Aslan Burcu Mayıs 2018

Aslan Burcu Mayıs 2018

Merhaba aslanlar ve yükseleni aslan olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, tekrar belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş 10.evinizde. Mesleki konular ve sıfatlarınız çerçevesinde bir gündem oluşuyor sizler için. İş hayatınızda yoğunluklarınız artabilir. Bu süreç terfi etmek, zam almak, yeni bir projeye başlamak için de uygundur. Aile büyüklerinizle, özellikle erkek figürlerle ilgili konuların oluşması ve bunlarla meşgul olmanız olası. Sonra Güneş 11.evinize geçerek takım çalışmasını, gruplarla yapılacak işleri vurgulayacak ve çok daha sosyal olacaksınız.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Size üçgen yani çok olumlu bir açı yapıyor. Retrosunda zorlandınız. Okul hayatında, yurt dışıyla ilgili konularda, hukuksal meselelerde gereksiz detaylarla ve geçmişten gelen pürüzleri temizlemekle uğraştınız. Ancak şimdi Merkür ileri hareketinde ve çok daha rahatsınız. Sonra boğaya geçecek Merkür ile kariyerinize iyiden iyiye odaklanacaksınız. İş kurmak yönünde niyetleriniz varsa, bu transit danışmak, görüşmek, fikir almak, planlarınızı netleştirmek için uygundur.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 11.evinizde. Arkadaşlıktan aşka dönüşen ilişkiler gündeme gelebilir. Sosyal çevre ve gruplarla birlikte sanatsal faaliyetleriniz, festival, konser gibi eğlenceli aktiviteleriniz artabilir. Maaşta, ya da kendi işinize sahipseniz elde ettiğiniz gelir akışnda artışlar da mümkün.

19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçecek Venüs, 12.evinizde yer alarak enerjinizi içe dönmüş hissettirecek. Son derece aktif ve arkadaşlarla geçen sosyal günlerin ardından, biraz daha kendinizle kalmak isteyeceksiniz bu kez. Ayrıca bu etki, duyguları ifade etmek yerine kendi içinizde yaşayacağınızı da gösteriyor.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 6.evinizde. Sağlık alanında zorlar bu etki sizi. Günlük koşuşturmalarınızın artması da olası. Ayrıca bir evcil hayvana sahipseniz, onunla ilgili problemlerle uğraşmanızı gerektirebilir Mars transiti.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

Kariyer hayatınızda yeni fırsatlar ya da mevcut düzende değişiklikler anlamına geliyor bu yeniay sizler için. Terfi alabilir, yeni bir projenin sorumluluğunu üstlenebilir, yeni bir sıfata sahip olabilirsiniz. Ayrıca evlenmek, çocuk sahibi olmak şeklinde de artabilir yaşamda sahip olduğunuz sıfatlarınız.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

5.evinizde gerçekleşen dolunay, aşkta agresyon yaşayabileceğinizi, hobileriniz ve sanatsal aktiviteleriniz ile ilgili bir tamamlanma yaşabileceğinizi gösteriyor. Ama olumsuz düşünmeyin. Örneğin hazırlandığınız bir sahne performansı vardır, o gün gelir, yaparsınız ve o konu tamamlanmış, geride kalmış olur. Çocuklarla ilgili konularda da, emeklerin karşılığını sunacak neticelenmeler söz konusu.

 

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Aslan Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!