27 Ocak-2 Şubat 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım !

Oldukça zor bir haftayı geride bırakıyoruz ülke olarak. Ne yazık ki, en korkulan şeyi, depremi yaşadık.

Haber izlemek bile çok zorken, bizim ekranlardan güçlükle takip ettiğimiz şeyleri, insanlar yaşadılar, saatlerce hayata tutunmaya çalıştılar beton yığınlarının altında 🙁 Ömür boyunca içlerinde izi, korkusu kalacaktır.

Elazığ ve Malatya’da hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Yaralanan vatandaşlarımız da umarım bir an önce şifa bulurlar.

Allah yardımcıları olsun ! Elimizden geleni yapalım bizler de. Rabbim hepimizi korusun.

Şimdi, yeni haftanın detaylarına geçiyorum.

Öncesinde →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 27 Ocak-2 Şubat 2020 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

27 Ocak : Venüs Mars karesi : Venüs 15° Balık, Mars 15° Yay

İlişkiler açısından biraz gergin bir etki sevgili okuyucularım. Hem özel, hem sosyal ilişkilerde, agresyona dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor bize.


27 Ocak : Mars Neptün karesi : Mars 16° Yay, Neptün 16° Balık

Fazla girişkenlik, fazla atak olma hali ve hırslar, hayal kırıklığı getirebilir bu hafta. Dingin bir tarafta kalmak gerekiyor.


27 Ocak : Venüs Neptün kavuşumu : Mars 16° Yay, Neptün 16° Balık

Son derece güzel bir kavuşum ! Neptün, zaten Venüs’ün üst oktavıdır. İki uyumlu enerji, bir araya geliyor. Sevgi, yaratım, ilham, aşk, ilahi olanla bütünleşme, maneviyat, sezgisellik, affedecilik, küslerin barışması, offf offf offf çok güzel bir kavuşum :))


2 Şubat : Venüs Pluto altmışlığı : Venüs 23° Balık, Pluto 23° Oğlak

İşte bu açı güçlendirir bizi. Yetki sahibi kişlerden destekler de getirebilir. Parasal konularda fırsatlar doğabilir. İlişkilerde, olumlu anlamda bir dönüşüm meydana gelebilir. Anlaşmazlıkları gidermek, hataları görmek, düzeltmek gibi.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

27 Ocak 2020 Pazartesi

Ay, günün ilk saatlerinde, balık burcuna geçiyor sevgili okuyucularım.

Güne, güzel bir Ay-Uranüs altmışlığı ile başlıyoruz. Rutinlerimizin dışında, farklı bir şeyler olabilir, farklı bir yere gidebiliriz, küçük de olsa bir değişiklik yapabiliriz.

Akşam üstü saatlerinden itibaren Ay’ın kuzey-güney düğümleri ile uyumu etkinleşiyor. İlerlemek adına akışkan saatler bunlar, kadersel bir destek söz konusu 🙂

Akşam saatlerinde, harika bir Ay-Jüpiter altmışlığı görüyoruz. Şanslı, fırsatlara açık bir zaman dilimi. Özellikle de eğitim, akademi, seyahatler, uzak şehirlerde yaşayan dostlarımızla ilgili konularda, güzel etkiler alıyoruz 🙂

28 Ocak 2020 Salı

Ay, gün boyunca balık burcunda. Güne, Ay-Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu biraz dalgınlık hali getirebilir. Aynı zamanda Mars ile kare açı oluşuyor. Sakarlıklara, yolda, trafikte araçlara dikkat edin. Uykusuzluk, dalgınlık gibi sebeplerle ufak tefek sıkıntılar doğabilir. Tabii temkinli olursanız, bu olasılık çalışmaz.

Akşam saatlerinde, hatta özellikle gece diyebileceğim şekilde Ay’ın, Satürn ve Pluto ile uyumlu açılarını görüyoruz. Güçlenmektir, destek bulmaktır, bir konuyu sağlama almaktır böyle açılar. Günü güzel kaptıyoruz yani 🙂

29 Ocak 2020 Çarşamba

Ay, 14:52’ye kadar boşlukta, 14:52’de koç burcuna geçiyor.

