29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-Terazi, Akrep

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi burçlar için etkilerine geçmeden evvel, tekrar hatırlatmış olayım. Her zaman söylediğim gibi, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz. Çünkü öngörülerde, gelecek analizlerinde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktası olması itibariyle çok önemlidir.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Terazi Burcuna Etkileri

Sizler 3.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. Dolayısıyla bu evin konuları üzerinden bir neticeye ulaşma, tamamlanma aşamasına geliyorsunuz. 3.ev kardeşler, akrabalar, yakın arkadaşlar, komşular, eğitim, kurslar, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, iletişime dayalı işler gibi temaları kapsar.

Örneğin bir kursunuzu tamalayabilir, bir projenizi netleştirebilirsiniz. Kardeşlerinizin, yakın çevrenizin hayatında bu yönde gelişmeler olabilir.

İletişimde dikkatli olmak gerektiğini de hatırlatayım. Yükselen enerjiyle, her zamakinden daha kolay sinirlenmek, daha çabuk yükselmek, sözleri doğru seçememek gibi durumlar da yaşanabilir dolunay ile.

29 mayıs ve sonrasındaki birkaç gün, kendinize sıkça hatırlatmalar yaparak ilerleyiniz. Faydalar getirmesini dilerim.

 

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Akrep Burcuna Etkileri

2.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Yani para evinizde. Çalışılarak elde edilen parayı kastediyorum bu arada. Bir süredir alamadığınız paraları elde edebilir, yatırım kararı alabilir, geçmiş zamanlarda başlattığınız yatırımların sonucunu görebilirsiniz. Dolunay dalgalı bir enerji olduğundan, belki paraya dair tatsızlıklar da yaşanabilir. Ödemelerinize, alacak verecek dengenize dikkat ederek yol alabilirsiniz.

Mal, mülk, edinme, ev alma gibi konularda da netleşen gündemler getirecektir dolunay. Yüzünüzü güldürmesini dilerim.

 

Dolunayın burçlara ne gibi yaşamsal etkiler getirebileceğine dair analizlerimi bir yazı serisi şeklinde sunuyorum, burçların devamı gelecek, takipte kalınız.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!