30 Temmuz-5 Ağustos 2018 Astroloji Gündemi

30 Temmuz-5 Ağustos 2018 haftasının astrolojik değerlendirmelerine hoşgeldiniz sevgili okuyucularım:)

Tutulmadan nasıl etkilendiniz bakalım ? Her şey yolunda mı ?

Tutulma haftasını geride bıraktık, ancak etkileri sürüyor. O yüzden ilgili linkleri aşağıya bırakıyorum.

27 Temmuz’da kova burcunda gerçekleşecek olan tutulmanın genel çerçevesi burada.

Burçlara etkileri için ise aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Şimdi gelelim bu haftanın öne çıkan gezegen açısına :

2 Ağustos  : Mars kare Uranüs :  Mars 2° Kova, Uranüs 2° Boğa

Mars ve Uranüs arasında oluşacak bu zorlayıcı açı kalıbı, hafta genelinde agresyondan uzak durmamız gerektiğini, ani parlamaların, fevri çıkışların son derece problematik durumlar doğurabileceğini gösteriyor.

 

Her bir günün detaylı incelemesi ise şöyle :

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Ay 02:28’den itibaren balık burcunda. Sabah saatlerinde önce Uranüs, sonra Satürn ile altmışlık, uyumlu açılar yapan Ay, yaşça olgun, yetki, bilgi, güç sahibi kişilerden destekler görebileceğimizi, maddi anlamda da sürpriz hoşluklar yaşayabileceğimizi gösteriyor. Dingin, enerjisi güzel bir gün.

31 Temmuz 2018 Salı

Ay balık burcundaki seyrine devam ediyor. Sabah erken saatlerde huzuru, maneviyatı yükselten mis gibi bir Ay-Neptün kavuşumu var. Ayrıca günün ilk yarısında Ay-Jüpiter üçgeni de destekliyor bizi. Eğitimden ticarete, iletişimden ilişkilere, birçok konuda şans anlamına geliyor. Günün ikinci yarısında da Ay-Pluto altmışlık açısı yetki sahibi kişilerden destekleri, devlet bağlantılı işlerde kolay ilerleyebileceğimizi simgeliyor. Ruhsal olarak arınma isteği yaratacak bu açı bizde ayrıca. Gece saatlerinde (01:41) Ay boşluğa giriyor. Neyse ki, boşluk etkisini çoğumuz uykuda geçireceğiz. Çünkü gün içine denk geldiğinde, işlerin havada kalması, belirsizlik, yavaşlama, motivasyon eksikliği yaratarak günün kalitesini düşürüyor. Önemli girişimlerde bulunmamak gerekiyor. Ay’ın boşluk etkisi böyle bir şey.

1 Ağustos 2018 Çarşamba

14:00’e kadar Ay boşlukta. Dolayısıyla günün ilk yarısı bir rehavet var üstümüzde. Konsantre olmak ve işlere girişmek için gereken enerjiyi kendimizde bulamıyoruz. Netleşemiyoruz ayrıca, kafamız karışık 🙂 Ama 14:00 itibariyle koç burcuna geçen Ay etkisiyle, enerjimiz yükseliyor. Girişimci, cesur ve dinamik bir moda geçiyor, işleri toparlıyoruz. Koç burcuna geçer geçmez Şiron ile kavuşan Ay, şifa enerjisinin yükseleceğini, kendi yaralarımızı sarmak, başkasına iyi gelmek, geçtiğimiz günlerde yaşanan iletişim problemlerini toparlamak, barışmak gibi fırsatlara açık olduğumuzu söylüyor.

2 Ağustos 2018 Perşembe

Sabah saatlerinde Ay-Güneş üçgeni var sevgili okuyucularım. Bu da kadın-erkek ilişkilerinde, önemli kişilerle iletişimlerimizde son derece olumlu etkiler yaratıyor. Günün ilk yarısını mühim işleriniz için kullanabilirsiniz. Enerjisi yüksek bir gün 🙂

3 Ağustos 2018 Cuma

Bugün Ay boşlukta. Akşam 22:50’ye kadar açı almayacak, koç burcunda boşlukta olacak Ay etkisiyle, huzursuz olabileceğimiz, yön bulmakta zorlanabileceğimiz bir gün. Çok takılmayalım bir şeylere. Aynı şeyleri düşünüp durmak, bugün bizi yorabilir. Eldeki işleri tamamlamaya odaklanalım.

4 Ağustos 2018 Cumartesi

Ay boğa burcunda ve sabah saatlerinde kuzey ay düğümü ile kare yapıyor. Kadersel olarak yaşanabilecek tatsızlıklara açık bir zaman dilimi. Mesajları okumaya çalışın lütfen. O şeyleri neden yaşıyorsunuz? Size ne anlatmaya çalışıyor?

5 Ağustos 2018 Pazar

Sabah saatlerinde olumlu ve olumsuz diyebileceğimiz etkiler bir arada. Ay-Pluto üçgeni bize yapacağımız işlerde güç ve destek verirken, Ay-Merkür karesi iletişimleri zorluyor. Dengeyi koruyalım.

 

Bu arada Merkür retrosundayız efendim 19 Ağustos’a kadar ve hepimiz türlü türlü konular üzerinden etkileniyoruz.

Merkür retrosu yazımı buradan okuyabilirsiniz. Yazı içerisinde bu retronun hem genel, hem burçlara etkileri yer alıyor her gök gündeminde olduğu gibi 🙂

Her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Ayrıca doğum haritası analiz talepleriniz, yani astrolojik danışmanlık için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

İyi bir hafta olsun 🙂 Sağlık, bereket, huzur diliyorum herkese 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!