28 Ocak – 3 Şubat 2019 Astroloji Gündemi

28 Ocak – 3 Şubat 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım 🙂 Yeni haftanın gündemini anlatacağım şimdi sizlere.

Geçtiğimiz haftanın şanslı açılarında, kendi adıma çok güzel şeyler yaşadım, umarım sizler için de öyle olmuştur 🙂

Bu hafta da harika görünümler var gezegenler arasında, iyi açılar deneyimleyeceğiz 🙂

‘Hiç mi sert bir açı yok ?’ derseniz, var. Mars – Pluto karesi var, hepsini anlatacağım efendim.

Veeee ‘5 Şubat Kova Yeniayı’na yaklaşıyoruz ! Etkileri başladı. Ben de sizleri bekletmeden yeniay yazımı yayınladım.

Buyrunuz : 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay ve Etkileri

Çok olumlu bir yeniay bu 🙂 Şans gezegeni Jüpiter devrede, iyi açılar eşliğinde gerçekleşiyor.

Değerlendirelim, değerlendirmeyenleri uyaralım :))

Bu arada @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Dönelim bu haftayaaa. 

28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftasının başlıca önemli gelişmeleri :

Güneş ve Merkür kavuşumu yaşayacağız bu hafta ! Kavuşum 30 Ocak’ta gerçekleşiyor.

Merkür Güneş’in kalbinde olacak, astrolojide böyle denir efendim 🙂

Merkür’ün etkileri maksimumda olacak, Güneş ile kavuşumda iken. Yeni planlar ve niyetler için kullanalım bu güzel görünümü. Tasarlayalım, niyet edelim, istediğimiz şeyler için neler yapmamız gerektiğini belirleyelim.

Sonra 5 Şubat kova yeniayı ile hareket alacağız, fikirlerimizi hayata geçireceğiz.

28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftasının başlıca önemli açıları :

31 Ocak 2019 : Satürn Neptün altmışlığı : Satürn 14° Oğlak, Neptün 14° Balık

Satürn gerçeklerdir, Neptün ise hayaller.

Bu açı bizi, akıldan uzaklaşmadığımız, ayağı yere basan, rasyonel olan hayallerimizde, yani gerçekleşmesi mümkün olan, emek verdiğimiz hayallerimizde, dileklerimizde destekleyecek. Yaratıcılık ve ilham açısından da olumlu etkilerini deneyimleyeceğiz bu görünümün. Yaşça olgun, rehber konumunda olan kişilerden beklemediğimiz destekler görebiliriz ayrıca. Satürn onları da simgeler çünkü.


2 Şubat 2019 : Mars Pluto karesi : Mars 21° Koç, Pluto 21° Oğlak

Hayat çerçevemizde bizi kıstladığını düşündüğümüz şeylerin, bizi bu aralar daha fazla kızdırabileceğine işaret ediyor bu açı. Bu şey, bir konu, bir durum olabilir, bir otorite figürü, yetkili bir kişi de olabilir. Yöneticilerle, patronlarla, amirlerle, ayrıca aile büyükleriyle tartışmalar, anlaşmazlıklar bu açı etkisiyle birkaç gün boyunca olası. Aklınızda olsun efendim, bu hafta böyle bir zemin var, tedbirli olarak sert olasılıklardan koruyun kendinizi.


3 Şubat 2019 : Venüs üçgen Uranüs : Venüs 28° Yay, Uranüs 28° Koç

İşte bu çok güzeell…Aşkta sürpriz gelişmeler mi yaşanacak yoksa 🙂

Uranüs’ün olduğu yerde hızlı gelişen, sürprizli durumlar vardır çünkü. E Venüs’ün olduğu yerde de aşk vardır, ben karışmam 🙂 Bir şeyler geliyor valla 🙂

Onun dışında sanatsal faaliyetler için de çok güzel. Yay etkisiyle yeni şeyler keşfetmek ve seyahatler için de harika. Tam bir keyif, mutluluk açısı !


 Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

28 Ocak 2019 Pazartesi

Ay, gün boyunca akrep burcunda. İyimser bakış açılarından bir tık uzağız. İçimizi daraltan bir atmosfer var biraz güne başlarken. Ama öğle saatleriyle birlikte olumlu açıların etkisine giriyoruz. Ay-Satürn altmışlığı ve Ay-Neptün üçgeni peş peşe devreye giriyor ve gündelik akışa destekleyici etkiler getiriyor.

Ay-Satürn altmışlığı hoca, rehber konumunda olan kişilerle iletişimde destekliyor bizi. İş ve kariyer alanında da rahat bir akış var. Ay-Neptün üçgeni ise sevgi, yardımlaşma, empati, hoşgörü temalarını vurguluyor. Önemli işleriniz için günün ikinci yarısından yararlanabilirsiniz efendim.

