29 Mayıs 2018 Yay Burcunda Dolunay-Aslan ve Başak

29 Mayıs 2018 Salı günü Türkiye saati ile 16:21’de yay burcunun 8 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel çerçevesini buradan okuyabilirsiniz.

Burçlar için etkilerine geçmeden önce, her zamanki hatırlatmamı yapmış olayım. Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz. Çünkü öngörülerde hep yükselen burç kullanılır. Yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktası olması itibariyle çok önemlidir.

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Aslan Burcuna Etkileri

Sizler 5.evinizde yaşıyorsunuz bu dolunayı. 5.ev, aşk, çocuklar, keyif, eğlenceli alanlar, riskli yatırımlar, hobiler gibi temaları kapsar. Bu alanlar üzerinden bir agresyon ya da yeni gündemler oluşabilir. 15 Mayıs ve civarında başlattığınız girişimlerin sonuçları da dolunay ve sonrasındaki 10 günlük süreçte gelecektir. Neticeye ulaşmak, sonuç almak anlamına gelir dolunaylar. Bu alanlar üzerinden bir konuyu çözme, yoluna koyma, şekil verme gibi somut çıktılar elde edebilirsiniz.

Sadece sükuneti korumak gerekiyor. Girişken ve hızlı olabilirsiniz dolunay etkisiyle. Kontrollü ilerlemeye bakın. Adımlarınızı hesap ederek, spontan davranmadan yol alın. Bu sayede dolunayın enerjisinden en doğru şekilde yararlanmanız mümkün olacaktır. Hayırlar getirmesini dilerim 🙂

29 Mayıs 2018 Yay Dolunayının Başak Burcuna Etkileri

4.evinizde bir dolunay meydana geliyor. 4.evin temalarını hemen birlikte hatırlayalım. Ev, aile, yuva, yaşam alanı, güvenlik, toplumsal değerler, gelenekler, anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri, geçmişe dair konular. Ayrıca vücudumuzda mideyi, sindirimi simgeleyen bir alandır bu ev.

Dolayısıyla dolunay ve devamında gelen 10 günlük süreçte, ev ortamında tartışmalar yaşanabilir, aile bireylerine dair meşguliyetleriniz oluşabilir. Evinize dair kararlar alabilirsiniz. Mide probleminiz varsa çözüm bulabilirsiniz.

Geçmişten gelen, size yük olmuş konuları artık temizleyebilir, geride bırakabilirsiniz.

Sakinlikle faydaya ve çözüme odaklanarak, dolunayı akıllıca değerlendirmenizi dilerim. Hayırlara vesile olsun.

 

Dolunayın burçlara ne gibi yaşamsal etkiler getirebileceğine dair analizlerimi bir yazı serisi şeklinde sunuyorum, burçların devamı gelecek, takipte kalınız.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!