30 Nisan-6 Mayıs 2018 Aslan Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Aslan burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Buradan dolunaya detaylı bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde 4.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Dolayısıyla ev, yuva, aile, ailenin kadın figürleri, geçmişle bağlantılı konular, mide problemleri gibi 4.evin temalarına dair tamamlanmalar yaşayacağınız bir hafta bu. 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz girişimlerinizin dönüşlerini alabilirsiniz. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 5.evinizi, yani aşk, flörtler, keyifli aktiviteler, çocuklar, hobiler gibi temaları öne çıkaracak. Sosyalleşebilir, keyifli programlar yapabilirsiniz 🙂

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 5.evinizde. Gündüz saatlerinde, burcunuzdaki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, kadın-erkek iilşkilerinde uyumsuzluklar olası. Sanatsal faaliyetleriniz varsa, o alanda da tatsız gelişmeler yaşanabilir. Akşam ise, 9.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, gün içinde yaşanmış olan iletişim problemlerini telafi etme, konuları tatlıya bağlama imkanı veriyor.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 8.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Ortaklaşa yatırımlarda, özellikle borsa gibi alanlarda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. İlişkiniz içinde, maddi kaynaklı sorunlar da olası. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, geleceğe daha umutla bakacağınız bir atmosfer yaratıyor. Sorunları çözmek, anlaşmak için oldukça uygun bir zemin.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. Gün içinde halletmeniz gereken sorumluluklarınızın artacağını, bol koşturmalı, yorucu bir gün olacağını gösteriyor. Akşam saatlerinde ise, biraz keyifsizlik yaratabilecek Ay-Satürn kavuşumu var. Yöneticileriniz ve sizden yaşça olgun iş arkadaşlarınız ile ilgili canınız sıkılabilir.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, iş arkadaşlarınızla özellikle dün yaşanan gerginliklerin halledilebileceği  bir gün. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, ruhsal anlamda huzursuz ve öfkeli hissedebileceğinizi söylüyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, son derece gergin enerjiler olduğunu gösteriyor. Sözlerinize dikkat etmeniz faydalı olacaktır. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. İkili ilişkiler aktifleşiyor. Partnerinizle keyifli bir pazar, akşamüstü civarında başlıyor yani 🙂 Ayrıca bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 İşiniz ve kariyeriniz adına oldukça destekleyici enerjiler altında olacaksınız bu süreçte, değerlendirebilirsiniz 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!