3-9 Eylül 2018 Astroloji Gündemi

3-9 Eylül 2018 Astroloji Gündemi

Herkese merhabalaar ! Nasılsınız efendim, nasıl geçiyor günler ?

Eylül’ün gelişine sevinenlerden misiniz 🙂 Çoğunlukla ‘Ağustos bitti çok şükür’ diyenleri duyuyorum çünkü.

Okul, iş, vb koşturmalara geri dönmeye hazırlandığımız, adapte olmaya çalıştığımız bir geçiş evresi yaşıyoruz. Benim de hayatımda doktora var, tezimi yazıyorum, yani benim için de bir ‘okula dönüş’ konsepti söz konusu 🙂

Hepimize kolay gelsin ! Okulda, işte, yeni planlarda, yeni görevlerde şans diliyorum herkese 🙂

Eylül 2018 Astroloji Gündemi’ni buraya bırakıyorum.

Eylül ayı burç yorumları ise aşağıda efendim. Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Şimdi 3-9 Eylül 2018 haftasına bakalım.


Bu arada, haftanın detaylı analizine geçmeden evvel, yaptığım doğum haritası çalışmaları konusunda  bilgi vermiş olayım.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Dönelim 3-9 Eylül 2018 haftasına !

Bu haftanın önemli gelişmeleri

-6 Eylül’de Merkür, başak burcuna geçiyor. Bu transit bizlere neler getirecek, etkilerini yayınlayacağım.

– 6 Eylül 2018’de Satürn hızlanarak retrodan çıkıyor, ileri hareketine başlıyor. Bu gelişme çok işimize yarayacak emin olun, burçlar üzerindeki etkilerini de yayınlayacağım ayrı bir yazı olarak.

– 9 Eylül 2018’de başak burcunda bir yeniay gerçekleşiyor ! Haftanın en önemli gündemi bu.

-9 Eylül 2018’de Venüs akrep burcuna geçiyor. Bu önemli geçiş ve etkileri için de bir yazı yayınlayacağım.


Haftanın öne çıkan başlıca önemli açıları :

3 Eylül 2018 : Merkür-Venüs altmışlığı : Merkür 25° Aslan, Venüs 25° Terazi

7 Eylül 2018  : Merkür-Uranüs üçgeni :    Merkür 2° Başak, Uranüs 2° Boğa

7 Eylül 2018  : Merkür-Satürn üçgeni :     Merkür 2° Başak, Satürn 2° Oğlak

7 Eylül 2018  : Güneş-Neptün karşıtlığı : Güneş 15° Başak, Neptün 15° Balık

8 Eylül 2018  : Venüs-Mars karesi :            Venüs 29° Terazi, Mars 29° Oğlak

Halihazırda Jüpiter-Neptün üçgeni aktif ve daha bir süre etkisi bizlerle olacak. O yüzden ilgili linki aşağıya bırakıyorum sizler için.

Jüpiter – Neptün üçgeninin burçlara etkileri detaylıca bu yazımda. Önemli bir açı kalıbı bu, bakmanızı tavsiye ederim.

Her bir günün detaylı incelemesi ise şöyle :

3 Eylül 2018 Pazartesi

Gün boyunca Ay, ikizler burcunda. Dolayısıyla ikizler enerjisinde olacağız ve bolca iletişim kuracağız. Yazışmaların, görüşmelerin, dialogların yoğun olduğu bir gün. Ancak sabah saatlerindeki uyumsuz Ay-Güneş karesi, ilişkileri zorlayabilir. Özellikle kadın-erkek iletişimlerinde güç çekişmeleri ve nezaketin uzağına düşme potansiyeli söz konusu. Sözlerimizi seçelim. Öğle saatlerindeki Ay-Neptün karesi de iletişimlerde hayal kırıklıklarına ve beklenmedik etkilere zemin hazırlıyor.

Ancak bugün Merkür-Venüs uyumlu açısı kesinleşiyor. Olumsuz durumları dengeleyecek bir destek açısı bu. Ancak şu karşıtlıklar, kareler biraz uzaklaşsın derim. Yani önemli işleriniz için, günün ikinci kısmını kullanmanızı tavsiye ediyorum.

4 Eylül 2018 Salı

Sabah erken saatlerde Ay, hem Venüs, hem Merkür ile uyumlu görünümde. Bu da iletişimlerde, ilişkilerde şans getirecek bize. Ancak Ay, 09:37-15:04 arasında boşlukta. Dolayısıyla bu zaman diliminde yeni ve önemli girişimlerde bulunmamamız gerekiyor. Çünkü hep söylediğimiz gibi, Ay boşlukta iken başlatılan işler, istenen neticeyi çoğunlukla vermez. Eldeki işleri tamamlamaya bakalım bu süre zarfında.

15:05 itibariyle yengeç burcuna geçen Ay etkisiyle, duygusallaşıyor, daha naif enerjilerin etkisi altına giriyoruz. Özellikle Ay, yengeç burcuna geçer geçmez Şiron ile kare yaptığından, incinebileceğimiz etkiler yaratıyor. Ancak ilerleyen ikindi ve akşam saatlerinde Uranüs desteği ile çok daha iyi hissediyoruz kendimizi. Yenilikler yapmak, yeni kararlar almak, rutin dışına çıkmak için uygun bir zaman dilimi 🙂

5 Eylül 2018 Çarşamba

Ay, günün tamamında yengeç burcunda ilerliyor ve gün boyunca yapacağı tüm açılar gayet olumlu. Dolayısıyla önemli işler için değerlendirilebilecek bir gün Çarşamba, kullanınız.

