26 Kasım – 2 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

26 Kasım – 2 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

Merhaba sevgili okuyucularım !

Geçtiğimiz hafta, haftalık gündem yazımı yayınlayamadım. Çünkü annem bir operasyon geçirdi. Ailece hastahanede geçti günlerimiz. Şükürler olsun ki, geride kaldı, her şey yolunda, annem çok iyi. Herkese de sağlık, ağız tadı, afiyet diliyorum.

veee keyifle kaldığımız yerden devam ediyorum sizi gökyüzünden haberdar etmeye 🙂

Bu arada 2019 Astroloji Gündemi‘ni yayınladım, bilginiz olsun. İlk 7 burcu anlattım, sırayla devamı geliyor 🙂

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019

Ayrıca 2019 için Doğum Haritası Analizi yaptırmak isteyen okuyucularım, bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilir, danışmanlık hizmeti alabilirler. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, geniş kapsamlı çalışmalar sunuyorum, danışanlarıma da güzel geri dönüşleri için teşekkür ediyorum. Hepsine selamlar 🙂

Hadi yeni haftaya bakalım !

26 Kasım – 2 Aralık 2018 haftasının önemli gelişmeleri :

1.Bu hafta, yılın çok önemli bir haftası. Güneş ve şans gezegeni Jüpiter kavuşuyor !

Kavuşum etkileri ise hafta boyunca bizimle olacak. Bizi çok destekleyecek, hayatımızı kolaylaştıracak, şans ve fırsatlar sunacak bir açı kalıbı bu. Ticaretten eğitime, akademik konulara, yurt dışı bağlantılı hedeflerimizden iletişime, güç kazandıracak, sevindirecek bu görünüm bizi. Güzel sürprizler olası bu hafta. Doğum haritamızda hangi alana düşüyorsa, oralardan yana güzellikler ve şanslı etkiler bekleyebiliriz 🙂

2.23 kasım dolunayının etkisi devam ediyor bu arada. Onun linkini de bırakayım sizler için.

Detaylar burada : 23 Kasım 2018 İkizler Burcunda Dolunay ve Etkileri

3. 2 Aralık Pazar günü, Venüs akrep burcuna geçiyor. Bu transitin hem genel, hem burçlara etkilerini anlatacağım ayrı bir yazı yayınlayacağım 🙂

26 Kasım – 2 Aralık 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

26 Kasım : Güneş Jüpiter kavuşumu : Güneş 3° Yay, Jupiter 3° Yay

26 Kasım : Merkür Mars karesi : Merkür 6° Yay, Mars 6° Balık

27 Kasım : Mars Satürn altmışlığı : Mars 7° Balık, Satürn 7° Oğlak

27 Kasım : Merkür Jüpiter kavuşumu : Merkür 4° Yay, Jupiter 4° Yay

1 Aralık : Venüs Uranüs karşıtlığı : Venüs 29° Terazi, Uranüs 29° Koç

3 Aralık : Güneş Mars karesi : Güneş 10° Yay, Mars 10° Balık

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

26 Kasım 2018 Pazartesi

Ay, bugün yengeç burcunda. Haftaya güzel bir Ay-Neptün üçgeni ile başlıyoruz. Şifalanmak için, yardım almak, destek almak ya da yardım etmek için destekleyici, naif, ılımlı bir atmosfer var.

Akşam ise rüzgar tersten esiyor. Bu saatler için, sakin kalmanızı öneriyorum, çünkü kavgalara müsait bir zemine işaret ediyor Ay-Pluto karşıtlığı. Özellikle anne-baba arasında gerginlikler olası. Kimseye uymayın, derim.

27 Kasım 2018 Salı

Sabah saatlerinde Ay, yengeç burcunda ve hem Venüs, hem Uranüs ile uyumsuz konumda. Halletmeniz gereken işleri, şayet mümkünse bekletmek, bu saatleri tercih etmemek, olası gerginliklere ve aksamalara karşı çözüm olabilir.

10:21-11:35 arası Ay, boşlukta. Dolayısıyla önemli girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durun bu zaman diliminde. Önemli bir şeyi, Ay boşlukta iken başlatmak önerilmez, çünkü çok iyi netice vermez söz konusu durum.

