9 Ekim 2018 Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

9 Ekim 2018 Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

9 Ekim 2018 Salı günü, Türkiye saati ile 05:47’de, terazi burcunun 15 derecesinde bir yeniay meydana geliyor.

Yeniay, yeniliklerin zamanıdır. Yeni fikirler, yeni niyetler, yeni adımlar, yeni başlangıçlar demektir.

Biraz zorlu bir yeniay bu.

Pluto’nun kare açı yaptığı, yeniay yöneticisi Venüs’ün retroda olduğu, üstelik Mars’tan karşıt açı aldığı, dikkat çeken bir yeniay geliyor. 9 Ekim ve sonrasındaki 10-15 günlük süreçte etkileri gözlemlenecek günlük yaşamın içerisinde net olarak.

Şimdi, yeniayın burçlar için nasıl etkiler getirdiğine bakalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 7.evinizde bir yeniay meydana geliyor. Yeni bir ilişki, yeni bir ortaklık olası. Ancak bu yeni durum, Pluto etkisiyle gerçekleşeceğinden dönüştürücü olacaktır. Belki bir mecburiyet neticesinde hayatınıza dahil olacaktır. Mevcut ilişkide kopmalar, yeni kararlar, vb de ihtimaller de var açıkçası.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 6.evinizde zorlu bir yeniay gerçekleşiyor. Günlük yeni bir rutin oluşması, size yeni bir sorumluluk verilmesi, sizi zorlayacak yeni bir düzen oluşması mümkün. Bu ev, iş, iş hayatı, iş arkadaşları demektir. Yenilik buralardan gelebilir. Ayrıca sağlık, perhiz, diyet, vb konularda yeni gündemler olası.

İkizler ve Yükselen İkizler : 5.evinizde meydana gelen bu yeniay, size güçlü ve dönüştürücü bir yenilik getiriyor bu evin konuları üzerinden. Nedir onlar ? Aşk, sanat, hobiler, çocuklar, çocuklara dair konular. Ayrıca borsa gibi spekülatif alanlarda yatırımlarınız varsa, sarsıcı bir 10 gün geçirebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 4.evinizdeki bu yeniay ile birlikte, evinizle, yuvanızla ilgili konularda, aile bireylerine dair meselelerde yenilikler, yeni gelişmeler olası. Geçmişten gelen zorlu bir konu, çözülebilir, mecburi olarak çözüm yoluna gidilebilir. İlişkilerden yana sert etkiler var.

Aslan ve Yükselen Aslan : 3.evinizde gerçekleşen yeniayla ile birlikte, kardeşlerinizin yaşamında dönüşüm olarak nitelendirilebilecek öenmli değişiklikler meydana gelebilir. İletişimlerde agresyon ve uyumsuzluklar görünüyor. Sizi doğrudan ilgilendirmeyen durumların içinde olmamayı, biraz olsun bir şeyleri kendi haline bırakmayı seçerek, huzurunuzu korumaya çalışın bu dönemde.

Başak ve Yükselen Başak : Para evinizde yeniay meydana geliyor. Bu da yeni iş, yeni iş fikirleri, yeni gelir kaynakları anlamında destekliyor sizi. Ancak çabanız gerekecek. Pluto’nun yeniaya kare yapıyor olması da, belki bu şeyleri elde etmek adına daha esnek davranmanız, belki yerine göre taviz vermeniz gerektiğini gösteriyor. Prensiplerinizden ödün vermeniz, size bu süreçte kötü hissettirebilir. Biraz böyle keyifsiz bir yeniay bu, mecburiyetleri vurguluyor.

Terazi ve Yükselen Terazi : Yeniay sizde gerçekleşiyor. Yeni kararlarınızla gündem olabileceğiniz bir 10 günlük süreç görünüyor. Bu yenilik bir istifa, bir kopuş, yeni bir hayat düzenine geçiş gibi majör bir dönüşüm olabilir. Aile büyüklerinizle tartışmalar getirebilecek yeni adımlar olası. İç sesinizi iyi dinlemeniz gerekiyor evet, ama aynı zamanda mümkün olduğunca rasyonel biçimde atın adımlarınızı.

