29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-Yay, Oğlak

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi burçlar için etkilerine geçiyoruz. Her zaman hatırlatma yaptığım gibi, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik vermeniz önemlidir. Çünkü gelecek analizlerinde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktasıdır.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Yay Burcuna Etkileri

Sizler 1.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. Dolayısıyla mizacınıza, duruşunuza, tavırlarınıza yansıyan bir enerji olacaktır bu. Ne kadar uyumlu açılarda gerçekleşirse gerçekleşsin, dolunay yükselen bir enerji olduğundan, agresyon getirir çoğunlukla. Sizi de öfkeli görecek bugünlerde yakınlarınız, sinirinize şahit olacaklar sıkça. 29 Mayıs’ı takip eden birkaç gün böyle etkiler var açıkçası. Dolunayın zorlu bir sabit yıldızla birleşiyor olması da, enerjileri sertleştiriyor, ancak Jüpiter – Neptün üçgeni imdadımıza koşacak, merak etmeyin 🙂 Son derece ılıman bu üçgen, atmosferi yumuşatacaktır. Siz yine de tavırlarınızda, sözlerinizde kontrollü ilerleyin tabii 🙂

Dış görünüşünüze dair kararlar da almak isteyeceksiniz bu süreçte. Pişman olmamak adına, ertelemenizi dilerim naçizane. Hızlı hareket edip neticelerinden memnun olmama ihtimaliniz var çünkü.

Esasen her tür konuda, büyük girişimlerden, ani başlangıçlardan kaçınmanız gerekiyor dolunay ve devamındaki 10 günlük süreçte. Dolunay sizde gerçekleşiyor, en çok sizi ilgilendiriyor. Aceleden uzak, dinginlikle yol alınız.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Oğlak Burcuna Etkileri

12.evinizde bir dolunay meydana geliyor. 12.ev temaları itibariyle, iç dünyanızda suları bulandırabilir bu dolunay. Sağlık sorunları, ruhsal zorlanmalar getirebilir. Ayrıca arkanızdan çevrilen işlerin önünüze geleceği bir zaman dilimi olabilir sizler için. İçsel anlamda huzuru yakalamakta zorlanacağınız birkaç gün yaşayabilirsiniz dolunay etkisiyle. Neyse ki dolunaydan hemen sonra, Haziran ayının başında son derece güzel açılar oluşuyor ve durumları dengeliyor. Dolunay sırasında da Jüpiter- Neptün üçgeni var ve bu büyük üçgenin etkisi de haftalarca bizimle olacak. Yani olumsuza odaklanıp kendinizi korkutmayın ancak dolunay biraz içsel karmaşa getirebilir size. Maneviyatınızdan yana da sorun yaşayabilir, inançlarınız üzerinden dalgalı günler geçirebilirsiniz. Yeni bakış açılarıyla iyileşmenizi sağlayacak, yeni bakış açılarına vesile olacak bir dolunay bu. Hayırlar getirsin 🙂

 

 

Dolunaylar yüksek enerjidir. Neticesi ise, enerjiyi nasıl yönettiğimize bağlıdır. Kontrollü güç olmaya çalışalım her daim, enerjileri faydamıza kullanalım.

Sonsuz, sınırsız evren bile bize hizmet ediyorken, niye aleyhimize davranalım ?

Kendi iyiliğimize odaklanmak en temel ilerleme şeklimiz olmalıdır diye düşünüyorum, öyle değil mi ama 🙂

Dolunayın burçlara ne gibi yaşamsal etkiler getirebileceğine dair analizlerimi bir yazı serisi şeklinde sunuyorum, burçların devamı gelecek, takipte kalınız.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!