29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-Koç, Boğa

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi burçlar için etkilerine başlıyoruz. Her zaman hatırlattığım gibi, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz. Çünkü öngörülerde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktasıdır.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Koç Burcuna Etkileri

Sizler 9.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. Dolayısıyla eğitim, öğretim, akademik çalışmalar, projeler, uluslararası işler, basın, yayıncılık, ayrıca hayat görüşü, hayatı sorgulama, din, felsefe alanları aktif hale geliyor ve bu konular üzerinden bir tamamlanma yaşıyorsunuz. 15 Mayıs 2018 boğa yeniayında başlattığınız işlerde sonuç alma evresine geliyorsunuz. Yükselen enerjiyi akıllıca kontrol eder ve agresyondan uzak durursanız, yaşam çerçevenizin kalitesi adına son derece fayda getirecek bir dolunay olacaktır bu. Elinizdeki işlere odaklanın. Çabalarınızın karşılığı geliyor !

Hayata dair yeni bakış açıları da kazandıracak bu dolunay size. Ehlileştiğinizi, artık gündelik hayat içerisindeki basit, küçük şeyleri büyütmediğinizi, eskisi gibi kendinize konu etmediğinizi fark edeceksiniz. 9.ev tam da böyle bir olgunlaşmayı anlatır. İnsanları, hayatı, işleyişi, sistemi olduğu haliyle kabule geçmeniz için yeni farkındalıklar sağlayacak bu dolunay size !

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Boğa Burcuna Etkileri

8.evinizde bir dolunay meydana geliyor. 8.ev temaları finansal konular, alacaklar, ödemeler, borçlar, krediler, prim, nafaka, sigorta, burs, miras gibi paralar, ayrıca zorlu psikolojik problemlerdir.

Dolunay ve takip eden 10 günlük süreçte, bu tür paralar üzerinden bir tamamlanma yaşayabileceğiniz gibi, ruhsal sorunlarınızı aşmak, geride bırakmak, düşüncelerinizin ve negatif duygularınızın esaretinden kurtulmak, özgürleşmek için güçlü etkiler geliyor. En yüksek iyiliğinize hizmet edecek şekilde kullanın bu dolunayı. Tekrar eden, kısır döngü haline gelmiş, durup düşünmekten kendinizi alamadığınız önyargılarınızı, yanlış inanç kalıplarınızı, korkularınızı fark edin. Yazmak fark etmede çok etkilidir. Bir şeyi sadece zihninizden geçirmekle, yazmak arasında büyük farklar vardır. Bir şeyi önünüzde yazılı halde görmek yeni uyanışlar, yeni açılımlar sağlayacaktır size. Dolayısıyla ben bunu bir metod olarak öneriyorum.

Seanslar yapın kendinizle. Bu dolunayın ruhunuzu temizleyeceğinden emin olun.

Parada da netleşecek ve bu yolla da bir iç huzuru elde edeceksiniz !

 

Sıradaki burçlar için takipte kalınız.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!