Akrep Burcu Kasım 2020

Akrep Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili akrep ve yükselen akrep okuyucularım !

Kasım ayı yorumlarınıza hoşgeldiniz.

Öncelikle Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de paylaşayım : anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 1.evinizde.

Süreçten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 2.evinize geçiyor.

Para evinize Güneş geliyor. Maddi anlamda bir rahatlama yaratabilir. Satın almak istediğiniz bazı şeyleri alabilirsiniz. Yatırım amaçlı yaptığınız şeyler olabilir. Bir birikim başlatabilirsiniz.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro bitiyor. Merkür artık 12.evinizde ileri hareketine başlıyor.

Retrosunda psikolojik anlamda, ruhsal anlamda farkındalıklar getirmiş olmalı size. Olumsuz deneyimlere başka bir gözle bakmak, nedenleri görmek, yaşananların neye hizmet ettiğini idrak etmek adına kıymetli bir süreçti sizin için. Şimdi yeni kararlarınız var. Yeni seçimleriniz var artık kendinize dair.

11 Kasım’da akrep burcuna geçiyor Merkür. Yani 1.evinize geliyor. Güzel. Bir hareketlenme başlatıyor hayatınızda. İletişimlerinizi, ayrıca günlük işlerinizi artırıyor. Daha fazla hayatın içinde, daha fazla dialog halinde olacaksınız bu süreçte.

Ayrıca kararlarımızdır Merkür. 1.ev ise başlangıçlardır. Yeni şeyler başlatmak isteyeceksiniz, yeni niyetleriniz olacak bu etkiyle birlikte.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 12.evinizde.

İç dünyanızda bir şeyleri yoluna koyacağınız, ruhsal anlamda hafifleyeceğiniz, daha iyi hissetmenin keyifli yollarını, size nelerin iyi geldiğini keşfedeceğiniz, güzel bir transit.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 1.evinizde.

Aşkı, ilişkileri, keyifleri, maddi şansları anlatan bir Venüs geçişi. Tabii herkeste aynı etkilerin doğması mümkün değil. Bireysel haritalarımıza bağlı her şey. Ama aşkta şanslı bir etki midir ? Yeni bir şeylerin başlama olasılığını anlatır mı Venüs ? Anlatır.

Sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz ayrıca. Bir şekilde sanatla daha fazla meşgul olabilirsiniz.

Hayatın tadını çıkaracağınız, yeni keyifler tadacağınız, harcamalarınızın daha çok bu yönde olacağı bir dönem.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 6.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu bitiyor. 2020’nin önemli gündemlerinden ve zorlu etkilerinden biriydi.

Sağlık sorunları getirmiş olabilir size retrosunda. İş ortamınızda gerginlikler yaratmış olabilir. Günlük işlerinizde ve rutinlerinizde aksaklıklar yaratmış olabilir. Retro etkisi geride kalıyor artık.

İşinizde beklemede olan konular varsa hızlanacaktır. Günlük temponuzda bir hareketlenme başlayacaktır. Çalışmalarınız artacaktır


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

1.evinizde bir yeniay. Çok güzel bir yerde. Başlangıçları anlatan evde. Yeniay da başlangıç enerjisidir zaten 🙂

Yeni şeyler başlayacaktır hayatınızda. 1.ev olması sebebiyle, spesifik bir alan söyleyemiyorum. İş hayatınızda bir yenilik de olabilir bu, aşk hayatınızda da olabilir. Satın almak istediğiniz önemli bir şey vardır, onu alabilirsiniz. Bir etkinliğe başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Stilinizde bir değişim yapabilirsiniz. Her tür konu üzerinden gelebilir yenilikler. Siz zaten nelerin olabileceğini düşünebilirsiniz. Bir anda hiçbir şey yoktan var olmaz çünkü. Aklınızda olan bir şeylere adım atabilirsiniz bu yeniay ile birlikte.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

8.evinizde bir Ay tutulması.

Parasal konularda büyük hamlelerden uzak durmak gereken bir dönem. Kredi çekmek, büyük bir borca girmek, büyük bir yatırım yapmak gibi şeyler kastediyorum.

Bunun dışında 8.ev konularında sonuçlanan şeyler olabilir. Bir süredir uğraştığınız, çabaladığınız, sizi yormuş olan konular varsa, çözülebilir bu döngüde.

8.ev mal paylaşımları ile ilgilidir mesela ve ikizler kardeşlerimiz demek.

Kardeşlerinizle aranızda bir miras paylaşımı, bir kira geliri paylaşımı, bir arsa, arazi konusu, bir hasat geliri konusu varsa, artık karar alınabilir, konu netleşebilir, payınıza düşeni alabilirsiniz.

Bir nafaka, bir tazminat konusu çözülebilir ayrıca.

Vergi, sigorta, mali denetimler yine 8.ev kapsamında. Usulsüz işler varsa yaşam çerçeveniz içerisinde, tutulma döngüsünde yasal yaptırımlar gelebilir.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!