30 Nisan-6 Mayıs 2018 İkizler Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 İkizler burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 6.evinizde bir dolunay meydana geliyor. İş, çalışma koşulları, günlük rutinlerinize dair bir tamamlanma elde edebilirsiniz. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 7.evinizi, yani ikili ilişkilerinizi öne çıkaracak. Partnerinize dair konulara odaklanacağınız etkiler başlıyor. Ortaklaşa ticari girişimleriniz mevcut ise, bu alandan da gündemler oluşabilir.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 7.evinizde. İlişkiler odağınızda. Ancak gündüz saatlerinde, burcunuzdaki Venüs ile karşıt açı yapan Ay, partnerinizle yaşanabilecek gerginlikleri simgeliyor. Akşam ise, 11.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, planlarınıza dair uzlaşmayı, ortak karar almayı kolaylaştırıyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 10.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Dolayısıyla iş ve kariyere dair belirsizlikler yaşanabileceği gibi, hayal kırıklığı yaratacak durumlar da oluşabilir. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, geleceğe ve planlarınıza dair iyimserliğinizi artırıyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. Alacaklar, ödemeler, bankalar, krediler, vb konular söz konusu. Akşam saatlerinde, bunalmış, maddi anlamda kısıtlanmış ve karamsar hissedebilirsiniz, çünkü Ay-Satürn kavuşumu var ve parasal alanda gerçekleşiyor. Bunların geçici olduğunu aklınızda tutun, olur mu 🙂 Yağmuru gören, gökkuşağını da mutlaka görür 🙂

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, parasal kazanımlar, ortaklaşa yatırımlar açısından son derece şanslı olabileceğiniz bir gün. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, modunuzun düşebileceğini gösteriyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, son derece gergin etkiler altında olduğumuzu söylüyor. Tedbirli olunuz. Tartışmalar olası. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor ve size çok daha olumlu, üçgen açı yapıyor. Hayatın keyifli yanlarına odaklanıyor ve iyimser bakış açıları kazanıyorsunuz. Ayrıca bugün çok güzel bir Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 İş ve kariyer adına, olumlu etkiler yaratıyor olacak sizler için 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!