25-31 Mart 2019 Astroloji Gündemi

25-31 Mart 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ! Bu yazımda, 25-31 Mart haftasının tüm detaylarını bulacaksınız.

Nasılsınız öncelikle ? Merkür retrosu bitiyor bu hafta, onu müjdeleyeyim 🙂

Daralttı, bunalttı gerçekten bu retro, ama artık geride kalıyor.

28 Mart’ta durağan hale geliyor Merkür, çünkü hızı Dünya’nın hızına eşitleniyor ve Dünya’dan bakıldığında durağan konumda görünüyor.

29 Mart itibariyle de artık ileri hareketine başlıyor, yani hızlanıyor 🙂 Merkür’ün temsil ettiği konular yoluna giriyor efendim.

Ama retro 29 Mart’a kadar devam ettiğinden, okumamış olanlar için linki vereyim tekrar.

Retronun tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Merkür Retrosu Geliyor ! 5 Mart – 29 Mart

Bu arada havalar tam bahar gibi hissettirmiyor henüz, daha erken, ama ben yine de bahar modunda görseller, kapak resimleri seçmeye çalışıyorum içiniz açılsın diye 🙂

25-31 Mart 2019 haftasının başlıca önemli gelişmeleri :

–26 Mart Salı günü, Venüs balık burcuna geçiyor.

Ruhsal anlamda iyileşme adına fayda getirecek burada Venüs. Bir şekilde daha iyi hissedeceğimiz gelişmeler getirecek. Spiritüel anlamda iyi çalışacak. Yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, empati temalarını güçlendirecek ayrıca.

Biraz da gizli saklı aşk ilişkileri, üstü örtülü bir şeyler geliyor, benden söylemesi 🙂

Bu transitin bizler için ne anlama geldiğini, burçlara nasıl olasılıklar getirebileceğini ayrı bir yazıda konuşuyor olacağız 🙂

–31 Mart Pazar günü ise Mars, ikizler burcuna geçiyor. Onu da yazacağım sizler için, evet 🙂

25-31 Mart 2019 haftasının başlıca önemli açıları :

27 Mart 2019 : Venüs Uranüs altmışlığı : Venüs 0° Balık, Uranüs 1° Boğa

Uranüs’ün olduğu yerde, sürprizler vardır. İyi açılarında tatlı sürprizler getirir tabii 🙂 Venüs ile uyumu, kadın-erkek ilişkilerinde, aşkta şanslı ve heyecanlı bir atmosfer yaratıyor.

Balık, astrolojide 12.evdir, örtülü alandır ve öngörülemez. Tam bir sürpriz açısı yani bu, bakalım neler getirecek bize bu hafta 🙂


Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

25 Mart 2019 Pazartesi

Ay, sabah saatlerinde yay burcuna geçiyor. Neşeli, iyimser ve coşkulu bir atmosfer başlıyor. Önümüzdeki 2,5 gün boyunca yay enerjisinde olacağız. Hangi konuları aktifleştirecek peki Ay yay burcunda iken ? Eğitim, akademik alanlar, yabancı kültürler, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, ticaret, reklam, pazarlama, satış faaliyetleri.

Bugünün açıları çok güzel bu arada. Öğle saatlerinde nefis bir Ay-Şiron üçgeni var, bizi şifalandıracak, bize iyi gelecek bir şeyler dahil oluyor çerçevemize.

Günün ikinci yarısında ise Ay-Güneş üçgeni etkin. Vallahi her konuya yarar bu açı 🙂

Kadın-erkek ilişkilerinde şans ve uyumdur. İş, kariyer, para konularında da destekleyicidir. Bir şekilde öne çıkacağız. Kendimizi göstermek daha kolay olacak. Özellikle hava ve ateş elementinden olanlar parlıyor bugün 🙂

26 Mart 2019 Salı

Ay, günün tamamında yay burcunda olacak. Ama açıları dünkü gibi değil 🙁

Günün ikinci yarısında Ay-Merkür karşıtlığı ve Ay-Neptün karşıtlığı var. Bu da iletişimlerde hayal kırıklığı demektir. Gündelik akışlarda da belirsizlik yaratır biraz. Öncesi-sonrası etkisi olduğu için, güne bu açılar şekil veriyor. Bugün böyle 🙁

27 Mart 2019 Çarşamba

Ay, bugün 17:08 kadar yay burcunda ve boşlukta. Dolayısıyla işlerin ucu açık kalabilir, düşündüğümüz kadar hızlı ilerlemeyebilir bugün. Verimimiz de bir tık düşük, enerji dağınık çünkü.

