30 Nisan-6 Mayıs 2018 Boğa burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Boğa burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 7.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Evliliğinize, ilişkinize, ortaklaşa işlerinize dair net ve somut sonuçlar alabileceğiniz bir hafta başlıyor. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, para konularını aktive edecek. Özellikle eşin maddi kaynaklarını ve ortaklaşa yatırımlardan elde edilen kazançları. Ayrıca 8.evinizin aktifleşmesi ile birlikte sezgilerinizin de artacağı bir gün, bu arada duygu yoğunluğu da fazla.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 8.evinizde. Alacaklar, ödemeler, krediler, prim, sigorta konuları ve ortaklaşa paralar gündeminizde. Ancak gündüz saatlerinde, 2.evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapan Ay, parasal konularda işlerin istediğiniz gibi akmayabileceğini, özellikle kadın figürlerle yaşanacak gerginlikleri simgeliyor. Akşam ise, 12.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, sizin planlamadığınız olumlu etkilerin devreye girerek, olumsuzlukların çözülebileceğini söylüyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 11.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Dolayısıyla arkadaş ve dost çevrelerinden yana, hayal kırıklığı yaratacak durumlar yaşanabilir. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, gündüz yaşanan tatsızlıkların akşam saatlerinde telafi edilebileceğini gösteriyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. Bu etki altında, gündeminiz eğitim, yurt dışı bağlantılı girişimler yönüne kayıyor. Akşam saatlerinde, bunalmış, kısıtlanmış ve karamsar hissedebilirsiniz, çünkü Ay-Satürn kavuşumu var ve uzun vadeli planlar evinizde gerçekleşiyor. Partnerinizin aile büyükleri ile ilgili de konularınız oluşabilir.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, ikili ilişkilerden, sosyal çevreden, parasal kazanımlar açısından son derece şanslı olabileceğiniz bir gün. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, zorlayıcı enerjileri aktive ediyor. Özellikle eşin, partnerin ailesiyle ilgili gergin etkiler oluşabilir. Geleceğinizi şekillendirecek konularda, uzlaşmada zorlanabilirsiniz.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, son derece gergin etkiler altında olduğumuzu gösteriyor. Keyifli aktiviteler için uygun olmayan bir zaman dilimi. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor ve çok daha uyumlu, ortak hareket etmeyi kolaylaştıran etkiler yaratıyor, iş ve kariyer alanınızı güçlendiriyor. Ayrıca çok güzel bir Güneş-Neptün altmışlığı var. Güneş burcunuzda, Neptün 11.evinizde yer aldığından, idealleriniz ve planlarınız açısından oldukça destekleyici.

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!