26 Ağustos 2018 Balık Burcunda Dolunay

26 Ağustos 2018 Balık Burcunda Dolunay

26 Ağustos 2018 Pazar günü, Türkiye saati ile 12:56’da, balık burcunun 3 derecesinde bir dolunay meydana geliyor.

En başından müjdeleyeyim : Harika gezegen açıları eşliğinde gerçekleşecek, çok güzel bir dolunay bu !

Yaz boyunca, peş peşe sert açılı tutulmaların ardından, zaten fazlasıyla hak ettik, değil mi 🙂

Dolunay Fomalhaut sabit yıldızı ile birleşiyor. Bu da, dolunayı özel kılıyor.

O yüzden de farkındalıkla iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

‘Peki nasıl bir etki yapıyor bu sabit yıldız ? Ne anlama geliyor ? Nasıl değerlendirelim Burçak ?’ derseniz,

Efendim, Ay bu sabit yıldız ile birleşince, maneviyat yükselir, dilek kapıları açılır, hayaller daha kolay gerçek olur.

Bu nedenle, niyetlerinize odaklanın lütfen dolunay sürecinde. Yaşamınızda nelerin gerçekleşmesini istiyorsanız, onları imajine edin. Gerçek olmuşlar gibi hayal edin. Onlara yoğunlaşın. Temiz niyetle birin ve bütünün hayrına olan her şeyin hızla yaşamımıza akacağı enerjiler var.

Ayrıca dolunaya eşlik eden çok güzel açılar hakim gökyüzüne.

Dolunay sırasında bir Uranüs-Satürn-Güneş üçgeni görüyoruz boğa-oğlak-başak üzerinde, yani bir toprak üçgeni bu.

Üçgen açı, astrolojide en şanslı kabul edilen açı kalıbıdır.

Toprak vurgusu da kalıcı, somut, güven veren kazanımlar sağlayacak bize. Özellikle maddi açıdan güçlü görünümler bunlar.

Dolunay sırasında Merkür ve Venüs de uyumlu. Ayrıca bir de Jüpiter-Neptün üçgeni var. Bu da maneviyatımızı, sevgi enerjimizi güçlendirerek, içsel huzurumuzu yükseltecek.

Jüpiter-Neptün üçgeninin burçlara etkileri detaylıca bu yazımda.

Maddi-manevi oldukça kıymetli şansları, fırsatları müjdeliyor gökyüzü.

Dolunaydan burçların nasıl etkiler alacağını aşağıda detaylıca anlatacağım sevgili okuyucularım. Ancak bunlar genel etkilerdir.

Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, çünkü. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dolunay etkileri, burçlar için şöyle (Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz) :

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Dolunay 12.evinizde meydana geliyor. İç dünyanıza dönebileceğiniz, ruhsal anlamda şifa bulabileceğiniz, içsel arınma sağlayabileceğiniz, harika bir fırsat bu. Tam bir ruhsal duş diyebilirim. Bir süredir taşıdığınız, sizi yoran, psikolojinizi, modunuzu ele geçirmiş olan düşüncelerinizden, zaman zaman çözüm yolunda ilerlediğiniz, ancak bir türlü kökten çözemediğiniz sorunlardan, sizi yorup duran negatif düşüncelerden ferahlığa çıkmak için, tam bir destek bu dolunay. Şifa için kullanın lütfen. Çok kıymetli etkiler yaratıyor gökyüzü. Çözüme niyet edin, bir arınma programı tasarlayın kendinize. Doğru bakış açılarına varmada işinize yarayacaktır.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 11.evinizde bir dolunay yaşayacaksınız. Hedeflerimizin, amaçlarımızın evidir bu ev. Siz de dolunay etkisiyle, yaşam planlarınız, çaba sarf ettiğiniz, girişimde bulunduğunuz idealleriniz yolunda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz bir zam, gelir artışı varsa, bu süreçte bunun da muhtemel olduğunu söyleyeyim. Arkadaş, dost çevreleri üzerinden, sorun çözecek destekler görünüyor ayrıca. Çok güzel etkiler alıyorsunuz, sadece dolunayın yükselten enerjisi sebebiyle agresyondan kaçının diyeyim. Bunun dışında, emin olun, size kalıcı edinimler sağlayacak balık dolunayı.

İkizler ve Yükselen İkizler : 10.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Bu da iş, kariyer, sahip olduğunuz sıfatlar üzerinden gelişmeler getirecek size. 11 Ağustos ve civarı günlerde, bu yönde başlattığınız girişimler varsa, dolunay sürecinde, yani 26 Ağustos ve takip eden 15 günlük süreçte bu konularda sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Terfiler, yükselişler de olası. Ayrıca aile büyüklerine dair, bir süredir sürümcemede kalmış konularda netice almak için çok güzel zamanlar. İş kurmak, kurduğunuz işi geliştirmek yönünde de destekleyici etkiler görünüyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 9.ev dolunayı yaşayacaksınız. Yaşam çerçevemizin, vizyonumuzun evidir, geleceğimizi şekillendirecek önemli atılımların evidir bu ev. Eğitim, yabancı ülkelerle bağlantılı konular, bilgi, danışmanlık, hukuksal meseleler, basın, yayıncılık, seyahatler, görüşler, inançlar bu evin yönetimindedir. İşte bu temalar üzerinden güzel tamamlanmalar var size. Yaşamınızı, olduğundan daha güzel hale getirecek yenilikler geliyor.

