30 Nisan-6 Mayıs 2018 Akrep Burcu

30 Nisan-6 Mayıs 2018 Akrep burcu yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Haftanın genel astrolojik değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

30 Nisan 2018 – Akrep burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu güçlü etkinin detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Yaklaşık 10 gün süreyle çok etkin olacağından, esasen hafta boyunca akrep dolunayı tesiri altında olduğumuzu söyleyebiliriz.

30 Nisan 2018 Pazartesi

Gece saatlerinde burcunuzda Satürn destekli, güçlü bir dolunay meydana geliyor. Her tür girişimlerinizle ilgili sonuç alabileceğiniz, belirsizlikleri aşabileceğiniz bir süreç başlıyor sizler için. Özellikle 16 Nisan ve civarı günlerde başlatmış olduğunuz konuların dönüşlerini alabilirsiniz. Aldığınız netice, Satürn etkisiyle kalıcı olacaktır. Günün tamamında Ay’ın Neptün, Jüpiter, Mars ve Pluto ile uyumlu açıları söz konusu. Her tür girişimleriniz için kullanabileceğiniz, keyifli bir gün 🙂

1 Mayıs 2018 Salı

18.20’ye kadar Ay boşlukta. Yeni girişimler başlatmak yerine eldeki işleri tamamlayınız. Sonra yay burcuna geçen Ay, 2.evinizi, yani para konularını aktive ediyor. Gelir akışınızla ilgili gelişmeler olabilir. Odağınız, lüks tüketim ve maddi konfor da olabilir. Ev, arsa, gayrimenkuller var gündeminizde bugün.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine yay burcunda, 2.evinizde. Gündüz saatlerinde, 8. evinizdeki Venüs ile karşıt açı yapacağı için, gelir-gider dengenize dikkat etmeli, alışverişlerinizde ölçülü olmalısınız. Üzerine düşünmeden, sonradan pişman olacağınız harcamalar yapabilirsiniz. Akşam ise, 6.evinizdeki Merkür ile üçgen açı yapan Ay, yüzünüzü güldürüyor. Planlamalar ve sorumluluklarınızla ilgili düzenlemeler de söz konusu.

3 Mayıs 2018 Perşembe

Ay, bugün de yay burcunda ve gündüz saatlerinde 5.evinizde yer alan Neptün ile kare açı yapıyor. Hayatın keyifli yanlarına fazla odaklanabilir, gereğinden fazla alışveriş yapabilirsiniz. Aşkta, ilişkide harcamalarınız üzerinden gerginlikler de oluşabilir. Çocuklarınızla ilgili, para harcatacak gündemler mümkün. Akşam ise, Uranüs ile üçgen açı yapan Ay, dengeyi yakalamanıza yardımcı oluyor.

4 Mayıs 2018 Cuma

Gece saatlerinde boşluğa giren Ay, 05.10’da oğlak burcuna geçiyor. 3.ev temaları aktifleşiyor. Yakın çevre iletişimleri artıyor. Kardeşlerinize dair konular da olası.  Akşam saatlerinde ise, Ay-Satürn kavuşumu var. İletişimde soğukluk hissedebilir, yansıttığınız enerjiyi karşınızdaki insandan göremeyebilirsiniz.

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Güneş, Jüpiter ve Neptün’le akşam saatlerine kadar, son derece olumlu, uyumlu açılar gerçekleştiren Ay etkisiyle, iletişim bir süre için rahatlıyor. Ancak akşam saatlerinde Merkür ile kare, Pluto ile kavuşum yapan Ay, kendinizle vakit geçirmenizin daha faydalı olacağını, sosyalleşmeye uygun bir atmosferde olmadığımızı gösteriyor.

6 Mayıs 2018 Pazar

Sabah ve öğle saatlerinde Mars ve Uranüs ile uyumsuz açılar yapan Ay, ‘Gökyüzü gergin, aman dikkat!’diyor. 16.50 itibariyle Ay, kova burcuna geçiyor. Ev, yuva, aile demek sizler için bu etki, çünkü 4.eviniz aktif hale geliyor. Dışarı çıkmak yerine evde olmayı tercih edebilir ya da ailenizle program yapabilirsiniz. Bunlar dışında bugün Güneş-Neptün altmışlığı kesinleşiyor ve birkaç gün boyunca etkisi sürecek 🙂 İlişkilerde  sevgi dolu etkiler başlıyor 🙂

 

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Satürn retrosu’nu, ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım, her bir burç için etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar dilerim,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!