30 Nisan-6 Mayıs 2018 Balık Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Balık burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor, detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 9.evinizde Satürn’den olumlu açı alan, güçlü bir dolunay meydana geliyor. 9.ev temaları uzun vadede yaşamımızda yer alan, hayat çerçevemizi, geleceğimizi belirleyen temalardır. Okul hayatınıza dair olumlu bir netice alabileceğiniz gibi, yabancı ülkelerle ilgili konularınızda da bir sonuç elde edebilirsiniz. Özellikle 16 Nisan civarında hayalleriniz yönünde attığınız bir adımın neticesini alabilirsiniz. Sonuç sizi memnun edecektir. En önemlisi de aldığınız netice, Satürn etkisiyle kalıcı olacaktır. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra 10.evinize geçen Ay, işinizi, kariyerinizi, sahip olduğunuz sıfatlardan dolayı yerine getirmeniz gereken sorumuluklarınızı öne çıkarıyor, yoruyor sizi. Aile büyüklerinizle ilgili konularla meşgul olmanız da olası görünüyor.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda. Gündüz saatlerinde, 4. evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, aile bireyleriyle uyumu yakalamak zorlaşabilir, sözlerinizde dikkatli olunuz. Akşam ise, 2.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, aileden gelen destekleri, özellikle de maddi desteklere açık olduğunuzu gösteriyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde burcunuzda yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Bir şeylerde netleşmek zor olabilir, öngöremediğiniz konular belirsizlik içinde hissetmenize, keyfinizin kaçmasına neden olabilir.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. Sosyal çevreyi, grup çalışmalarını simgeleyen 11.evinizi aktve ediyor. Akşam saatlerinde ise, Ay-Satürn kavuşumu var. Durumların negatif yanlarına odaklanmanıza neden olacak, karamsarlık yaratabilecek bir etki bu. Sizi rahatlatacak, modunuzu toparlayacak şeylere yönelebilirsiniz.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, her konuda girişim yapabileceğiniz, destekleyici bir atmosfer oluşuyor. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, iletişimde zorlanmalar getiriyor, agresyondan uzak durunuz. Normalde tolere edeceğiniz şeylere, gereğinden fazla sinirlenebilir, kalp kırabilirsiniz.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Yani 12.evinize. Enerjiniz içe dönüyor ve kendinizle vakit geçirmek istiyorsunuz. Sosyalleşmek yerine evde olmayı tercih edebilirsiniz.

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!