Aslan ve Yükselen Aslan : Dolunay 8.evinizde meydana geleceğinden, parasal konulara vurgu yapacak ve maddi edinimler getirecek size. Ortaklaşa kazançlarınız artabilir, eşinizin gelir akışında iyileşmeler yaşanabilir, burs, prim, sigorta, kredi konularında attığınız adımların sonuçlarını alabilir, yatırım yapmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir miras, nafaka davanız varsa, istediğiniz yönde sonuçlanması da muhtemel.

Başak ve Yükselen Başak : 7.evinizde gerçekleşen bu dolunay ile, bir ilişkiye başlayabilir, evlilik kararı alabilir, partnerinizin bir probleminin çözülmesi gibi güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca ortaklı işler yapan okuyucularım için, bu dolunaydan iş ortakları üzerinden de şanslı etkiler alabileceklerini ve iş ortakları sayesinde güzel maddi kazançlar elde edecbileceklerini belirteyim.

Terazi ve Yükselen Terazi : Dolunay 6.evinizde meydana geliyor. Günlük rutinleriniz içerisinde, sizi yoran bir sorumluluk, düzenli olarak yaptığınız, görev tanımınızda yer alan ancak sevmediğiniz bir sıkıcı iş sonlanabilir. Beklediğiniz bir departman, görev değişikliği, vb varsa dolunay buralardan yana da yüzünüzü güldürebilir. İş ve iş dışında, günlük düzeniniz açısından daha rahat olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Akrep ve Yükselen Akrep : 5.evinizde meydana gelen dolunay ile, aşkta farkındalık yaşayabilir, duygularınızı ifade edebilirsiniz, ya da size açılan, duygularını açıkça belirten birisi de olabilir. Çocuk sahibi okuyucularım için, onlara dair konularda güzel gelişmeler elde etmek için de şanslı zamanlardan geçtiğimizi söyleyeyim. Hobiler, sahne sanatları, eğlence,vb temalarda enerjinizi yükseletecek bir dolunay bu aynı zamanda.

Yay ve Yükselen Yay : Dolunay 4.evinizde meydana geleceğinden aile bireyleri ile agresyondan kaçının derim. Dolunay gergin enerjiyi yükseltir çünkü. Ancak şöyle güzel bir durum var burada : Tartışmalar, anlaşmazlıklar da yaşansa, nihayetinde herkesin hemfikir olacağı ve memnun kalacağı kararlar çıkacaktır hane içerisinde. Bu dolunay ile, bir şeyler artık masaya yatırılacak ve çözüm bulunacaktır. Ayrıca eviniz için bir süredir planladığınız, tadilat, dekorasyon değişiklikleri varsa, hayata geçirebileceğiniz zamanlardan geçiyorsunuz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 3.evinizde gerçekleşecek dolunay, yaşamınızda iletişim konularını öne çıkaracak. Sözleri iyi seçmek, dolunayın yükselten enerjisi altında, akıllıca olacaktır. Ancak çok güzel etkiler var. Görüşmeye, ulaşmaya çalıştığınız kişilerle irtibat kurmak konusunda destekleyici bir dönem. Satış, pazarlama, tanıtım faaliyetleri için, internet sitesi kurmak, online projeler tasarlamak için, öğrenmek, öğretmek, bilgi paylaşımları için çok güzel etkiler geliyor size.

Kova ve Yükselen Kova : Dolunay, 2.evinizde gerçekleşiyor. Parasal konularda beklediğiniz sonuçları almak gelirlerinizde artış sağlamak, rasyonel yatırımlar yapmak için gökyüzü sizden yana.  Kalıcı, somut sonuçlar elde edecek ve daha güvende hissedeceksiniz kendinizi.

Balık ve Yükselen Balık : Dolunay sizde gerçekleşiyor. Tamamlamaya çalıştığınız her tür şey, çabasında olduğunuz, sonuç beklediğiniz her tür konu açısından maddi-manevi güzel etkiler altındasınız. Bir süredir sessiz sedasız yürüttüğünüz projeleri, aldığınız kararları, atacağınız adımları görünür kılma ve ortaya çıkarma zamanı şimdi.

 

Ayrıca, Ağustos 2018 Astroloji Gündemi ve Ağustos ayı burç yorumlarınızı buradan okuyabilirsiniz.

Dolunayın, hepimize güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!