8-14 Haziran 2020 Astroloji Gündemi

8-14 Haziran 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım,

Bir Ay tutulması yaşadık geçtiğimiz hafta. Yansımaları bir müddet devam edecek. Özellikle Haziran’ın ilk yarısında etkilerini güçlü şekilde gözlemleyeceğiz. Tutulmanın olası etkilerinden haberdar olmanız, temkinli olmak adına önemli. Okumamış olanlar için tutulma yazım burada, tıklayınız :

5 Haziran 2020 Yay Burcunda Ay Tutulması

Bu haftanın gündem başlıklarını, önemli gezegen açılarını konuşacağız şimdi.

Öncesinde Instagram hesabımı ve astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım için iletişim adresimi hatırlatayım. Instagram sayfamı takip etmek için tıklayabilirsiniz : astroloji.anlatburcak

 

 

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, tıklayınız.


8-14 Haziran 2020 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

11 Haziran : Güneş Neptün karesi : Güneş 20° İkizler, Neptün 20° Balık

Yanılgılara çok açık bir haftadayız. Önemli kararlar almamanızı öneririm.

Aldanmalar, kandırılmalar, güvenilmez kişiler, üstü örtülü hileli işler Neptün’ün sert açılarının getirebileceği olasılıklar arasında.

Ayrıca özgüvenimizi aşağı çekebilecek, kendimizi güçsüz hissettirebilecek bir kare açı bu.

13 Haziran : Mars Neptün kavuşumu : Mars 20° Balık, Neptün 20° Balık

İki yönlü çalışabilir bu kavuşum. Hem faydaları olabilir, hem zorlayabilir. Doğaları uyumsuz olan iki gezegenin kavuşumu olduğundan çok şahane bir kavuşum değil açıkçası.

Hedefe gitmektir, hedefe gitme şeklimizdir, enerjimizdir Mars.

Neptün ise dağınık bir enerji. Yön kaybetmek, güçsüz ve cesaretsiz hissetmek, harekete geçememek, bir şey yapmak istememek gibi ruh halleri getirebilir.

Diğer yandan manevi bir enerjidir, teslimiyettir, kabule geçmektir, arınmaktır Neptün. Mars’ın öfkeli enerjisini yumuşatabilir. Kızgınlık duyduğunuz konulara ve kişilere karşı, daha farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz, kendi iyiliğiniz için enerjinizi temizleyeceğiniz bir başlangıç yapabilirsiniz, iç huzurunuzu artırmak için yeni kararlar alabilirsiniz.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

8 Haziran 2020 Pazartesi

Ay gün boyunca oğlak burcunda.

Sabahın erken saatlerinde Ay-Mars altmışlığı etkin. Uyumlu bir açı bu. Enerjik hissettirecektir bizi. Güne erken başlayabilir, işlerimizi erkenden yapabiliriz. Sporla başlayabiliriz güne.

Sabahın ilerleyen saatlerinde Ay-Neptün uyumu etkinleşiyor bu kez. Çok güzel bir enerji. Anlayış, hoşgörü, tatlı dil, ılımlı düşünceler, empati, ayrıca yardımlaşmalar ön planda.

Günün ikinci yarısında Ay-Pluto ile kavuşuyor. Resmi işlemleriniz olabilir bu etkiyle. Bir vergiyi ödemek, devlet dairelerinde bir işlem yapmak, kanun gereği bir gerekliliği yerine getirmek gibi.

Akşam saatlerinde oldukça güzel bir kavuşum var : Ay-Jüpiter kavuşumu 🙂 Her şey için kullanabilirsiniz bu saatleri. Şanslı bir zaman dilimi çünkü. Özellikle de eğitim, yolculuklar, uzaklarla bağlantılı konular, finansal konular için destekleyici bir etki. Bu kavuşum 21:05’te kesinleşiyor ve sonrasında Ay boşluğa giriyor.


9 Haziran 2020 Salı

Ay, günün ilk saatlerinde kova burcuna geçiyor. Satürn ile kare açıda olacak bu saatlerde. Engeller ve kısıtlanmalar demektir Satürn. Erken saatlerde yapmak istediğiniz bir  şey varsa bugün, biraz beklemeniz gerekebilir.

Günün ikinci yarısında Ay-Uranüs karesi devrede. Şartlar, koşullar değişken. Böyle bir etki altında önemli bir iş başlatmamanızı öneririm. Arkadaşlarla, dostlarla, ekiplerle, içinde bulunduğunuz gruplarla ilgili konular da gündeme gelebilir. Plan değişikliklerine gidilebilir.

Akşam saatleri oldukça güzel 🙂 Çok güzel bir Ay-Venüs üçgeni görüyoruz. İlişkiler açısından keyifli, uyumlu, eğlenceli bir zaman dilimi. Sanatla ilgili konular için kullanabiliriz ayrıca bu akşamı. Sevdiğimiz, keyif aldığımız şeyleri yapabiliriz.


