Akrep Burcu Eylül 2019

Akrep Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili akrepler ve yükseleni akrep olanlar !

Eylül, sizce de biraz çabuk gelmedi mi ?? Zamanı yakalamak mümkün olsa keşke.

Şimdi aylık olasılıklarınızı aktaracağım, ancak hep söylediğim şeyi yineliyorum 🙂

Özellikle yükseleni akrep olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler, onu belirteyim her zamanki gibi.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 11.evinizde.

Arkadaş grupları içerisinde, takım faaliyetlerinde aktif olacağınız, sosyalleşeceğiniz bir zaman dilimi geliyor. Arkadaş, dost destekleri görünüyor size. Bunun dışında gelirinizi arıtabilecek bir transit by, 11.ev olması sebebiyle.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş. 12.evinizde yol almaya başlıyor.

İçe döneceğiniz ve kendinizle meşgul olacağınız bir süreç. Ayrıca sezgilerinizin güçlendiğini göreceksiniz.

Ama 12.ev süreci, sizin için bir bekleme dönemidir, onu özellikle belirtmiş olayım. 12.ev döngüsünde önemli başlangıçlar yapılmaz. Büyük adımlar atmayın hiçbir konuda.

Güneş, 23 Ekim’de akrep burcuna geçince, şartlar uygun olacak sizin için.


Merkür, 14 Eylül’e başak burcunda, 11.evinizde. Sosyalsiniz. Yeni arkadaş gruplarına dahil olmanız mümkün. Yeni ortamlar, kurslar, dernekler, üyelikler getirebilir Merkür size burada iken.

14 Eylül’de terazi burcuna geçiyor Merkür. 12.evinize yerleşiyor. Ruhsal konularla, spiritüel alanlarla ilgili yeni bilgiler, uygulamalar, alışkanlıklar geliyor.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. 11.evinizde. Sosyal ortamlardan, arkadaş çevrelerinden bir flört durumu olabilir. Bir arkadaşlığınız duygusal bir birlikteliğe dönüşebilir. Bir arkadaşınızın böyle bir konusu da oluşabilir bu arada.

14 Eylül’de Merkür gibi, Venüs de terazi burcuna geçiyor. 12.evinizde ilerlemeye başlıyor. Kadın figürlerden yana gizli düşmanlıklara ve arkanızdan çevrilebilecek işlere açık olacağınız bir süreç. Duygularınızı saklama eğiliminde olabilirsiniz ayrıca 12.ev geçişi olduğu için.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 11.evinizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 5.evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, hobileriniz, ayrıca yatırımlarınız üzerinden gerilebilirsiniz biraz. Bu temalar 5.evin yöntimindedir. Dolunay ve civarı günlerde, altın, döviz, borsa, vb hiçbir yatırımı önermem, aklınızda olsun.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 2.evinizde, parasal alanda bir yeniay yaşayacaksınız. Maddi dengeniz, somut varlıklarınız, kazancınız, harcamalarınız üzerinden yeni gelişmeler var. Gelir akışınız iyileşebilir, ama yeni masraflar da çıkabilir ortaya. Maddi konular ön planda.

Eylül, genel olarak böyle sevgili akrepler.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı, takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Hepinize keyifli, huzurlu ve bereketli bir ay diliyorum !

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!