Akrep Burcu 2019 Yorumları

Akrep Burcu 2019 Yorumları

2019 yorumlarınızla geldim sevgili akrepler, herkese merhaba !

Yeni yıl moduna girdiniz mi sizde 🙂 Yılın bu dönemleri tazeliyor insanı, umudunu, iyimserliğini yükseltiyor 🙂

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki akrep ve yükseleni akrep olanlar (ama daha çok yükselen akrepleri kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani sizdeydi. 12 yılda bir gelen bir şanstır bu. Size de birçok konuda olumlu etkiler, güzel gelişmeler getirmiş olmalı. Yaşam çerçevemiz, olduğundan daha iyi hale gelir Jüpiter bizde iken.

2019’da ise yay burcunda, 2.evinizde transit halinde olacak.

2.ev en temelde, çalışarak kazandığımız paradır, başkalarından gelen değil, kendi kaynaklarımızdır. Para kazanmamızı sağlayan yeteneklerimizdir. Mal, mülk edinme, yatırımlar da bu evin kapsamındadır. Dolayısıyla, 2019’da maddi alanlarda güzel fırsatlar, şanslı gelişmeler bekliyor sizi.

Aynı zamanda yeme-içme alışkanlıklarınızı değiştirecektir Jüpiter, 2.evinizden geçeceği için. Jüpiter etkisiyle dünya mutfaklarını öğrenmeniz, yeme-içme kültürünüzü geliştirmeniz, bir gurme haline gelmeniz mümkün 🙂

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda.

7 yıldır, 6.ev konuları üzerinden birçok değişim, dönüşüm getirdi size Uranüs. İşiniz değişti, sorumluluklarınız değişti, yeme-içme, spor, beslenme alışkanlıklarınız değişti.

Mart 2019 sonrasında, boğa burcunda, yani 7.evinizde olacak.

İlişkiler, eş, evlilik, partner, iş ortakları, anlaşmalar, sözleşmeler bu evin kapsamındadır. Önümüzdeki 7 yıl boyunca, bu konulardan yana sürprizler, değişimler, dönüşümler yaşayacaksınız.

Şanslı mı, zorlayıcı mı, ne tür değişimler olur Burçak ? derseniz,  cevap şu ki; her şey doğum haritanıza bağlı. Bireysel danışmanlık için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com) dediğim gibi.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 3.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da bu evin temaları üzerinden sınavlardan geçirecek sizi. Nedir onlar ?

3.ev konuları : Kardeşler, akrabalar, komşular, yakın çevre, iletişim, bilgi paylaşımları, eğitimler, kurslar, satış, pazarlama, tanıtım faaliyetleri, sosyal medya.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 3-9 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 3.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 9.evinizde olacak. Kuzey ay düğümü, kadersel olarak gitmemiz, yönelmemiz gereken tarafı gösterir.

Kardeşlerle ilgili konular meşgul edecektir bu döngüde sizi. Onların yaşamında önemli gelişmeler de olabilir. Satış, pazarlama, danışmanlık, eğitmenlik gibi temalar da dahil olabilir yaşamınıza.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!