10 Haziran 2020 Çarşamba

Ay, kova burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün. Toplumsal konular, toplumu ilgilendiren önemli kavramlar, özgürlükler, haklar vurgu kazanacaktır. Bireysel anlamda arkadaşlarımızla, dostlarımızla iletişimimizin artacağı bir gün.

Günün ikinci yarısında harika bir Ay-Güneş var 🙂 Önemli işleriniz için kullanabilirsiniz, önemli bir görüşme için yararlanabilirsiniz. İlişkiler, günlük işler, dialoglar açaısından oldukça akışkan bir zaman.

Ay, 17:34 sonrasında günün geri kalanında boşlukta.


11 Haziran 2020 Perşembe

Ay, 12:31’e kadar kova burcunda. Günün ilk yarısında Ay, kuzey ve güney ay düğümleri ile uyumlu açılar yapıyor. Yapmak istediğimiz şeylerle ilgili bir destektir bu. Kadersel olarak bir şeyler kolayca akabilir.

İşimizin rast gittiği zamanlardır kuzey ay düğümünün uyumlu açıları 🙂

Ay, 12:31’de balık burcuna geçiyor. Manevi enerjileri, şükür enerjisini, evrenle bağımızı kuvvetlendirecek bir Ay-balık geçişi başlıyor.


12 Haziran 2020 Cuma

Ay, gün boyunca balık burcunda. Günün ilk yarısında Ay ve Merkür arasında güzel bir üçgen açı oluşuyor. İletişimler, yazışmalar, telefon görüşmeleri için ya da toplantılar için değerlendirebilirsiniz bu sabahı.

Ay’ın balıkta transit edeceği bir gün olduğundan ayaklarla ilgili konular öne çıkacaktır. Ayağınızla ilgili bir sorun için öneri, tavsiye, çözüm gelebilir. Ayak bakımı yapabilirsiniz ya da. Ayak sağlığı ile ilgili yeni bir şey öğrenebilirsiniz. Bir alet ya da ayak bakım kremi, vb satın alabilirsiniz.


13 Haziran 2020 Cumartesi

Ay, bugün balık burcunda. Sabahın erken saatlerinde Neptün ile kavuşuyor. Güne ilginç rüyalarla başlamak mümkün 🙂

Öğle saatlerinde Ay, Pluto ile altmışlık, uyumlu bir açı yapıyor. Güçlenmeyi anlatır Pluto’nun uyumlu açıları. Bir sorununuzu çözebilirsiniz, bir destek bulabilirsiniz, iş ve parasal anlamda olumlu bir gelişme olabilir ya da daha iyi hissedebilirsiniz kendinizi.

Gündüz saatlerinde Ay-Jüpiter altmışlığının iyicil etkileri bizimle. Şanslı, keyifli, her konu için değerlendirebileceğiniz güzel bir zaman dilimi.

15:44 sonrasında Ay boşlukta olacak, yani herhangi bir gezegenden açı almayacak. Verimliliğimiz düşecektir. Dinlenme zamanı. Çalışmanız gerekmiyorsa, kendinize ayırın bu zaman dilimini.


14 Haziran 2020 Pazar

Ay, günün ilk dakikalarında (00:02) koç burcuna geçiyor. Balığın dingin atmosferi, yerini koçun aksiyonuna bırakıyor 🙂 Hareket etmek isteyeceğiz, daha aktif, daha girişken olacağız koç enerjisi ile.

Gündüz saatlerinde bir Ay-Venüs altmışlığı kesinleşiyor. Günün ilk yarısında da, yaklaşan açı olması sebebiyle alacağız güzel etkilerini 🙂 İlişkilerde keyifli bir gün.

Sevdiğimiz şeylerle güzel vakit geçirebiliriz ayrıca. İyi pazarlar !


Sevgili okuyucularım,

Haziran ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Haziran 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Haziran 2020, Boğa Burcu Haziran 2020, İkizler Burcu Haziran 2020,

Yengeç Burcu Haziran 2020, Aslan Burcu Haziran 2020, Başak Burcu Haziran 2020,

Terazi Burcu Haziran 2020, Akrep Burcu Haziran 2020, Yay Burcu Haziran 2020,

Oğlak Burcu Haziran 2020, Kova Burcu Haziran 2020, Balık Burcu Haziran 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki transitler ve etkileri yer alıyor :

Venüs Retrosu 13 Mayıs-25 Haziran 2020

Mars Balık Burcunda 13 Mayıs-28 Haziran 2020

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Satürn Kova Burcunda 22 Mart – 2 Temmuz 2020

Ay Düğümleri İkizler Yay Aksına Geçiyor !

İyi haftalar diliyorum herkese !

Kocaman sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!