Günün ilk yarısında Ay-Güneş altmışlığı güç sahibi kişilerden destekler alabileceğimizi, iletişimlerin rahat akacağını, özgüvenimizin yüksek olacağını gösteriyor. Günün ikinci yarısında etkilerini göstermeye başlayan Ay-Neptün üçgeni, yardımlaşma, dayanışma, empati, hoşgörü kavramlarını, sevgi enerjisini yükseltiyor. Akşam ise mis gibi bir Ay-Jüpiter üçgeni deneyimliyoruz. Ticari girişimlerden eğitime, yurt dışı bağlantılı konulardan hukuksal meselelere, oldukça şanslı etkiler altındayız. Son derece güzel bir akşam.

6 Eylül 2018 Perşembe

Ay, 15:42’ye kadar yengeç burcunda ve bu zaman dilimide Venüs ile de uyumsuz görünümde olacak. İlişkilerden, iletişimlerden yana problem yaşamak olası. Ay, 15:42-16:55 arası boşlukta. Boşluk sürelerini her zaman özellikle belirtiyorum, Ay boşlukta iken önemli girişimlerden uzak durmanız adına. Astroloji hayatı kolaylaştırmak için var 🙂 Kullanalım, hangi zamanın ne kalitede olduğunu bilerek, doğru zamanlarda adım atalım.

16:56 itibariyle aslan burcuna geçen Ay sayesinde enerjimiz epey yükseliyor 🙂 Ayrıca aslan burcuna geçer geçmez, koçta yer alan Şiron ile üçgen, yani son derece uyumlu görünüm yapacak Ay. Şifalanmak adına çok güzel bir zaman dilimi. Negatiften arınıyoruz, kendi kıymetimizi hatırlıyoruz ve değmeyecek şeyler için üzülmüyoruz. Geride bıraktığımız 2,5 günlük süreçte Ay, yengeçte idi ve kendimizi yaralayıp durduk. Şimdi aslan zamanı ve kendi iyiliğimizi düşünüyoruz.

7 Eylül 2018 Cuma

Merkür-Satürn-Uranüs arasında son derece kıymetli, büyük bir üçgen açı oluşuyor bugün. Kalıcı işler yapmak, bir şeyleri somutlaştırmak, hayata geçirmek, hayallerden uzaklaşıp ayakları yere basan bakış açılarına gelmek için şahane bir gün. Zaten aynı anda gökyüzünde kendisini gösteren Güneş-Neptün karşıtlığı da ‘Uyan ve gerçekçi ol!’ diyor. İşe, parasal konulara, yeni kazançlara, yatırım fırsarlarına dair şanslı gelişmeler getirebilecek bir açı bu bizlere. Ana ne dedik ? Gerçekçi olursak.

8 Eylül 2018 Cumartesi

Ay, 16:31’e kadar aslan burcunda. Havamız yerinde 🙂 Pek bir coşkuluyuz. Güzellik, bakım, saç kesimi, vb konular için de gayet uygun bir gün. Kendimize aşığız bugün aslan etkisiyle 🙂 Ay ve Venüs arasında da uyumlu açı olduğundan, keyfimize diyecek yok 🙂 Güzel bir gün, kullanın efendim. Sosyalleşin, gezin, kendinize zaman ayırın.

16:31-17:29 arasında Ay boşlukta olacak ve miskinleşeceğiz biraz. E haftasonu, hakkımızdır.

17:30 itibariyle başak burcuna geçecek Ay, geçer geçmez Uranüs, Satürn ve Güneş ile harika açılar yapacak. Parasal fırsatlar yakalamak, karar almak, yeni ve son derece fayda getirecek fikirler bulmak adına harika bir akşam 🙂

Evi düzenlemek, kalıcı değişiklikler yapmak için de uygun. Bu arada diyet, spor, yeni beslenme düzeni gibi konularda gökyüzü destekliyor bizi. Bu güzel açılardan yararlanalım derim.

Sadece ilişkilere dikkat diyeyim. Özellikle kadın-erkek iletişimleri gergin akabilir.

9 Eylül 2018 Pazar

Ay, günün tamamında başak burcunda. Titiz ve düzenliyiz.

Bugün yeniay günü !

21:01’de başak burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu sırada gökyüzünde Güneş-Neptün karşıtlığı aktif ve hayallerden uzaklaşmamız gerekitğini söylüyor. Yeniayın çerçevesini ve burçlara etkilerini detaylıca yayınlayacağım.

 

3-9 Eylül 2018 haftasının analizi böyle sevgili okuyucularım.

Her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum, takip edebilirsiniz.

@anlatburcak instagram hesabını takip ederek yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Bu arada dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz. En son Türk youtuberlar da da görmeye başladığımız Mukbang üzerine bir yazı yazdım. Nedir bu Mukbang, nasıl doğdu, nasıl popüler oldu, merak edenler Mukbang Çılgınlığı yazımı tıklayabilirler.

Sizleri seviyorum, iyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!