30 Nisan-6 Mayıs 2018 Kova Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Kova burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor, detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 10.evinizde Satürn’den olumlu açı alan, güçlü bir dolunay meydana geliyor. 10.ev iş, kariyer, toplumda sahip olduğunuz sıfatlarınız, aile büyükleriniz demektir. Bu temalar üzerinden, özellikle 16 Nisan civarında attığınız bir adımın neticesini alabilirsiniz. Sonuç, yüzünüzü güldürecektir. En önemlisi de aldığınız netice, Satürn etkisiyle kalıcı olacaktır. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra 11.evinize geçen Ay etkisiyle, takım çalışmalarında aktif rol üstleniyor, verimli oluyor, grup çalışmalarından keyif alıyorrsunuz. Sosyal sorumluluk projleri de konu olabilir. Arkadaşlarla program yapmak için de uygun bir gün.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda. Gündüz saatlerinde, 5. evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, aşkta zorlanma yaşabilirsiniz. Borsa gibi alanlarda, işler istediğiniz gibi akmayabilir. Akşam ise, 3.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, iletişim desteklerini öne çıkarıyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 2.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor.Gelirleriniz üzerinden problem yaşayabilirsiniz. Zam istemek için uygun bir zaman değil, zira istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, iyimserliğinizi artırıyor, konulara farklı bakış açılarıyla bakmanızı sağlıyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’dao ğlak burcuna, 12.evinize geçiyor. Enerjiniz düşebilir, moralsiz ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ayrıca, Ay-Satürn kavuşumu var. Karamsarlaşıyor ve problemlerinizi her zamankinden daha büyük görüyorsunuz. Kendi üzerinize gitmeyin lütfen, bir çözüm fikri illa ki aklınıza gelecektir, rahat olun. Neleri aşmadınız ki siz 🙂

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, aile büyükleri ile son derece keyifli zamanlar yaşıyorsunuz. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, ‘Kimseye uymamakta fayda var’ diyor en özetle.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Burcunuzdaki ay ile keyifleniyor, güzelliklere odaklanıyorsunuz. Bunlar dışında bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 Aileniz, eviniz, yuvanız ile ilgili konularda değerlendirebilirsiniz 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!