8-14 Nisan 2019 Astroloji Gündemi

8-14 Nisan 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ! Nasılsınız bakalım, iyi misiniz ?

Gökyüzünden çok sayıda haberim var size bu hafta !

Bu arada, instagram dan takip edebilirsiniz beni. Günlük tüyolar veriyorum. Naçizane tavsiyelerimi paylaşıyorum sayfamda. @anlatburcak instagram hesabım burada !

8-14 Nisan 2019 haftasının başlıca önemli gelişmeleri :

–Merkür 12 Nisan itibariyle, normal hızına dönüyor. 16 Nisan’da da gölge etkisi sonlanacak.

–10 Nisan itibariyle büyük iyicil, şans gezegeni Jüpiter, retroya başlıyor. Gerileme sürecinde, temsil ettiği konularda bir yavaşlama deneyimleyeceğiz.

Akademik konular, yabancı kültürler, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, danışmanlık, satış, pazarlama, tanıtım, hukuksal meseleler gibi konuları temsil eder Jüpiter.

Bu alanlarda bir gözden geçirme, geri adımlar atma, bekleme, eksikleri tamamlama ve düzenleme döneminde olacağız. Yaklaşık 4,5 aylık bir süreç bu.


8-14 Nisan 2019 haftasının başlıca önemli açıları :

10 Nisan 2019 : Venüs Neptün kavuşumu : Venüs 17° Balık, Neptün 17° Balık

Aşk gezegeni Venüs’ün, sevgiyi, uyumu, affediciliği, koşulsuz vermeyi, hoşgörüyü sembolize eden Neptün ile kavuşuyor olması çok güzel bir görünüm. Hafta boyu etkisinde olacağız.

İlham ve yaratıcılık gerektiren işler için, sanatsal faaliyetler için, üretmek, oluşturmak için harika bir açı.

Duyguları ifade etmek için çok güzel. Meditasyon ve niyet çalışmaları için çok güzel.

Anlat anlat doyamıyorum şu an 🙂

İnanın ki, her şey niyetle ! Niyet edince, ‘ben artık bu şeyi hayatıma davet ediyorum, artık izin veriyorum, olsun !’ deyince, o enerjiye girince oluyor 🙂 Gerçekten bu böyle. Ben sıkça deneyimliyorum, size de tavsiye ederim.


10 Nisan 2019 : Güneş Satürn karesi : Güneş 20° Koç, Satürn 20° Oğlak

Otorite figürlerinin (yönetici, müdür, başkan, amir, aile büyüğü, vb) bazı şeyleri kısıtlayabileceğini ve engel olmaya çalışacağını sembolize ediyor bu görünüm. Kontrollü olmak ve stratejik davranmak, işimizi kolaylaştırır. Tepkilerimizde dürtüsel davranmamaya özen gösterelim.


11 Nisan : Merkür Pluto altmışlığı : Merkür 23° Balık, Pluto 23° Oğlak

Güçlü ve yetki sahibi kişilerle iletişimlerde fırsatlar doğuracak, çok güzel bir altmışlık. Önemli görüşmeler, dialoglar, toplantılar için kullanabilirsiniz.


12 Nisan 2019 : Venüs Satürn altmışlığı : Venüs 20° Balık, Satürn 20° Oğlak

İş ve kariyer alanında, finansal konularda güzel gelişmelere işaret ediyor Venüs-Satürn uyumu. Yaşça büyük, deneyim sahibi kişilerle, hocalarla, öğretmenlerle dialoglar için de güzel.


13 Nisan 2019 : Güneş Pluto karesi : Güneş 23° Koç, Pluto 23° Oğlak

Dönüşüm, dönüşüm, dönüşüm ! Özeti bu. Mevcut bir şey yıkılıyor, yeni bir şey başlıyor.


14 Nisan 2019 : Güneş Jüpiter üçgeni : Güneş 24° Koç, Jüpiter 24° Yay

Bu açı favorim 🙂 Haftanın en en en güzel açısı !!! 🙂 Şans gezegeni, üçgen açı yapar da güzel şeyler olmaz mı ? Hem de Güneş ile ! Sevindirici gelişmeler, mutlu olacağımız olay ve durumlar bekliyor bizi.


Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

8 Nisan 2019 Pazartesi

Ay, gün boyunca boğa burcunda, ama 11:28 sonrası boşlukta.

Sabah saatlerini efor ve konsantrasyon gerektiren işler için kullanabiliriz. Ay-Pluto uyumlu açısı da var. Yöneticilerle dialoglar rahat akacak.

Ancak 11:28 sonrasında Ay boşlukta olacağı için canımız tembellik isteyecek daha çok. Verimli olamayabiliriz. Önemli başlangıçları da bu boşluk süresinde yapmayalım sevgili okuyucularım. Ay boşlukta iken başlanan işler, istenen şekilde ilerlemez.

