3-9 Şubat 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım !

Nasılsınız ? Nasıl hissediyorsunuz kendinizi ?

2020 yılı sert başladı. Bir Satürn-Pluto kavuşumu yaşadık. Bunun da, Dünya’nın birçok yerinde yansımalarını gördük.

Evet, Ocak kötü bir aydı. Doğal olarak da, korktuk.

Fakat kesintisiz bir kaygı hali ile devam edemeyiz. Anksiyeteler, panik ataklar tırmanmış durumda. Kendimize bunu yapmayalım, lütfen. Böyle yaşanmaz.

Ayrıca yılın her vakti, zorlu görünümler barındırmıyor. Psikolojimizi, iyi tarafta tutalım. Bize olumlu enerjiler lazım.

Bu haftaya bakalım şimdi, neler var ? Aslan burcunda bir dolunay var.

Venüs ve Merkür, burç değiştirecek ayrıca.

Şimdi, detaylara geçiyorum.

Öncesinde →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


3-9 Şubat 2020 haftasının başlıca gelişmeleri :

3 Şubat’ta Merkür balık burcuna geçiyor. 17 Şubat’ta burada retrosuna başlayacak.

Tabii 17 Şubat’ın birkaç gün öncesinde, retro etkilerini hissetmeye başlayacağız. Önemli işlerinizi retro gelmeden halledin sevgili okuyucularım. Retro sürecinde, imza atmak, kontrat, sözleşme yapmak problem yaratabilir çünkü. Merkür retrosu, bir durma ve gözden geçirme sürecidir. Bu etki altında, yeni başlangıçlar yapmak doğru değildir.

7 Şubat’ta Venüs, koç burcuna geçiyor. Bir süredir, yüceldiği, rahat ettiği, doğasıyla uyumlu olan balık burcundaydı.

Terazinin yöneticisi olduğu için, zıttı olan koçta zarardadır Venüs. Koçun tabiatı ile Venüs’ün anlattığı şeyler, pek uyumlu sayılmaz çünkü 🙂

Koç, Mars’ın evidir, Marsiyen bir enerjidir. O yüzden Venüs-koç sürecinde, ilişkilerde agresyona dikkat etmek gerekiyor. Bencilce tutum ve davranışlar, öfke halleri, gerginlikler yaşanabilir.

Diğer yandan, ilişkilerde (tüm insan ilişkilerimizde), daha cesur ve girişken olacağımız, hareketli bir dönem.

9 Şubat’ta aslan burcunun 19 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Bu hafta ayrı bir yazıda konuşacağız etkilerini.


3-9 Şubat 2020 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

4 Şubat : Venüs Satürn altmışlığı : Venüs 25° Balık, Satürn 25° Oğlak

Hoca, yönetici, aile büyüğü gibi kişilerden, yaşça olgun, konum sahibi kimselerden, yetki ve güç sahibi figürlerden destek alabileceğimiz bir görünüm. Oldukça güzel.

İlişkiler açısından da iyicil bir açı. İlişkileri sağlam bir zemine oturtabileceğimiz, kuvvetlendirebileceğimiz, bir üst seviyeye taşıyabileceğimiz etkiler alıyoruz.

5 Şubat : Merkür Uranüs altmışlığı : Merkür 2° Balık, Uranüs 2° Boğa

İletişimlerde sürprizli güzel gelişmeler olası 🙂 İletişime ve teknolojiye dayalı işlerde, değişim yapmak adına da uygun bir açı.

Merkür ve Uranüs’ün doğası birbiri ile uyumludur, Uranüs Merkür’ün üst oktavıdır zaten.

Bilgi, teknoloji, sosyal medya, iletişim temelli konularda, olumlu değişimler mümkün görünüyor bu hafta 🙂


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

3 Şubat 2020 Pazartesi

Ay bugün, 14:28’den itibaren ikizler burcunda olacak.

İkizler burcuna geçer geçmez, Merkür ile bir kare açı yaptığını görüyoruz Ay’ın.

Akşam ise Ay ve Kiron, uyumlu görünümde. Kendimizi iyi hissedeceğimiz saatler 🙂

4 Şubat 2020 Salı

Ay, günün tamamında ikizler burcunda. İletişim trafiği yoğun.

Akşam üstü saatlerinde Ay ve Güneş, harika bir üçgen açı yapıyorlar. Özel ve sosyal ilişkiler, iletişimler, günlük akışlar için olumlu bir zaman dilimi.

