29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-Kova, Balık

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi burçlar için etkilerine geçiyoruz. Her zaman hatırlatma yaptığım gibi, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik vermeniz önemlidir. Çünkü gelecek analizlerinde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktasıdır.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Kova Burcuna Etkileri

Sizler 11.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. 11.ev arkadaş ilişkilerini, dostlukları, grupları, organizasyonları, kulüp, dernek, vakıf gibi yapıları simgeler.

Bu dolunay etkisiyle grup halinde yapmış olduğunuz bir projede, bir çalışmada beklediğiniz nihai sonuca gelebilir, işleri tamamlayarak rahat edebilirsiniz.

Arkadaş ilişkilerinde agresyon olası ama, onu belirtmiş olayım. Dolunaylar yükselen enerjidir. Dolayısıyla temkinli olup sözlerini seçerek, her zamankinden daha çok düşünerek hareket ediniz.

Bu ev maaşı da simgelediğinden, maaş ya da gelir akışınızla ilgili bir gündeminiz de oluşabilir.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Balık Burcuna Etkileri

10.evinizde bir dolunay meydana geliyor. 10.ev temaları itibariyle, iş, kariyer, mevkii, toplum önündeki sıfatlarımız (eş olma, ebeveyn olma dahil), devlet bağlantılı işlerimiz, otorite sahibi kimseler ve aile büyüklerine ilişkin konuları kapsar.

Dolunay ve devamında gelen yaklaşık 10 günlük zaman zarfında, bu temalar üzerinden bir sonuç alma, tamamlanma, netleşme yaşayabilirsiniz.

Bu süreç biraz sancılı da olabilir. Yani tartışma getirebilir belki, belki bir problem yaratarak çözüm yönünde harekete geçme isteğinizi artırabilir. Çözümü zorunlu kılabilir.

Esnek, ılımlı bir enerjide akmaya çalışarak, dolunayın getireceği sonuçlanmanın karına odaklanın lütfen. Güzellikler getirsin.

 

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!