Akrep Burcu Mayıs 2019

Akrep Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili akrepler ve yükseleni akrep olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü gündemlerinin, sizler için neler getirebileceğini aktaracağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni akrep olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum. Yazının içerisinde Mayıs ayının önemli bütün gezegen açıları da yer alıyor.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 7.evinizde. İlişkiler alanında. Eşinizle, sevgilinizle ilgili konular ön planda. İşbirlikleri, anlaşmalar, yeni bağlantılar, sözleşmeler demektir aynı zamanda bu ev. Bu temalar da Güneş etkisiyle vurgulanıyor.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna, 8.evinize geçior, başkalarından gelen kaynaklarınızı güçlendiriyor. Bu eşinizin geliri de olabilir, bir kredi de, ailenizin desteği de.

Ayrıca ortaklı paralar, miras gibi konularınız varsa, gelişmeler getirir Güneş 8.evden geçerken.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 6.evinizde. İş, iş arkadaşları ve çalışma ortamınızla ilgili konular doğuruyor size.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 7.evinize geçiyor Merkür.

Bir ilişkiniz varsa, evlilik konuşulabilir. İş anlamında da bir yol arkadaşı, bir ortak dahil olabilir yaşamınıza. Yeni müşteri bağlantıları kurmak için de destekleyecek Merkür sizi. Bu yönde iletişimleriniz artacak.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna, 8.evinize geçiyor bu kez. Parasal alanda bir hareketlilik var belli ki bu ay size. Borçlarınız, alacaklarınız, gelir-gider dengeniz üzerinden güncel gelişmeler var.

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 6.evinizde. İş arkadaşlarınızdan, özellikle kadın figürlerden destekler olası. Başka nasıl etkiler verir Venüs bu alanda derseniz, Venüs-koç transitinin genel ve burcunuza etkileri burada : Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 7.evinizde ilerlemeye başlıyor. İlişki, partner alanı Venüs ile güzelleşiyor 🙂 Mevcut ilişkilerde uyum artacaktır. Yalnız olanlar için ise, yeni birini getirebilir Venüs, evet 🙂

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 8.evinizde.

Para, para, para bakın. Bu ayın öne çıkan konusu bu sizler için. Maddi anlamda dengeleri oturtmakla meşgulsünüz.

Borçları küçültmek adına bir efor var.

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Tam karşı alanınızda, 7.evinizde. Yalnızsanız bir ilişki başlayabilir yeniay ile. Bir ilişkiniz varsa, evlilik yönünde adımlar atılabilir. Ticari faaliyetlerinizde ise gayet olumlu yeni bağlantılar getirecektir Satürn ve Neptün destekli bu yeniay.

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. Sizde gerçekleştiği için, agresyon, öfke, hırs ve duygusal zorlanmalar getirebilir. Dolunay ve öncesi-sonrası 3-4 gün, size iyi gelecek şeylerle dengeleyin lütfen kendinizi. Dolunay, bekleyen konularda netleşmeler de sağlayacaktır. Bu bir sonuç alma zamanı sizin için.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili akrep okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Akrep Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!