29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-İkizler, Yengeç

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi burçlar için etkilerine geçiyoruz. Her zaman söylediğim gibi, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz. Çünkü öngörülerde, gelecek analizlerinde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktası olması itibariyle çok önemlidir.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının İkizler Burcuna Etkileri

Sizler 7.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. Dolayısıyla 7.ev temaları üzerinden bir tamamlanma evresine giriyorsunuz. Nedir bu temalar ? Evlilik, ilişki, ortaklaşa ticari faaliyetler, anlaşmalar, sözleşmeler.

Dolunay ve takip eden 10 günlük süreçte el sıkışmalar, nihai kararlar neticesinde imzalanan sözleşmeler olabileceği gibi, bazı anlaşmaların feshi, iptali de yaşanabilir. Yani tamamlanma her iki türlü gerçekleşebilir.

Bir süredir havada kalmış, adı konmamış iletişimlerde, görüşmelerde ilişki kararı alınabilir, bir şeylerin adı konabilir, resmiyete dökülebilir. Mevcut ilişkilerde ise agresyon yaşanabileceğini belirteyim.

Dolunayın yüksek enerjisiyle karar almaktan kaçınmanızı, tekrar tekrar düşünerek, biraz olsun zamana yayarak ilerlemenizi öneririm. Aksi takdirde fevri ve hızlı kararlar alabilir, neticelerinden memnun olmayabilirsiniz. Dolunayı sakince geçirin. Dolunay esnasında oluşan büyük su üçgeninin yatıştırıcı, ılımlı etkisine odaklanarak empatiyi, anlayışı yüksek tutun, olur mu 🙂

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Yengeç Burcuna Etkileri

6.evinizde bir dolunay meydana geliyor.Bu ev iş, çalışma, günlük sorumluluklar ve rutinler, sağlık, beslenme, diyet, spor, ayrıca evcil hayvanlar, bakım, hizmet gibi temaları kapsar.

Dolunay ve takip eden 10 günlük süreçte, iş arkadaşlarınızla agresyon yaşayabilir, rutinlerinizde değişikliğe gidebilir, günlük halletmeniz gereken işlerden yorgun düşebilir, ufak tefek sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanınız varsa, onunla ilgili gündemler de meydana gelebilir.

Enerjinizi yenilemeniz gerekecek. Ama bu, bedenden önce ruhta başlar. İyi hissederseniz iyi ve enerjik olursunuz. Olumluya odaklanın. Daha huzurlu bir yaşam için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinizi kodlayabilirsiniz.

 

Dolunaylar yüksek enerjidir. Neticesi ise, enerjiyi nasıl yönettiğimize bağlıdır. Kontrollü güç olmaya çalışalım her daim, enerjileri faydamıza kullanalım.

Sonsuz, sınırsız evren bile bize hizmet ediyorken, biz niye aleyhimize davranalım ?

Kendi iyiliğimize odaklanmak en temel ilerleme şeklimiz olmalıdır diye düşünüyorum, öyle değil mi ama 🙂

Dolunayın burçlara ne gibi yaşamsal etkiler getirebileceğine dair analizlerimi bir yazı serisi şeklinde sunuyorum, burçların devamı gelecek, takipte kalınız.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!