Akrep Burcu Mayıs 2018

Akrep Burcu Mayıs 2018

Merhaba akrepler ve yükseleni akrep olanlar 🙂 Mayıs ayına geldik bile 🙂

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş 7.evinizde.  Partnerinizle iletişiminiz güçleniyor, aşkınız ve ilişkiniz gündeminize yerleşiyor. Eşiniz ya da sevgilinizle ilgili bir şeylerle meşgulsunüz ayın büyük çoğunluğunda. Hayatında biri olmayanlar için, bu transit şanslı bir etkidir ayrıca 🙂 İş bağlantıları kurmak, yeni anlaşmalar yapmak, yeni sözleşmelere imza atmak için de destekleyicidir Güneş’in burada olması.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. 6.evinizde kısa bir süre önce retro hareket yaptı Merkür ve siz günlük akışınız içerisinde birçok gereksiz detayla, sorun yaratan rutin dışı konularla meşgul oldunuz. Bir şeyler olağan akışında ilerlemedi. Ancak Merkür şimdi aynı evinizde, düz hareketinde. Dolayısıyla bu kez olumlu bir etki yaratıyor. Yine de günlük yoğunluklarınızı artırıyor tabii 🙂 Ayrıca bu transit 6.evinizde gerçekleştiğinden, diyete başlamak, aradığınız diyetisyeni bulmak, size uygun beslenme programını belirlemek için oldukça uygundur. Sağlıklı yaşam, doğru beslenme, spor, yaşamı düzenleme, faydalı alışkanlıklar edinme gibi konulara ilginizin artacağını gözlemleyeceğiniz bir süreç bu. Kendinizi sıkça bu konularla ilgili yazılar okurken, videolar izlerken bulabilirsiniz. 13 Mayıs sonrasında boğa burcuna geçecek Merkür etkisiyle, 7.eviniz daha da güçleniyor.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 8.evinizde. Para akışları için destekleyici bir transit. 8.ev söz konusu olduğundan, özellikle çalışılmadan elde edilen gelirler konusunda şanslı bir etki bu. Eşinizin geliri, miras, nafaka gibi. 19 Mayıs sonrasında 9.evinize geçecek Venüs, yaşam çerçevenizi istediğiniz yönde düzenlemek için yardım edecek size.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 3.evinizde. İletişimlere dikkat! Bilhassa kardeşler, akrabalar, yakın çevre dialogları biraz problem doğuracak açıkçası. Elden geldiğince, tartışmalardan uzak durmayı seçiniz. Ayrıca yakın yerlere seyahatlerinizi, şehir içinde aktivitelerinizi artıracak bu etki. Zaman zaman sinirlerinizi de yükseltecek koşturmalar getirecek sizlere.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

Yeniay 7.evinizde gerçekleşiyor. Bu etki altında evlilik teklifi, evlilik kararı alabilir, ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ortaklaşa yapılacak bir ticari girişim için de destekleyici ve uygun zemin hazırlayan bir döngü bu.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

Para evinizde bir dolunay meydana geliyor. Ayın 15’i civarında, yeniay evresinde başlattığınız bir ticari girişim oldu ise, dolunay ile birlikte maddi kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca 2.evinizde gerçekleştiğinden, para harcatabilir, hesapta olmayan bir ödeme getirebilir bu dolunay size.

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Akrep Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!