29 Ocak 2019 Salı

Ay, yine akrep burcunda, ancak 17:32’ye kadar boşlukta. Dolayısıyla bir şeylerin ucu açık kalabilir. Sonuç alamayabiliriz, bekleme halinde olabiliriz bu zaman diliminde. 17:32’de Ay yay burcuna geçiyor ve enerjimiz yükseliyor.

Yay enerjiktir, iyimserdir, keşfetmeyi sever. Modumuz güzelleşiyor yani yay etkisiyle. Keyifli bir akşam bekliyor bizi.

30 Ocak 2019 Çarşamba

Merkür-Güneş kavuşumunun kesinleştiği özel bir gündeyiz. Kova burcunda gerçekleşiyor kavuşum. Demek ki istediğimiz, niyet ettiğimiz, planladığımız yeni şeyler bireysel çıkarımızdan öte, herkesin hayrına olmalı.

Öğle saatlerinde Ay-Güneş altmışlığı ve Ay-Merkür altmışlığı etkinleşiyor, çok olumlu açılar bunlar. Her tür  iletişimde rahat yol alacağız, gündelik akışımızda rast gidecek işlerimiz. Toplantılar, görüşmeler için değerlendirebiliriz bu arada, verimli olacağımız bir atmosfer var.

31 Ocak 2019 Perşembe

Bugünün bütün açıları çok güzel sevgili okuyucularım. Önemli işleriniz için kullanmanızı öneririm. Ben elimden geldiğince öyle yapacağım. Yazımın başında listelediğim gibi, Satürn-Neptün altmışlık açısı bugün kesinleşiyor. Güçlü ve deneyimli kişilerden destekler bulabiliriz. Hayallerimiz yönünde somut adımlar atabiliriz. Ay’ın açıları da çok çok güzel gün boyunca. Haftanın en iyi günlerinden biri, hatta en iyisi de denilebilir.

Güne enerjmizi yükselten, motive eden, girişim cesareti veren Ay-Mars üçgeni ile başlıyoruz. Öncesinde Ay-Jüpiter kavuşumu da var. Sabahı eğitim, ticaret, yurt dışı bağlantılı konular, taşınma, yolculuk, vb işler için kullanabiliriz. Akşam ise Ay, bu kez Venüs ile kavuşuyor. Aşk, ilişkiler, ayrıca sanatsal aktiviteler için harika. Venüs bunları simgeler çünkü. Gerçekten güzel bir gün 🙂

1 Şubat 2019 Cuma

Ay, 03:46’da oğlak burcuna geçiyor. Bir gün öncesine nazaran enerjimiz daha düşük, görevleri, sorumlulukları halletmekle meşgulüz. Oğlak etkisiyle pek de ciddiyiz ayrıca 🙂

İletişimlerde kuruntulu, şüpheci tavırlardan, ayrıca inatçılıktan uzak durmakta yarar var bugün.

2 Şubat  2019 Cumartesi

Bugünün açıları çok keyifli değil açıkçası. Ay oğlak burcunda.

Sabah saatlerinde Ay-Neptün altmışlığı ılımlı, naif bir atmosfer sağlıyor ama peşinden Ay’ın Satürn ile kavuştuğunu görüyoruz. İyimser hissedemeyeceğimiz, aksiliklere, anlaşmazlıklara açık bir gün. Mars-Pluto karesi de etkin çünkü yazımın başında belirttiğim gibi.

Akşam saatlerinde ise Ay-Pluto kavuşumu var. Aile büyükleri ile tartışmalar olası, oralara dikkat.

3 Şubat 2019 Pazar

Ay, 16:02’ye kadar oğlak burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Güney ay düğümü kavuşumu var, demek ki geçmişin zorlu anıları üşüşebilir zihnimize. Huzurlu hissedemeyeceğimiz bir sabah, güne keyifsiz başlıyoruz.

Öğle saatlerinde Ay, Uranüs ile uyumsuz görünüm yapıyor bu kez, ani tartışmalara dikkat. Kimselere uymayın derim. Atmosfer keyifli görünmüyor, küçücük şeyler büyüyebilir, dikkatli olalım.

16:02’de Ay kovaya geçiyor. Yeniay öncesindeyiz. Enerjimiz şu an içe dönük belki biraz, ama 5 Şubat ve sonrasında daha iyi hissedeceğiz, merak etmeyin 🙂

28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftasının detayları böyle efendim.

Bu arada Ay tutulmasının etkileri devam ediyor, o yüzden linkini bırakıyorum sizler için :

21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Etkileri

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Merkür Kova Burcunda 24 Ocak – 10 Şubat 2019

Venüs Yay Burcunda 7 Ocak – 4 Şubat 2019

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Sağlıklı, mutlu, bereketli bir hafta olsun herkes için !

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!