5-11 Kasım 2018 Astroloji Gündemi

5-11 Kasım 2018 Astroloji Gündemi

Merhaba sevgili okuyucularım ! 5-11 Kasım haftasını anlatacağım şimdi sizlere.

Yeni bir hafta, yeni bir hafta daha derken, yıl yavaş yavaş bitiyor. 2019 yorumlarınızı hazırlıyorum ben de bir yandan 🙂

Yoğun bir tempoda akmaya devam ediyorum. Ama halimden memnunum. Çünkü danışanlarımı bekletmemek, yazılarımı ihmal etmemek huzurlu kılıyor beni 🙂 Sizleri seviyorum.

Okuyucularıma ve danışanlarıma, güzel mesajları için teşekkür etmek istiyorum ayrıca.

Hadi, yeni haftaya bakalım !

5-11 Kasım 2018 haftasının önemli gelişmeleri :

Bu hafta epey önemli değişimler var efendim gökyüzünde.

1. 6 Kasım Salı günü, ay düğümleri yengeç-oğlak aksına geçiyor. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte kuzey ay düğümü yengeçte, güney ay düğümü oğlakta olacak.

2. 7 Kasım Çarşamba günü, akrep burcunun 15 derecesinde güzel bir yeniay meydana geliyor. Yeniayı da buyrunuz : 7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

3. 8 Kasım Perşembe günü, şans gezegeni Jüpiter, yönettiği ve güçlü olduğu alana, yay burcuna geçiyor. 13 ay boyunca Jüpiter- yay transitini yaşayacağız. Onu da yazdım mı ? Evet, yazdım 🙂

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

5-11 Kasım 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

7 Kasım 2018 : Jüpiter Kuzey Ay Düğümü üçgeni  : Jüpiter 29° Akrep, K.Ay Düğümü 29° Yengeç

9 Kasım 2018 : Venüs Mars üçgeni : Venüs 26° Terazi, Mars 26° Kova

11 Kasım 2018 : Güneş Pluto altmışlığı : Güneş 19° Akrep, Pluto 19° Oğlak

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

5 Kasım 2018 Pazartesi

Ay terazi burcunda ilerliyor. Akşam saatlerinde Ay-Pluto uyumsuz görünümü, aile büyükleri ile, otorite figürleri ile anlaşmazlığa işaret ediyor. Ayrıca duygularımızın derinleşeceği, belki biraz karamsar da hissedebileceğimiz bir akşam bu. Doğru enerjide kalmaya çalışalım.

6 Kasım 2018 Salı

Ay yine terazi burcunda. Sabah saatlerinde Venüs ile kavuşuyor, Mars ile üçgen yani gayet olumlu bir açı yapıyor. Venüs retroda olduğu için, bu açı kalıbı eski arkadaş ve dostları tatlı tesadüflerle karşımıza çıkarabilir. Belki sosyal medyada, belki bir mekanda. Bu arada Ay, 11:17-16:03 arası boşlukta.

16:03 itibariyle akrep burcuna geçen Ay, duygularda derinleşebileceğimizi gösteriyor. Kıskançlıkları da abartmayalım derim 🙂

7 Kasım 2018 Çarşamba

Ay, akrepteki seyrinde bugün yine. Ay bir burçta yaklaşık 2,5 gün süreyle kalır efendim.

Bu arada yeniay öncesinde Ay’ın diğer gezegenlerle uyumlu açılarını deneyimleyeceğiz bugün. Sabah saatlerinde Ay-Satürn altmışlığı, ayağı yere basan kararlar alabileceğimizi, rehber, yol gösterici kişilerin önerilerinden yararlanabileceğimizi gösteriyor. Öğle saatlerinde ise, Ay-Neptün üçgeni devreye giriyor. Neptün üçgenlerini çok severim. Çünkü sevgidir, yardımlaşmaktır, hoşgörüyü, empatiyi vurgular bu görünümler.

