30 Nisan-6 Mayıs 2018 Başak Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Başak burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 3.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Dolayısıyla kardeşler, akrabalar, komşular, yakın çevre gibi 3.evin temalarına dair tamamlanmalar yaşayacağınız bir hafta bu. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Onların yaşamında yeni gelişmeler de olabilir. İletişime dayalı bir işiniz, projeniz olumlu sonuçlanabilir ve etkisi kalıcı olabilir. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 4.evinizi, yani ev, aile, yuva, anne, anneanne gibi kadın figürlerle ilgili konuları öne çıkaracak. Sosyalleşmek yerine evde vakit geçirmekten keyif alabilir, temizlik, dekorasyon,vb şekilde yaşam alanınıza odaklanabilirsiniz.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 4.evinizde. Gündüz saatlerinde, burcunuzdaki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, anneniz ve ailenizin kadın büyükleri ile tartışmalar ve kalp kırıklıkları olası, fevri çıkışlardan uzak durunuz. Akşam ise, 8.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, ruhsal bir dinginlik, psikolojik rahatlama getiriyor sizlere. Duygusallaşıyorsunuz. Ağlayın, rahatlayın derim 🙂

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 7.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Partnerinizden yana hayal kırıklıkları, belirsizlikler olası.  Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, maddi konularda yeni çözüm fikirleri getiriyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. 5.ev temaları aktifleşiyor. Hobilerinize vakit ayırabilir, sosyal çevrede aktif olabilirsiniz.  Akşam saatlerinde ise, biraz keyifsizlik yaratabilecek Ay-Satürn kavuşumu var. Aşk yaşamınızda, sorumluluklar üzerinden gerilmeniz olası.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, partnerinizle yaşadığınız sorunları aşmak mümkün. Çocuklarınız ile ilgili de keyifli gelişmeler yaşanabilir. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, dönüşüme zorlayan, yeni kararlar getrektiren etkiler yaratıyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. İş konuları, günlük rutinler devreye giriyor. Ayrıca bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 Yurt dışı bağlantılı konularınızda, okul hayatınızda son derece olumlu etkiler alıyorsunuz 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!