardından, Şubat daha rahat, daha güzel, onu söyleyebilirim 🙂

Şubat 2019 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, ayın genel çerçevesini görebilirsiniz. Ayrıca bu yazıda Şubat ayının şanslı ve zorlayıcı tüm gezegen açılarını listeledim, yararlanabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Önemli işlerimiz için destekleyici gezegen açılarının olduğu zamanları seçmeliyiz, sert açılarda temkinli olmalıyız çünkü.

Şimdi ay içerisindeki transitlere ve olası etkilerine bakalım :

Güneş, 19 Şubat’a kadar kova burcunda, 7.evinizde.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Kova Burcunda 20 Ocak – 19 Şubat 2019

19 Şubat itibariyle, balık burcuna geçecek Güneş, yani bu kez 8.evinizde olacak ve bu evin temaları üzerinden konularla meşgul olacaksınız. Ödemeler, krediler, banka, prim, sigorta konuları, ayrıca ortaklaşa kazançlar, miras, nafaka, vb temalar 8.evin yönetimindedir. Parasal bir hareketlilik görünüyor. Bir süredir beklediğiniz alacaklarınızı elde edebileceğiniz bir transit bu.

Merkür, 10 Şubat’a kadar kova burcunda, 7.evinizde.

Merkür kova transitinin detayları ve burcunuza etkileri burada : Merkür Kova Burcunda 24 Ocak -10 Şubat 2019

10 Şubat’ta Merkür bir sonraki burca, yani balığa geçiyor. Yukarıda saydığım 8.ev konularında iletişimi ve haberleşmeleri artıracak Merkür buradayken. Bu temalar üzerinden görüşmeler, yazışmalar, dialoglar, anlaşmalar, imzalar olası. Kredi çekmeyi planlıyorsanız, bu süreçte gerçekleşebilir mesela. Bir miras konunuz varsa, bu transit etkisiyle sonuca gidebilir. 8.ev konuları aktifleşiyor.

Venüs, 4 Şubat’a kadar yay burcunda olacak, yani 5.evinizde. Aşkta, sanatsal faaliyetlerde, hobilerde  yaratıcılığa dayalı işlerde çok güzel bir etki sizin için. 5.ev bu temaları kapsar. Ayrıca çocuklar da bu evdedir, onlarla ilgili de güzel gelişmeler getirir Venüs.

Venüs yay transitinin genel ve burcunuza etkileri burada : Venüs Yay Burcunda 7 Ocak – 4 Şubat 2019 

4 Şubat sonrasında ise ayın geri kalan kısmında Venüs-oğlak transiti yaşayacaksınız.

6.evinizden Venüs geçiyor olacak. İş ortamınızda güzel değişimler olabilir. İş arkadaşlarınızla iletişimi de kuvvetlendirecek bir etki bu. İş ve iş dışındaki günlük sorumluluklarınızda istediğiniz yönde değişiklikler meydana gelebilir Venüs etkisiyle. Diyet, spor, bakım konuları için çok güzel bir transit ayrıca, yararlanabilirsiniz. Sağlık problemleri olanlar için de, olumlu bir etki. 6.evin konuları bu yöndedir efendim.

Mars, 14 Şubat’a kadar koç burcunda olacak.

Size nasıl olasılıklar getirebilir, detaylar burada : Mars Koç burcunda 1 Ocak – 14 Şubat 2019

14 Şubat’ta boğa burcuna geçecek Mars, yani 10.evinize.

10.ev yaşamınızda sizin için otorite figürü sayılabilecek kişileri kapsar. Yöneticiler, patronlar, amirler, aile büyükleri gibi. Mars etkisiyle buralarda bir agresyon olabilir, dikkat. Mars mücadele demektir ayrıca. 10.ev iş ve kariyer alanı olduğundan, iş yükünüz biraz yorabilir sizi bu ara, keyifsiz hissedebilirsiniz. Hayatta bulunduğunuz noktayı sorgulayabilirsiniz. Devlet bağlantılı işleriniz, devlet dairelerinde işlemleriniz olabilir Mars etkisiyle.

10.evden geçen bir Mars, ilişkileri iyi yönetmeyi gerektirir, lütfen stratejik olun. Ani parlamalarla gelen istifalar genelde Mars-10.ev transitinde yaşanır. Özellikle uyarıyorum ki, temkinli olun ve negatif olasılıklardan koruyun kendinizi. Astroloji, hayatımızı kolaylaştırmak için var !

Harika bir Şubat olsun sizler için !

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

@anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması ve Etkileri

21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Etkileri

Dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!