Ay, 17:08 itibariyle oğlak burcuna geçiyor. Daha disiplinli, görev odaklı ve çalışkan olacağımız, iş ve kariyer konularının, yöneticilerle dialogların gündemimizde olacağı 2,5 günlük bir süreç başlıyor.

Bu arada günün geri kalanında çok güzel açılar var, gerçekten değerlendirebileceğimiz bir akşam. Ay-Uranüs üçgeni ve Ay-Venüs altmışlığı etkinleşiyor. Ay, Venüs-Uranüs üçgenini tetikleyerek gücünü artıyor yani. Finansal açıdan da güzel gelişmeler olabilir bu arada.

28 Mart 2019 Perşembe

Ay, gün boyunca oğlak burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Güneş karesi var, ona dikkat. Egosantrik davranışlarla, kibirli tavırlarla karşılaşmak mümkün. Yöneticilerle iletişimler zorlu akabilir bu zaman diliminde.

Ama günün ilerleyen saatlerinde etkiler yumuşuyor 🙂 Özellikle de akşam Ay, Merkür ve Neptün ile uyumlu. İletişimlerden yana şanslıyız, bize iyi gelecek yazışmalar, görüşmeler olası.

29 Mart 2019 Cuma

Ay, bugün de oğlak burcunda. Güne başlarken Ay, sırayla önce Satürn, sonra Pluto ile kavuşuyor. Yani günün özellikle ilk kısmı bu açılarla şekilleniyor. Dolayısıyla biraz stresli. Görev ve sorumlulukların, patron ve yönetici figürlerinin baskısı, iş koşulları, işe dair konular zorlayabilir. Ayrıca aile büyükleriyle ilgili sorumluluk almanızı gerektiren sıkıntılı bir şeyler çıkabilir günün ilk kısmında.

Ama günün ikinci yarısında daha rahatız. Bu akşam Ay-Mars üçgeni var, enerjimiz yerine gelecek merak etmeyin 🙂 Girişimler için, cesaret gerektiren durumlar için de destekleyici olduğunu belirteyim 🙂

30 Mart  2019 Cumartesi

Ay, günün ilk saatlerinden itibaren kova burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Uranüs karesi sebebiyle ufak tefek sürpriz tatsızlıklar olabilir. Ama günün ikinci kısmında, özellikle akşam saatlerinden itibaren Ay-Güneş altmışlığı var 🙂 Aşkta, iletişimlerde şanslıyız. Ayrıca yeni fikirler, işimize yarayacak dialoglar, güçlü hissedeceğimiz keyifli gelişmeler olası bu akşam 🙂

31 Mart 2019 Pazar

Ay kova burcunda. Kova burcu toplumsal konuları, toplumun genelini ilgilendiren olgu ve durumları simgeler. Bakın bugün seçim günü mesela 🙂 Herkes için, her yaşam alanı için hayırlısı olsun ! Hizmet, refah, huzur, mutluluk hepimizin hakkı. Tüm şehirler, semtler için güzel yöneticiler diliyorum 🙂 !

25-31 Mart 2019 haftasının detayları böyle !

Mart 2019 Burç Yorumlarınız ise aşağıda :

Koç Burcu Mart 2019, Boğa Burcu Mart 2019, İkizler Burcu Mart 2019, Yengeç Burcu Mart 2019,

Aslan Burcu Mart 2019, Başak Burcu Mart 2019, Terazi Burcu Mart 2019, Akrep Burcu Mart 2019,

Yay Burcu Mart 2019, Oğlak Burcu Mart 2019, Kova Burcu Mart 2019, Balık Burcu Mart 2019

Bu arada, @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Herhangi bir konu için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay ve Etkileri

6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay ve Etkileri

Güneş Balık Burcunda 19 Şubat – 21 Mart 2019

Mars Boğa Burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Venüs Kova Burcunda 1-26 Mart 2019

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Sağlıklı, mutlu, keyifli ve bereketli bir hafta olsun hepimiz içiinn !

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!