30 Nisan-6 Mayıs 2018 Terazi Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Terazi burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 2.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Dolayısıyla iş, para kazanma, maddi konfor, mülk, gayrimenkul gibi 2.evin temalarına dair tamamlanmalar yaşayacağınız bir hafta bu. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Aldığınız netice, Satürn etkisiyle kalıcı olacaktır. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 3.evinizi, yani kardeşler, akrabalar, komşular gibi yakın çevre konularını öne çıkaracak. İletişim trafiğiniz artacak. Bolca yazışmalar, görüşmeler söz konusu sizler için. Ayrıca ilkokul, lise arkadaşlarınız gibi geçmişinizden figürler karşınıza çıkabilir.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 3.evinizde. Gündüz saatlerinde, burcunuzdaki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, kadın figürlerle iletişime ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Akşam ise, 7.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, gün içinde yaşanmış olan iletişim problemlerini aşmada yardımcı oluyor 🙂

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 6.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. İş arkadaşlarınız ile iletişim problemleri yaşamanız olası. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, ilişkileri toparlamaya destek veriyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. 4.ev temaları aktifleşiyor. Evinizle, yaşam alanınızla, ailenizle ilgileniyorsunuz.  Akşam saatlerinde ise, Ay-Satürn kavuşumu var. Aile büyükleri ile öenmli konularınızı konuşabilir, biraz gerginlikler yaşabilirsiniz.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, aile içinde yaşanan anlaşmazlıklar aşılabilir. Bu naif ve ılımlı etkilerden yararlanabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, agresyonu tekrar yükseltiyor, temkinli olun, sonra konuşmayı deneyin.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Aşk, keyif, eğlence, hobi, alışveriş demek bu sizler için. Yani keyifli bir pazar derseniz, bu saatlerde başlıyor. Ayrıca bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 Para geliyor size, Burçak demişti dersiniz 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!