Akşam ise, Ay-Neptün karesi etkinleşiyor. Dialoglarda keyfiniz kaçabilir, hayal kırıklığı yaratacak sözler duyabilirsiniz. Sosyal medyada beklemediğiniz bir şey ile karşılaşabilirsiniz. İletişimleri azaltalım.

5 Şubat 2020 Çarşamba

Ay, 22:02’ye kadar ikizler burcunda yine. Bugün Ay’ın açıları, zorlu görünüyor sevgili okuycularım. Gün boyunca, gergin görünümler oluşuyor.

Güne Ay-Mars karşıtlığı ile başlıyoruz. İkizler, araçları, arabaları, trafiği anlatır. O yüzden yolda, trafikte dikkatli olun, ayrıca tartışmalardan uzak durun.

Akşamüstü saatlerinde, Ay ve Venüs kare açıda. Ama öğle vaktinden itibaren, bu etkiyi çok net hissedebilirsiniz. İlişkilerde çatışmalara açık bir zaman dilimi.

Ay, 17:19-22:02 arası boşlukta, 22:02’de yengeç burcuna geçiyor.

6 Şubat 2020 Perşembe

Ay, günün tamamında yengeç burcunda. Güne başlarken Ay, kuzey ay düğümü ile kavuşuyor. Yaptığımız işlerde kadersel olarak desteklenebiliriz. ‘Biri vesile oldu, denk geldi’ ya da ‘yol gösterdi, yardımcı oldu’ diyebileceğimiz şeyler yaşayabiliriz günlük akışımız içerisinde işlerimizi hallederken.

Akşam saatlerinde, Ay ve Jüpiter karşıt konumda. Ay-yengeç transiti etkisiyle, duygularımızı abartabiliriz, daha fazla ilgi ve sevgi bekleyebiliriz. Alınganlık gösterebiliriz. Duygusal değişimlere açık saatler. Modumuz dalgalanıyor biraz 🙂

7 Şubat 2020 Cuma

Bugün de Ay’ın açıları, sevimsiz görünüyor biraz sevgili dostlarım 🙁 Önemli işlerinizi, şayet seçme şansınız varsa, başka bir güne alabilirsiniz.

Günün ilk yarısında Ay-Pluto karşıtlığı, otorite engeline takılabileceğimizi gösteriyor. Erdemsiz ve saygısız kişilerle karşılaşmak da mümkün. Duygusal açıdan, gergin hissedebilirsiniz.

Günün ikinci yarısında Ay bu kez, Satürn ile karşıt açıda. Günlük işlerde beklemeler yaşanabilir, engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Ay, 18:42 sonrası, günün geri kalanında boşlukta.

8 Şubat 2020 Cumartesi

Ay, günün ilk saatlerinde aslan burcuna geçiyor. Dolunaya doğru ilerliyoruz sevgili okuyucularım.

Sabahın erken saatlerinde Ay-Uranüs karesi ile, günlük planlar değişebilir. Ayrıca aklınıza sıradışı fikirler, düşünceler gelebilir. Bir farkındalık yaşanabilir. Uranüs, uyandırıyor çünkü 🙂

9 Şubat 2020 Pazar

Bugün dolunay günü !

Sabah saatlerinde, aslan burcunun 19 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Günün ikinci yarısında ise, çok güzel bir Ay-Mars üçgeni var. Sanatsal konularda harekete geçmek, spor yapmak, hobilere zaman ayırmak, çocuklarla eğlenmek, eğlence alanlarına gitmek, ayrıca efor isteyen işleri halletmek için oldukça güzel. Enerjimiz, özgüvenimiz, motivasyonumuz yerinde 🙂

Ay, 19:08 sonrası boşlukta.


Şubat ayı astroloji gündemi aşağıda :

Şubat 2020 Astroloji Gündemi

Şubat ayı burç yorumlarınız ise aşağıda :

Koç Burcu Şubat 2020, Boğa Burcu Şubat 2020, İkizler Burcu Şubat 2020,

Yengeç Burcu Şubat 2020, Aslan Burcu Şubat 2020, Başak Burcu Şubat 2020,

Terazi Burcu Şubat 2020, Akrep Burcu Şubat 2020, Yay Burcu Şubat 2020,

Oğlak Burcu Şubat 2020, Kova Burcu Şubat 2020, Balık Burcu Şubat 2020

Ayrıca ↓↓↓

Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020

Herkese iyi haftalar diliyorum 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!