30 Nisan-6 Mayıs 2018 Yengeç Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Yengeç burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 5.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Dolayısıyla aşk, çocuklar, sanatsal aktiviteler, hobiler, borsa, spekülatif yatırımlar gibi 5.evin temalarına dair tamamlanmalar yaşayacağınız bir hafta bu. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 6.evinizi, yani iş, çalışma, astlarla ilişkileriniz ve günlük sorumluluklarınızı öne çıkaracak. Sağlıklı yaşam, diyet, detoks konularına ilginiz de artıyor. Ayrıca evcil hayvanınız varsa, onunla ilgili gündemler olabilir.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 6.evinizde. Gündüz saatlerinde, burcunuzdaki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, özellikle kadın iş arkadaşlarıyla anlaşmazlıklar olası. Akşam ise, 10.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, iş hayatınızda gün içinde oluşan gerginlikleri onarma fırsatı veriyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 9.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Uluslararası konularınız varsa, ummadığınız gelişmeler olabilir. Aynı etki okul hayatı olanlar için de geçerli. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, aile büyükleri ile ilişkileri güçlendiriyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evliliğiniz, partnerinize dair konular öne çıkıyor. Akşam saatlerinde, kısıtlanmış ve karamsar hissedebilirsiniz, çünkü Ay-Satürn kavuşumu var. Bir konuda partnerinizin hakim gelmeye çalışması, üzerinizde baskı yaratabilir.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, partnerinizle birkaç gündür, özellikle dün yaşanan gerginliklerin tatlıya bağlanabileceği bir gün. Aynı şey, varsa iş ortağınız için de geçerli.  Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, aynı konuların tekrar mesele olabileceğini gösteriyor, uzlaşmacı olunuz.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, son derece gergin etkiler altında olduğumuzu söylüyor. Tartışmalardan uzak durmak, haklı çıkmaya çalışmamak fayda getirecektir. Boşverin, değmiyor 🙂 İnanın ki, değmiyor 🙂 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Bu etki altında, size para getirecek gelişmeler mümkün. Ayrıca bugün çok güzel bir Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 Hedefleriniz yönünde gereken gücü ve motivasyonu bulacaksınız bu açı etkisiyle 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!