Aslan Burcu Eylül 2018

Aslan Burcu Eylül 2018

Aslan burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Gezegen retroları sebebiyle çok da ilerleyemediğimiz, sıkça geçmişi düşündüğümüz, bir şeye takılı kaldığımız, yavaşlayan günlük akışlarımızla enerjimizin düştüğü bir yaz döneminin ardından, hızlı bir Eylül geliyor !

Merkür retrosu sizde yaşandı ve yoruldunuz. Aksamalar canınızı sıktı. Ancak şimdi düzelmiş, ileri hareketinde hızlı bir Merkür var ve aslanda ilerliyor. Haliyle destekliyor sizi.

İletişimden ticari işlere, eğitimden devlet bağlantılı işlemlere kadar birçok alanda Merkür’ün güzel etkisi altındasınız.

Mars retrosu 27 Ağustos itibariyle sonlandı. Eylül’ün ilk haftası da Satürn düzeliyor 🙂

E bize de artık doğrulmak ve işlerin başına dönmek düşüyor.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylara bakalım, aslanları (tabii özellikle yükselen aslanları kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani para alanınız olan 2.evinizde.

Gündeminiz ödemeler, harcamalar, yatırımlar, kazançlar. Güneş bulunduğu alanı parlatır, aydınlatır, size de maddi şans ve fırsatlar getirecektir başakta transit edeceği süreçte.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 1.evinizde. Zihniniz çok aktif bir kere, her şeyden evvel bunu söyleyeyim. Düşünüyor, plan yapıyor, kurguluyor, tasarlıyorsunuz.

Çokça fikir, yeni bilgiler, yeni iletişimler getirir size bu transit. Sonra başak burcuna, 2.evinize geçecek Merkür. Paraya dair konuları, irtibatları, işlemleri artıracak. Bu süreçte yeni yatırım fikirleri, yeni gelir akışları sağlayacak bağlantılar elde edebilirsiniz.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, 3. evinizde. Yakın çevre iletişimlerini güzelleştiriyor. Arkadaş çevrelerinden flört ihtimali de getirir bu etki.

Mars, artık hızlandı, ileri hareketinde.

11 Eylül itibariyle 7.evinize geçiyor. Bu transit etkisinde, ilişkilerde daha toleranslı olmalı, kolay sinirlenmemelisiniz. Partnere dair meseleler üzerinden ruhsal yorgunluklar da oluşabilir açıkçası.

Çok güzel bir Eylül yaşamanızı diliyorum ! Önemli bir ay esasen herkes için. Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim öyleyse 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle mağrur aslanlar 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!