30 Nisan-6 Mayıs 2018 Yay Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Yay burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor, detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 12.evinizde Satürn destekli, güçlü bir dolunay meydana geliyor. Esasen 12.ev biraz zorlu bir alandır, üstü örtülüdür, öngörülemez, tatsız sürprizler getirebilir. Ancak bu dolunay, Satürn’den altmışlık alıyor ve ruhunuza iyi gelecek neticeler sunuyor size. Bir süredir psikolojik problemlerinizi çözmeye çalışıyorsanız, gereken desteği bu dolunay sağlayacaktır, emin olun. Bilinçaltınız köpürebilir, ancak su yüzüne çıkan şeyler, uyanışı ve bu sayede de çözümü getirecektir. En önemlisi de aldığınız netice, Satürn etkisiyle kalıcı olacaktır. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra burcunuza geçen Ay, öne çıkarıyor, destekliyor sizi. İmajınızla ilgili değişiklikler yapmak, yeni sayfalar başlatmak için güzel bir etki.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda. Gündüz saatlerinde, 7. evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, ilişkilerde sorun yaşamanız olası görünüyor, konuların üzerine gitmek yerine bir şeyleri akışına bırakmayı seçebilirsiniz. Akşam ise, 5.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, yaşamdan aldığınız keyfi artıracak gelişmeler getiriyor size. Özellikle aşkta güzel bir etki.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 4.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Ailenizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen ve hala kapanmamış konular, canınızı sıkabilir. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, ortaklaşa gelecek planları yapmanızı kolaylaştırıyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. 2.ev temaları aktifleşiyor. Bugün konunuz para. Gelirler, harcamalar.  Akşam saatlerinde ise, Ay-Satürn kavuşumu var. Tasarruf kararı alabilir, bütçenizi dengelemenizi sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Karamsar hissetmeyin lütfen, tedbirli olmanız yeterli 🙂 Geleceğe güvenmediğiniz için değil, güzel günlerde harcamak üzere para biriktirin, böyle niyet edin, kenara koyduğunuz parayı böyle kodlayın !

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, aile büyükleri ile ilgili güzel gelişmeler olabileceği gibi, ruhsal anlamda iyi hissettirecek başka tatlı sürprizler de yaşanabilir. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, modunuzu geçici bir süre için tekrar düşürüyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Gezmek, keyifli aktiviteler yapmak için nefis bir etki. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmeniz de olası. Bunlar dışında bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 İş ve çalışma hayatınızda, günlük işlerinizde yüzünüzü güldürecektir, emin olun 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!