3-9 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

3-9 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım !

Yılın son ayına girmiş bulunuyoruz. 2019 yaklaşıyor.

Kendi adıma, yeni yıl hedeflerimi, planlarımı listeliyorum ben bu günlerde. Her bir plan için, yapmam gerekenleri detaylandırıyorum. Gündemimde yeni yapılandırmalar, düzenlemeler var. Yılın muhasebesini yapmak, yazmak, çizmek, yeni yıl için taze bir enerji ve motivasyonla ilerlemek çok iyi geliyor bana. Siz de listenizi yapıyor musunuz 🙂

Bu arada 2019 Astroloji Gündemi‘ni yayınladım, bilginiz olsun. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca 2019 için Doğum Haritası Analizi yaptırmak isteyen okuyucularım, bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilir, danışmanlık hizmeti alabilirler. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz.

Hadi yeni haftaya bakalım !

3-9 Aralık 2018 haftasının önemli gelişmeleri :

1. 7 Aralık Cuma günü, Türkiye saati ile 10:20’de, yay burcunun 15 derecesinde bir yeniay meydana geliyor. Yeniay yazım burada : 7 Aralık 2019 Yay Burcunda Yeniay ve Etkileri

2. Merkür retrosu bitiyoor 🙂

Evet, 7 Aralık itibariyle, yılın son Merkür retrosu da geride kalıyor. Yazışmalarda, görüşmelerde, elektronik aletlerde sorunlar yarattı, yanlış anlaşılmalara neden oldu kimi zaman Merkür geçtiğimiz günlerde.

Ben de mailler üzerinen aksaklıklar yaşadım. Önemli bir mailim ulaşmadı, birkaç gün gecikmeli bir iletişim oldu, sağlık olsun, ufak tefek şeylere takılmayalım 🙂 Merkür’ün haylazlıkları bunlar 🙂 Ama artık bitiyoor !

 3-9 Aralık 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

3 Aralık 2018 : Güneş Mars karesi : Güneş 10° Yay, Mars 10° Balık

6 Aralık 2018 : Güneş Neptün karesi : Güneş 13° Yay, Neptün 13° Balık

7 Aralık 2018 : Mars Neptün kavuşumu : Mars 13° Balık, Neptün 13° Balık

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

3 Aralık 2018 Pazartesi

Akşam saatlerine kadar Ay, terazi burcunda. Sabah saatlerinde Pluto ile kare, akşam ise Uranüs ile karşıt açı yapan Ay, zorlu bir güne işaret ediyor. Yaşamınızdaki otorite figürlerinin üzerindeki baskısı öfkelendirebilir ve fevri çıkışlar yaptırabilir size. Kontrollü olmaya özen gösterin.

21:15- 22:55 arası Ay boşlukta, dolayısıyla dağınık bir enerji var. 22:55 itibariyle akrep burcuna geçen Ay duyguları derinleştiriyor. Ama gündüz saatlerine göre daha dingin bir atmosfer var, merak etmeyiniz.

4 Aralık 2018 Salı

Bugün haftanın en iyi günlerinden biri, çünkü akrep burcunda seyreden Ay, gün boyunca çok uyumlu açılar alıyor diğer gezegenlerden.

Günün ilk yarısında, Ay-Satürn altmışlığını deneyimleyeceğiz. Bu da yaşça olgun, güçlü, hoca konumunda olan kişilerden yön gösterecek bilgiler, yardımlar alabileceğimizi, ayrıca kalıcı işler başlatabileceğimizi gösteriyor.

Günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni etkin ve enerjimizi, motivasyonumuzu, cesaretimizi yükseltiyor. Girişimler için destekleyici.

Akşam ise misss gibi bir Ay-Neptün üçgeni var. En sevdiğimm :)) Çünkü bu üçgenler, son derece dingin, iç huzuru bulabildiğimiz, şifalandıran bir atmosfer sağlıyor, sevgi, hoşgörü, yardım temalarını öne çıkarıyor. Ruhsal çalışmalar için de çok uygun. Yakın bir mum bence bu akşam, güzel de bir enstrümental müzik, yeni yıl hedeflerinizi listeleyin huzurla 🙂

5 Aralık 2018 Çarşamba

Ay gün boyu akrep burcunda. Öğleden önce saatlerde Ay-Pluto altmışlığının olumlu etkileri altındayız. Yetki, güç sahibi kişilerle iletişimlerin, işlerin rahat akacacağı bir zaman dilimi bu, önemli işleriniz için kullanabilirsiniz.