11:35 itibariyle Ay, aslan burcuna geçiyor. Enerjimiz, özgüvenimiz yükseliyor. Kendimizi ifade ediyor, geri planda kalmıyoruz. Günün ikinci yarısında, Ay’ın birçok uyumlu, şanslı açısı var :

Ay-Jüpiter üçgeni, Ay-Güneş üçgeni (çünkü zaten Jüpiter ve Güneş kavuşmuş durumda), Ay-Merkür üçgeni. Mutlaka değerlendirin efendim bu güzel açıları. İletişimler, görüşmeler, her tür şey için destekleyici bir atmosfer var.

28 Kasım 2018 Çarşamba

Ay, aslan burcunda ilerliyor. Bugün öne çıkan sert bir gezegen açısı yok. Güzel, rahat akan, neşeli bir gün.

Aslan enerjisindeyiz çünkü. Keyfimiz yerinde 🙂 Yiyelim, içelim, dostlarla sofralar kuralım, muhabbet edelim istiyoruz. Sanatsal aktiviteler konu olacaktır ayrıca aslan etkisiyle, bu yönde programlar yapabiliriz.

29 Kasım 2018 Perşembe

Bugün Ay, 14:08’e kadar aslanda. Öğleden önce hem Venüs, hem Uranüs ile uyumlu görünümler yapan Ay, tatlı sürprizlere işaret ediyor. Ayrıca değiştirmek, dönüştürmek, geliştirmek istediğimiz konular için orijinal fikirler ve çözüm yolları bulabileceğiz bu etki altında. Dış görünüşümüzde, özellikle saçlarımızda değişiklik yapmak olası ayrıca. Aslan, saçları simgeler, Uranüs ise değişimdir, yenilenmektir çünkü.

12:46-14:08 arası Ay boşlukta. Bu zaman diliminde yeni başlangıçlardan uzak durarak, mevcut çerçevenizde, eldeki işleri tamamlamaya bakın efendim. Biraz miskin, tembel ve dağınık bir enerjide olacağız, ‘amannn hallederiz sonra, boşver’ modunda olacağız zaten 🙂

14:08 itibariyle Ay, başak burcuna geçiyor. İşte o zaman başlıyoruz enerjiyi toparlayıp, arı gibi çalışmaya.

30 Kasım  2018 Cuma

Ay, başak burcunda. Günün ilk yarısında hem Mars, hem Neptün’den zıt açı alıyor. Mars ile uyumsuz görünümü agresyona, Neptün  ile uyumsuz görünümü ise belirsizliğe, kandırılma, dolandırılma gibi olasılıklara, arkadan çevrilen işlere, gizli kapaklı durumlara işaret ediyor. Öğle öncesi şartlar, çok da rahat değil yani.

Akşam ise Ay, Pluto ile üçgen yani son derece olumlu bir açı yapıyor. Aile büyüklerinden, güç ve yetki sahibi kişilerden destekler olası.

1 Aralık 2018 Cumartesi

17:49′ a kadar Ay, başak burcunda. Titiz, düzenli, biraz da eleştirel bir atmosfer var. Ben biraz diyeyim, siz anlayın 🙂

Günün ilk yarısında Ay, Şiron ile uyumsuz görünümde. Bu da incitici, kırıcı sözlere işaret ediyor. İrili ufaklı sağlık konuları da gündeme gelebilir. Yazımın başında yer alan listeden görebileceğiniz şekilde, Venüs-Uranüs karşıtlığı aktif bugün. İlişkilerde sürpriz kopuşlar, iletişimlerde ani gerginlikler olası.

17:34-17:49 arası Ay boşlukta.

17:49 itibariyle terazi burcuna geçen geçen Ay, Jüpiter’den uyumlu açı alıyor. Modumuzu toparlıyoruz, şanslı, iyimser bir akşam.

2 Aralık 2018 Pazar

Ay, terazi seyrine devam ediyor.

Sabah  saatlerinde Satürn’den kare alan Ay, bir şeylerin çok rahat akmayabileceğini, ayrıca karamsar ve halsiz hissedebileceğimizi söylüyor bu zaman diliminde. Ama öğle ve sonrasında Ay-Güneş olumlu açısının etkisindeyiz. Her tür şey için kullanabiliriz bu açıyı. İlişkiler, iletişimler keyifli olacaktır, iyi pazarlar 🙂

 

26 Kasım – 2 Aralık 2018 haftasının detayları böyle 🙂

Gökyüzündeki güncel gelişmeleri öğrenmek için aşağıdaki yazılarımdan yararlanabilirsiniz.

Örneğin şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Halihazırda Güneş, yay burcunda ilerliyor. Güneş yay transitinin genel ve burçlara etkileri burada :

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2018

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan, gökyüzü gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Güzel bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!