Aslan Burcu 2019 Yorumları

Aslan Burcu 2019 Yorumları

Merhabalaar ! 2019’da sizleri neler bekliyor, anlatmaya geldim sevgili aslanlar 🙂

Ben 2019 için çok heyecanlıyım, ya siz ?

 

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki aslan ve yükseleni aslan olanlar (ama daha çok yükselen aslanları kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 4.evinizdeydi. Ev, yuva, aile, yaşam alanı, aile bireylerine dair konularda güzel etkiler verdi size.

2019’da ise yay burcunda, 5.evinizde transit halinde olacak.

5.ev aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal aktiviteler, kurslar, seyahatler, tatiller, eğlenceli yeni meşguliyetler demektir. Hayatın keyif aldığımız yanlarını sembolize eder. Aynı zamanda şans evidir.

Yalnız olanlar için yeni bir aşk olası mı peki bu durumda Burçak ? Evet, olası, valla olası 🙂

Onun dışında yeni bir hobi edinebilirsiniz mesela, dans, müzik, resim, vb bir kursa başlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar için destekleyici bir dönem ayrıca 🙂 Parlayacağınız, öne çıkacağınız bir süreç olacak bu. Jüpiter desteği iş çevrelerinde de güldürebilir yüzünüzü.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda. Bu süreçte, 9.ev konuları üzerinden geçerek düzenlemeler yapacak yaşamınızda. Örneğin akademik konular, basın, yayıncılık, ticaret, hukuksal meseleler, yurt dışı bağlantılı gündemlerinizle ilgili bir şeyler yerine oturabilir, şekil alabilir bu dönemde.

Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda, yani 10.evinizde olacak Uranüs.

7 yıl boyunca 10.ev kounularında sürprizler, değişimler, dönüşümler bekliyor sizi.

10.ev konuları : İş, kariyer, toplum önündeki yeriniz, (eş olmak, ebeveyn olmak da dahil) yaşamdaki tüm sıfatlarınız, sorumluluklarınız, devlet bağlantılı iş ve işlemleriniz, aile büyüklerine dair konular.

Buralar Uranüs ile hareketleniyor. İş değişimi yaşayabilirsiniz mesela. İstifa edip kendi işinizi kurabilirsiniz.

Bulunduğunuz iş çerçevesinde terfiler, yükselişler de olası. Tabii hepsi doğum haritanıza bağlı. Bireysel danışmanlık için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com).

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 6.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da sorumluluklar, rutinler, günlük koşturmalar yorucu olabilir. Sağlık konularında da biraz uğraştırabilir sizi Satürn.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 6-12 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 12.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 6.evinizde olacak.

Spiritüel alanlara ilginiz başlayabilir, bu yönde yeni sayfalar açılabilir yaşamınızda. Yeni öğretiler, yaşam şeklinizi değiştirecek bilgiler geliyor size. Sezgilerinizin gücünü fark edeceksiniz ayrıca.

12.ev söz konusu olduğundan, gizli saklı işler konusunda uyarayım sizi, dolandırılma, kandırılma olasılıklarına dikkat, bu yönde hatalara düşmeyin.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!