Akrep ve Yükselen Akrep : 12.evinizde bir yeniay meydana geliyor, hem de Pluto karesiyle. Bakın dürüstçe ifade edeyim, 12.ev zorludur. Çünkü üstü örtülü alandır, öngörülemez. Tatsız bir sürpriz, hesapta olmayan yeni bir durum olası bu 10-15 günlük süreçte. Sağlığa da çok dikkat edin. Dolandırılma, kandırılma durumlarına da açık olacaksınız, gözünüzü dört açın lütfen. Bugünlerde ekstra dikkat gerekiyor irili ufaklı her kararınızda.

Yay ve Yükselen Yay : 11.evinizde Pluto karesi eşliğinde bir yeniay gerçekleşiyor. Arkadaş, dost çevreleri üzerinden kırılacağınız bir yeni durum olası. Konu para üzerinden gelebilir. Ayrıca hedeflerinizde değişiklik yapmanızı gerektirecek etkiler alıyorsunuz bu süreçte. Ama olan her şey hayrımıza. Evren gereken düzeltmeleri yapacak hedeflerinizde. Korkmayın ve hayatın mesajlarını okumaya çalışın lütfen.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 10.evinizde yaşanacak olan yeniay ile birlikte iş hayatınızda sert bir dönüşüm ve yeni bir durum kuvvetle muhtemel. Bu işten ayrılmak da olabilir, tam olarak istediğiniz gibi olmayan bir işe mecburen girmek de olabilir 🙁 Çok gönüllü olmayacağınız, yeni bir sorumluluk da getirebilir yeniay mevcut görev tanımınıza ek olarak. Aile büyüklerine dair meseleler de olası iş dışında. Bu yeniay maalesef sert etkiler barındırıyor, dolayısıyla şahane olasılıklardan söz edemiyorum 🙁 Güzel tarafı şu, bir şey çözülecek, çözülmesi gerektiği için çözülecek. Çözüm süreci sert olacak belki ama, yeni bir düzen başlıyor ve zamanla içindeki hayrı görebileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova : 9.evinizde meydana gelen bu yeniay etkisiyle yeni bir eğitime başlayabilir, uzak yerlere seyahat edebilir, yabancı kültürlere dair yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Ancak yeniaya kare yapan Pluto, sizi deneyimlerle büyüteceğini söylüyor. Hukuksal meseleler, ticaret, vb alanlarda mecburi ve zorlayıcı, aslında istemediğiniz ama yapmanızı gerektirecek bir yenilik gündeme gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık : 8.evinizde sert bir yeniay meydana geliyor. Parasal konularda zorlayıcı bir yenilik olası. Kredi, borç, miras, nafaka, prim, vb paraları kastediyorum özellikle. Eşinizin gelir akışı üzerinden de sert etkiler alabileceğiniz bir süreçtesiniz. Paraya dair büyük adımlar atmamak, etraflıca düşünmek gerekiyor. Çünkü Venüs de retro. Her tür aceleci karardan uzak durun lütfen.

 

Yeniayın ışığı bizlerle olsun, hayırlar getirsin inşallah ! Herkese yeni güzel sayfalar diliyorum !

Bu arada 1-7 Ekim 2018 Astroloji Gündemi yazımı da sizler için buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum, takip edebilirsiniz.

Ekim ayını da sizler için detaylıca anlattım.

Ekim 2018 Astroloji Gündemi yazımı buyrunuz, ayın dinamiklerini bir görün bakalım. Ayrıca yazının içerisine, Ekim ayında gerçekleşecek şanslı-zorlayıcı tüm gezegen açılarının listelerini de hazırlayıp ekledim, ayı planlamada yararlanabilirsiniz.

Ekim ayı burç yorumları ise aşağıda efendim. Yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Her bir gökyüzü gündemi için de sitemden yararlanabilirsiniz.

@anlatburcak instagram hesabını takip ederek yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Ayrıca, yaptığım doğum haritası çalışmaları konusunda  bilgi vermiş olayım.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Soru&Öneri ve sitem hakkında görüşleriniz için Menüde yer alan İletişim kutusunu buraya bırakıyorum. İçeriklerimle ilgili neler düşündüğünüzü benimle paylaşabilir, beklentilerinizi aktarabilir, günden güne büyüyen bir aile olarak gördüğüm bu platformda, bana yorumlarınızı, önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bu arada dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz. En son Türk youtuberlar da da görmeye başladığımız Mukbang üzerine bir yazı yazdım. Nedir bu Mukbang, nasıl doğdu, nasıl popüler oldu, merak edenler Mukbang Çılgınlığı yazımı tıklayabilirler.

Görüşmek üzere,

Sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!