Ay-balık günlerinin ardından hareketleniyoruz. Efor gerektiren işleri halletmek, bir şeyler başlatmak, girişimde bulunmak için güzel bir etki bu. Motivasyonumuz yüksek.

Akşamüstü saatlerinde, Ay-Şiron kavuşumu devrede. Kalp kırmamaya dikkat edin. Kalbi kırılan taraf siz de olabilirsiniz, dilerseniz bu zaman diliminde azaltın iletişimleri. Bir de sakarlıkla, hızlı hareket ederek kendinize zarar verebilirsiniz, buna dikkat. Ama büyük şeyler olmak zorunda değil. Geçerken masanın köşesinde çarpmak, biraz da olsa canınızın acıması gibi şeyler mesela.

30 Ocak 2020 Perşembe

Ay, günün tamamında koç burcunda.

Sabah saatlerinde, özel ve sosyal ilişkilerin, gündelik işlerin, otorite ile dialogların rahat akacağı, güzel bir Ay-Güneş altmışlığı etkisindeyiz.

Ancak öğle saatlerinde, Ay-Jüpiter karesi etkin. Abartının, aşırılıkların sorun yaratbileceği bir zaman dilimi. Aşırı iyimserlik, aşırı özgüven, tutulamayacak sözler vermek, iddialı konuşmak gibi etkileri olabilir. Buraya dikkat edelim. Ayrıca akademik konular, seyahatler, uzaklardaki dostlar ile iletişimlerde gerginlik doğabilir. Mümkünse pas geçelim bu vakitleri.

Akşam saatlerinde yaklaşan bir Ay-Mars altmışlığı söz konusu. Hedeflerimizle ilgili iyi hissedeceğimiz, yön çizebileceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı saatlerdeyiz.

31 Ocak 2020 Cuma

Ay, gün boyunca koç burcunda yine.

Öğle saatlerinde Ay’ın, Satürn ve Pluto ile gergin kare açıları var sevgili okyucularım. Agresyon, otorite ile çatışma, devlet bağlantılı, resmi evrak, vb işlerde ilerleyememe gibi durumlar yaşanabilir. Sakin olalım. Halledilir bir şekilde. Konuların üzerine çok fazla gitmeyelim.

Ay, 18:10 sonrası, günün geri kalanında boşlukta.

1 Şubat 2020 Cumartesi

Ay, günün ilk saatlerinde, boğa burcuna geçiyor, sabah saatlerinde Uranüs ile kavuşumda. Sürprizli bir şeyler olabilir, rutin dışı bir şeyler yapabiliriz. Planlarda değişiklik yaşanabilir çeşitli sebeplerle.

Günün ikinci yarısında Ay, kuzey-güney ay düğümleri ile uyumlu. Amaçlarımız doğrultusunda rahat ilerleyebileceğimiz, destek bulabileceğimiz saatler bunlar.

Gece saatlerinde, Ay-Güneş karesi devrede. İlişkilerde ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir.

2 Şubat 2020 Pazar

Ay, günün tamamında boğa burcunda.

Günün ilk yarısında, Ay-Neptün altmışlığı, uyumu, yardımlaşmaları artırıyor. Empati ve hoşgörüyü kuvvetlendiriyor.

Ay-boğa etkisiyle, yeme-içme konularının abartılabileceği bir gün bu arada 🙂

Akşam ve gece saatlerinde Ay, Satürn ve Pluto ile uyumlu açılara doğru ilerliyor. Aile büyüklerinden destekler gelebilir, kendi içimizde güçlü hissedebiliriz, konulara çözüm bulabiliriz. Olumlu etkiler devrede.


Ocak ayı astroloji gündemi aşağıda :

Ocak 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Ocak 2020, Boğa Burcu Ocak 2020, İkizler Burcu Ocak 2020, Yengeç Burcu Ocak 2020,

Aslan Burcu Ocak 2020, Başak Burcu Ocak 2020, Terazi Burcu Ocak 2020, Akrep Burcu Ocak 2020,

Yay Burcu Ocak 2020, Oğlak Burcu Ocak 2020, Kova Burcu Ocak 2020, Balık Burcu Ocak 2020

Ayrıca ↓↓↓

Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020

Herkese iyi haftalar diliyorum 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!