30 Nisan-6 Mayıs 2018 Koç Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Koç burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan detaylarına bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 8.evinizde bir dolunay meydana geliyor. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin maddi dönüşlerini alabilirsiniz. Ayrıca 8.evinizde meydana gelen dolunay, ruhunuzun karanlık yönleriyle karşılaşabileceğinizi, ancak takıntılardan, psikolojik problemlerden kurtulmak için tüm gereken koşulların olgunlaştığını söylüyor. Aynı şeylere takılmadan, odağınızı farklı ve keyifli konulara çevirin lütfen. Hem de Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açılar yapacağı bu harika enerjilerle 🙂 Bu arada diyete başlamak için de çok çok uygun bir evre 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, yaşam sevincinizi, hayallerinize duyduğunuz inancı artıracak. Burcunuzdaki Şiron ile akşam saatlerinde üçgen açı yapacak Ay, ‘Yaralarını sarmak senin elinde, geçmişi bırak, hayallerine, hedeflerine odaklan!’ diyor.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 9.evinizde. Eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı konular gündeminizde. Ancak gündüz saatlerinde, 3.evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapan Ay, iletişimlerde zeminin kaygan olduğunu, sözlerimize daha fazla özen göstermemiz gerektiğini söylüyor. Yazışmalar, görüşmeler için çok uygun saatlerde değiliz. Akşam ise, burcunuzdaki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, görüşmeleri, fikir alışverişlerini bu saatlerde yapabileceğinizi, çok daha olumlu netice alabileceğinizi gösteriyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 12.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Dolayısyla hesapta olmayan, keyfinizi kaçırabilecek durumlar yaşanabilir. Özellikle yay burcu temaları üzerinden. Yani yüksek öğrenim, yurt dışı alakalı konular, basın, yayıncılık faaliyetleri. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, gündüz yaşanan belirsizliklerin, tıkanıklıkların akşam saatlerinde çözülebileceğini, Uranüs etkisiyle değişimin gerçekleştirilebileceğini ve bunun yeni, farklı, daha önce denenmemiş yöntemlerle yapılabileceğini gösteriyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. Bu etki altında, gündeminiz iş ve kariyeriniz, sahip olduğunuz sıfatlarınız, emeklerinizin somut sonuçları çerçevesinde şekilleniyor. Hırsla ve azimle, iş hayatınıza odaklanmanız söz konusu. Akşam saatlerinde ise, bunalmış, kısıtlanmış ve karamsar hissedebilirsiniz, çünkü Ay-Satürn kavuşumu var.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, her türlü ilişkiden yana şanslı olabilir, istediğiniz adımları atabilir, kendinizi daha keyifli hissedebilir, hedefleriniz doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Yardım istemek, ricada bulunmak için de son derece uygun görünümler söz konusu, değerlendirebilirsiniz. Ancak akşam saatlerine kalmayın olur mu ? Çünkü ilerleyen saatlerde, rüzgar tersten esmeye başlıyor. Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, zorlayıcı enerjileri aktive ediyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, agresyona, ani parlamalara ve çıkışlara zemin hazırlıyor, kendinizi tartışmalardan uzak tutunuz. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor ve çok daha uyumlu, ortak hareket etmeyi kolaylaştıran etkiler yaratıyor. Hem de nefis bir Güneş-Neptün altmışlığı eşliğinde 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!