Akşam ise Ay, akrep burcunda yer alan Merkür ile kavuşuyor. Merkür de durağanlaşıyor, ileri harekete geçmeye hazırlanıyor artık. Ay-Merkür kavuşumunu iletişimler için kullanabilirsiniz. Siz herhangi bir şey yapmasanız da, yazılı-sözlü görüşmelerin, dialogların artacağı bir akşam bu 🙂

6 Aralık 2018 Perşembe

Sabahın erken saatlerinde Ay, yay burcuna geçiyor. İyimser, neşeli bir atmosfer var. Yay burcu genişlemeyi, büyümeyi, mevcut yaşam çerçevemizi güzelleştirecek irili ufaklı olumlu değişimleri simgeler. Dolayısıyla yeni bir fikir, yeni bir plan, yeni bilgiler, bağlantılar çok mümkün Ay burada iken. Ayrıca gün içinde Jüpiter ile yakın konumda. Zihninizde bir ampul yanabilir yaşamınızı iyileştirecek yönde. Eğitimler, akademik konular, iletişimler de artıyor bugün. Yabancı ülkelerle ilgili konular, yabancı diller, vb alanlarda da hareketliyiz.

7 Aralık 2018 Cuma

Ay, günün tamamında yay burcunda. Bugün yeniay günü. Linki bir kez daha buraya bırakayım :

7 Aralık 2019 Yay Burcunda Yeniay ve Etkileri

8 Aralık 2018 Cumartesi

Sabah saatlerinde yay burcundaki Ay ile, balık burcunun son derecelerinde yer alan Şiron arasında bir kare açı var. Yay biraz düşünmeden konuşmayı, pot kırmayı da simgeler açıkçası. Dolayısıyla kalp kıracak bir şey söylemeniz ya da size söylenmesi olası. Kötü niyetli olmasa bile, patavatsızca bir kelime canınızı sıkabilir. Öğle civarında ise çok daha güzel bir atmosfer var. Çünkü Ay-Uranüs üçgeni etkin. Modumuz, motivasyonumuz yüksek, değişimler için istekliyiz bu saatlerde. Tatlı sürprizler de olası.

13:00-15:02 arası miskinlik, tembellik  peşindeyiz 🙂 Çünkü Ay boşlukta.

15:02 de oğlağa geçen Ay ile, somut faydalar önemli hale geliyor bizim için. Gerçekçi ve mantıklı bir moddayız. Aile büyüklerine dair konular gündeme gelebilir bu arada, oğlak onları da simgeler çünkü.

Akşam saatlerinde Ay, akrep burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde. İkili ilişkiler açısından son derece güzel. Arkadaş buluşmaları, eğlenceler, kutlamalar için uygun, keyifli bir akşam.

9 Aralık 2018 Pazar

Ay, gün boyu oğlak burcunda. Sabah saatlerinde Satürn ile kavuşuyor. Bu da karamsar hissettirebilir, sorumluluklarımız huzursuz edebilir bizi. Aile büyükleri ile tartışmalardan uzak durun ayrıca.

Günün ikinci yarısında ise Ay-Neptün altmışlığı ise son derece uyumlu, güzel bir atmosfer sağlıyor. Akşam saatleri de keyifli, Ay-Mars altmışlığı etkin bu zaman diliminde. Girişimler ve başlangıçlar için destekleyici.

3-9 Aralık 2018 haftasının detayları böyle efendim 🙂

Gökyüzündeki güncel gelişmeleri öğrenmek için aşağıdaki yazılarımdan yararlanabilirsiniz.

Örneğin şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Halihazırda Güneş, yay burcunda ilerliyor. Güneş yay transitinin genel ve burçlara etkileri burada :

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2018

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan, gökyüzü gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Güzel bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!