Akrep Burcu Eylül 2018

Akrep Burcu Eylül 2018

Akrep burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Çokça gezegen retrosunun bir araya gelmesi sebebiyle, yavaşladığımız, ileriye doğru adım atamadığımız, bir şeylerin sürümcemede kaldığı bir yaz döneminin ardından, hızlı ve aktif bir Eylül geliyor !

23 Eylül’e kadar, yani ayın büyük çoğunluğunda Güneş başak burcunda yer alacak ve bolca koşturacak bizi. Günlük akışlarımıza dönecek, biriken, yazdan bu yana bekleyen işlerimizi halledeceğiz.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür retrosunu geride bıraktık. Mars retrosu 27 Ağustos’ta sonlandı. Eylül’ün ilk haftası Satürn de hızlanıyor 🙂

Artık hareket zamanı. Geçmişle yeterince oyalandık, düşündük, bir şeylerin muhasebesini yaptık bolca. Şimdi önümüze bakmanın vaktidir tatlı okuyucularım 🙂

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum.

Böylece ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylıca bakalım, akrepleri (tabii özellikle yükselen akrepleri kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 11.evinizde.

Bu da sosyalleşme, arkadaş, dost çevreleriyle artan irtibatlar, görüşmeler, destekler, karşılıklı yardımlaşmalar, grup çalışmaları, takım faaliyetleri, eğlenceli aktiviteler anlamına geliyor sizler için, harika bir süreç.

Hedefleriniz, gerçek anlamda ‘idealleriniz’ olarak gördüğünüz amaçlarınız konusunda da destekleyecek Güneş-başak transiti sizleri.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan da okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 10.evinizde. İş, kariyer alanını aktif tutuyor Merkür. Buralardan bolca iletişim, yeni konular geliyor. Yeni sorumluluk ve görevler de olası. Çalışmayan okuyucularım için de aynı şey geçerli. Aile büyüklerine dair konular, hayatta sahip olduğunuz sıfatlar üzerinden (eş, anne, baba, evlat ) sorumluluklar olası.

Sonra Merkür 6 Eylül’de başak burcuna geçecek ve Güneş gibi o da sosyal çevrenizi, iletişimlerinizi öne çıkaracak.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, yani 12.evinizde. Gizli duygular getirir bu transit.  Sizin birine karşı ya da birinin size karşı, içinde tuttuğu, sakladığı duyguları olabilir. Sezgilerinizi de artıracak bir etki Venüs’ün burada olması.

Sonra 9 Eylül itibariyle size, akrebe gelen Venüs ile, aşkta, parada, sanatsal aktivitelerde, alışveriş, bakım, güzellik, vb konularda şanslı olacaksınız.

Mars, artık hızlandı, retrosu bitti ve şimdi ileri hareketinde.

11 Eylül itibariyle 4.evinize geçiyor. Bu etki, aile bireyleriyle uyumsuzluk getirebilir, evde sesler yükselebilir biraz açıkçası, uyarmış olayım. Geçmişle de daha fazla meşgul olmak, geçmiş öfkeleri hatırlamak gibi olasılıklar görünüyor sizin için Mars 4.ev transiti sebebiyle. Geçmiş geçti, geçip gitti. Lütfen bir şeyleri tekrar tekrar hatırlayarak, ruhunuza, bedeninize, sağlığınıza zarar vermeyin efendim.

Güzel bir Eylül diliyorum ! Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim mutlaka 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle güçlü akrepler 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!