9 Nisan 2019 Salı

Ay, günün tamamında ikizler burcunda. İletişim demektir ikizler. Demek ki çok konuşacağız, bolca yazışacağız, buluşacağız, görüşeceğiz yakın çevremizle. Satış, pazarlama, sosyal medya faaliyetleri de öne çıkıyor.

Günün ilk yarısında Ay-Mars kavuşuyor, agresyona dikkat. Harekete geçmek ve başlatmak için kullanabiliriz Mars’ın yükselten ve motive eden enerjisini. Günün devamında Ay’ın problematik bir açısı yok.

10 Nisan 2019 Çarşamba

Ay, gün boyunca ikizler burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Güneş altmışlığı her tür ilişkide, iletişimde kolaylık sağlıyor, işlerimiz rahat akıyor, güzel bir atmosfer var.

Ancak günün ikinci yarısında Ay-Merkür karesi ve Ay-Jüpiter karşıtlığı etkin.

Jüpiter karşıtlığı abartmak demektir, haddimizi, amacımızı aşmak demektir.

Merkür karesi de iletişim problemlerini sembolize ettiğinden, bu etkiler altında, bizi aşan cümleler sarf edebiliriz. Dialoglarda saygıyı korumaya özen gösterelim.

Bu arada Ay, 20:26’da boşluğa giriyor.

11 Nisan 2019 Perşembe

Ay, sabah saatlerinden itibsren yengeç burcunda. Günün ilk kısmında Uranüs ile uyumlu, keyifli sürprizlere zemin hazırlıyor. Yengeç evi simgeler, Uranüs ise değişimi. Yani evimizde bir şeyleri değiştirmek, yenilemek için uygun bir atmosfer var.

Günün enerjisi, gayet güzel. Merkür-Pluto altmışlığı da bugün kesinleşiyor yukarıda yazdığım gibi. Ilımlı, uyumlu etkiler altındayız.

12 Nisan 2019 Cuma

Gün boyunca yengeçte ilerleyecek olan Ay, günün ilk kısmında Venüs ile uyumlu açıya ilerliyor. Dolayısıyla etkiler gayet destekleyici. Öğle saatleri ve sonrasında kesinleşen Ay-Venüs üçgeni aşkta, sevgide, ilişkilerde, yardımlaşma, dayanışma, empati temalarında şanslı olduğumuzu gösteriyor.

İkindi itibariyle Ay, Satürn ve Pluto’dan karşıtlık alacak ama. Önemli işleriniz için bu saate kalmayın. Otorite figürleriyle anlaşmazlık, isteklerinizin onaylanmaması, kısıtlanmanız mümkün çünkü. Akşamın atmosferi çok keyifli değil yani.

13 Nisan  2019 Cumartesi

10:50’ye kadar yengeçte ve boşlukta olan Ay, 10:50 itibariyle aslan burcuna geçiyor. Geçer geçmez Uranüs ile kare yaptığından içsel huzursuzluk mümkün. Çünkü Uranüs değişim arzumuzu artırır ve sabrımızı azaltır.

Ama günün ilerleyen saatlerinde güzel etkiler var. Aslan etkisiyle neşeliyiz, özgüvenimiz yüksek. İyimseriz. İkindi civarı etkinleşen Ay-Şiron üçgeni, yaralarımızı saracak bir şeylere işaret ediyor. Üzüldüğümüz noktalarda telafi durumları olabilir.

Akşam saatlerinde ise Ay-Mars altmışlığı, aşkta daha cesur olacağımızı, iletişime geçmekte daha atak davranacağımızı gösteriyor.

14 Nisan 2019 Pazar

Ay, gün boyu aslan burcunda. Sanatsal etkinlikler için çok güzel bir gün. Enerjimiz yerinde. Üstelik Ay-Güneş üçgeni gibi güzel bir açıyla kapatıyoruz günü.

Aslan 5.evdir, aşkı simgeler. Ay-Güneş üçgeni kadın-erkek ilişkilerinde şansı ve uyumu sembolize eder. Demek ki aşktan yana da keyifli bir gün olacak 🙂 Olsun bakalım !

8-14 Nisan 2019 haftasının detayları böyle !

Nisan 2019 Burç Yorumlarınız ise aşağıda :

Koç Burcu Nisan 2019, Boğa Burcu Nisan 2019, İkizler Burcu Nisan 2019, Yengeç Burcu Nisan 2019,

Aslan Burcu Nisan 2019, Başak Burcu Nisan 2019, Terazi Burcu Nisan 2019, Akrep Burcu Nisan 2019,

Yay Burcu Nisan 2019, Oğlak Burcu Nisan 2019, Kova Burcu Nisan 2019, Balık Burcu Nisan 2019

Herhangi bir konu için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Venüs Balık Burcunda 26 Mart -20 Nisan 2019

Mars Boğa Burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Sevgiler !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!