Akşam saatlerinde yeniay gerçekleşiyor. Linkini buraya da bırakayım :

7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Ayrıca yeniay sonrası, Ay’ın ilk açısı Pluto ile ve uyumlu bir görünüm söz konusu. Kendi içimizde güç toplayabileceğimiz, güçlü kişilerden destekler görebileceğimiz enerjiler var. Akrep dönüşmektir, küllerinden doğmaktır. İşte bu yeniay ile bunu yapacağız. Tek uyarım şu olsun : Lütfen hırslanmayalım, çabamıza öfke katmayalım ve yarışımız kendimizle olsun ! En güzeli bu 🙂

8 Kasım 2018 Perşembe

Ay akrep burcunda ve günün ilk kısmında Mars ile kare yani zorlayıcı bir konumda. Akrebin siniri sinirdir, Ay burada ve agresyonu simgeleyen Mars’tan uyumsuz açı alıyor. Aman dikkat diyeyim ! Lütfen kimselerle çatışmayınız. Ne kendinizi yıpratın, ne etrafınızı üzün. Ani parlamalara karşı dikkat.

13:41-22:00 arasında Ay boşlukta bu arada. Dikkatimizi toplamakta zorlanabiliriz bu zaman diliminde.

22:00 itibariyle Ay yay burcuna geçiyor. Jüpiter de bugün yay transitine başlıyor yukarıda yazdığım gibi. Akşam  saatlerinde güzel bir Ay-Jüpiter kavuşumu var. İyimser hissedeceğimiz, girişimlerimizden olumlu sonuçlar alabileceğimiz şanslı bir akşamdayız.

9 Kasım  2018 Cuma

Ay yay burcunda ve günün ikinci yarısında, Merkür ile kavuşuyor. Aktif ve girişken hissediyoruz, iletişimler artıyor. Yay burcu temaları öne çıkıyor. Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, sosyal medya, internet, ticaret alanlarında bilgi paylaşımları ve dialoglar söz konusu. Değerlendirmek gereken güzel bir gün, aklınızda olsun.

10 Kasım 2018 Cumartesi

Ay yay burcundaki seyrine devam ediyor. Hareketli ve keyifli bir gün. Misafir ağırlamak için de çok uygun, yay misafiri sever çünkü. Yay enerjisi öyledir 🙂 Dışarıda programlar yapmak, arkadaşlarla buluşmak ve güzel aktiviteler için son derece uygun. Ayrıca günün ikinci yarısında, Ay’ın retro Venüs ile uyumlu bir açısı var. Bir süredir görüşemediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Bugün ayrıca çok özel bir gün, Ata’mızı saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

11 Kasım 2018 Pazar

Ay, sabahın ilk saatlerinden itibaren oğlak burcunda. 2,5 günlük yay enerjisinin ardından daha durağan, daha sorumluluk odaklı, biraz da karamsar olabileceğimiz etkiler altındayız Ay-oğlak transiti sebebiyle. Kalıcı şeyler yapmak, net ve somut sonuçlar görmek istiyoruz. Yazımın başında listelediğim gibi, Güneş-Pluto uyumlu açısı kesinleşiyor bugün. Dönüşmek, güç kazanmak, modumuzu toparlamak için destekleyici bir etki bu.

 

5-11 Kasım 2018 haftası böyle 🙂

Diğer gökyüzü gündemlerinden haberdar olmak isteyen okuyucularım için, aşağıya ilgili linkleri bırakıyorum :

Halihazırda Güneş, akrep burcunda ilerliyor. Güneş akrep transitinin genel ve burçlara etkileri burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2018

 

Bu arada 5 Ekim’de başlamış olan Venüs retrosu, en önemli gündemlerden.

Venüs Retrosu ve Burçlara etkileri 5 Ekim-16 Kasım 2018 yazım burada. Retro etkilerinden haberdar olarak, kontrollü ilerleyin ve temkinli olun lütfen.

Bir başka önemli transit, Mars’ın kovadaki seyri.

Bu transitten de haberdar olunuz. Mars tekrar kova burcunda! 11 Eylül-16 Kasım 2018

Ama tabii bunlar genel etkilerdir, her zaman esas almamız gereken doğum haritamızdır.

Bu arada, yaptığım doğum haritası çalışmaları konusunda bilgilendirme yapmış olayım.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılardan, gökyüzü gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Güzel bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!