Aslan Burcu Kasım 2020

Aslan Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili aslan ve yükselen aslan okuyucularım !

Hoşgeldiniz Kasım ayı yorumlarınıza 🙂 Yeni yıla yaklaşıyoruz artık yavaş yavaş.

2021 için yazmış olduğum yazım burada, tıklayabilirsiniz : 2021’e Genel Bakış

Bu ayın gezegen transitleri ve Ay döngüleri sizlere neler getirebilir, genel olarak konuşacağız. Buna geçmeden evvel, Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de paylaşayım : anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 4.evinizde.

Transitten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 5.evinize geçiyor.

Bu transit size geziler, seyahatler, ufkunuzu daha bir genişletecek ve anı değeri taşıyacak yeni güzel deneyimler getirebilir.

Aşk 5.evin konusudur. Hayatınız bu anlamda da hareketlenebilir mi ? Evet, bu da olasılıklar arasında.

Çocuklar, bebekler, hamilelik konuları 5.ev ile ilgili ayrıca. Sizin ya da çevrenizden birilerinin, yakınlarınızın böyle gündemleri de olabilir. Çocuk sahibi iseniz, onun ihtiyaçları doğrultusunda yapmanız gerekenler, yani onunla ilgili sorumluluklarınız öne çıkcaktır. Yetişkin yaşta çocuklarınız varsa, onların seyahatleri olabilir Güneş yayda iken. Ayrıca okul, üniversite, akademi konuları ön planda olur.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro bitiyor. Merkür 3.evinizde ileri hareketine başlıyor artık.

Retro döneminde yakın çevrenizle iletişimlerde zorlanmalarınız olduysa, artık bunlar geride kalmaya başlıyor diyebiliriz. Çünkü Merkür, yani iletişimden sorumlu olan gezegen düzeliyor.

11 Kasım’da akrep burcuna, 4.evinize geçiyor Merkür.

Ailemizle, evimizle ilgili konular, ev, kira, alım, satım, kontrat, tapu gibi konular 4.ev ile bağlantılı.

Buralarda yenilenen durumlar olabilir, yeni kararlar, yeni fikirler olabilir. Ev arıyorsunuzdur örneğin, haberleşmeleriniz artabilir. Eşten, dosttan yardım gelebilir. Evle ilgili bir yatırım yapacaksınızdır ya da, bu konuda araştırmalarınız artabilir. Ailenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz, onlar için bir şeyler yapabilirsiniz, aile içi borçlar varsa, destek olabilirsiniz. Aile bireylerinin kredi çekmek, kredi kartına başvurmak, hesap açmak, sigorta başlatmak gibi bankacılık işlemleri olabilir.  Sizin için böyle bir Merkür geçişi bu.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 3.evinizde.

Gayet güzel. İletişim alanında bir Venüs. Hem yakın çevre bağlantılarınıza olumlu yansıyacaktır, hem işinizde, iletişime dayalı faaliyetlerinizde, sosyal medyanızda bir Venüs desteği olacaktır bu süreç.

Kardeşlerinizle ilgili pozitif gelişmeler de olabilir.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 4.evinizde.

Evinizde eşyalarınızı yenileyebileceğiniz, kendinize keyifli, şirin alanlar yaratabileceğiniz, dekorasyona merakınızın artacağı, daha çok bu tür şeylerden keyif alacağınız bir dönem.

Aile içi konularda, aile bireylerinizin gündemlerinde, aile içi iletişimlerinde pozitif bir etki ayrıca.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 9.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu bitiyor. Bu yılın zorlu etkilerinden biriydi. Artık sonlanıyor.

Eğitimle ilgili konularınız, ilerlemekte güçlük çektiğiniz akademik çalışmalarınız hız kazanmaya başlıyor. Beklemede kalmış olan seyahatler yapılabilir ayrıca. Yer değişiklikleri, şehirler arası konular yoluna girmeye başlıyor.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

4.evinizde bir yeniay.

Evinizde bir yenilik olabilir. Yenilenen, değişen eşyalar olabilir. Odaların düzeni değişebilir. Taşınmak isteyenler bu yönde harekete geçebilirler. Ev almak, satmak, kiralamak gibi evle ilgili konularda adım atılabilir.

Aile bireylerinizin yeni başlangıçları olabilir ayrıca. Onların yaşamında yeni bir şeyler başlayabilir.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

11.evinizde bir Ay tutulması.

Dostlarınızla, yakın arkadaşlarınızla bazı dargınlıklar, anlaşmazlıklar olabilir tutulma ve civarındaki günlerde. Anlaşamadığınız ya da kabul edemediğiniz konular varsa, mesafe konulabilir, iletişimler azaltılabilir ama birbirinizi gücendirecek sözler söylememeye özen gösterin.

İşinizde bir projenin tamamlanma süreci olabilir bu ayrıca. Artık görünür kılma, duyurma, tanıtma zamanı gelmiş olabilir. Ay tutulmaları tamamlanma döngüsüdür çünkü. 11.ev ise işlerimizle, hedeflerimizle, projelerimizle ilgili bir alan.

Üyesi, gönüllüsü olduğunuz bir dernek, bir takım çalışması, bir vakıf varsa, burası ile bağlantınızı sonlandırabilirsiniz ayrıca.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

error: Content is protected !!