24-30 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

24-30 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım !

Nasılsınız, yolunda mı hayat ? Gökyüzü gayet güzeldi geçtiğimiz hafta, umarım payınıza olumlu, güzel gelişmeler düşmüştür 🙂

Yeni haftayı konuşacağız şimdi. Yani yılın son haftasını ! Artık 2018’i kapatıyoruz.

Kendi adıma çok güzel bir yıl yaşadım, 2018 güzellikler ve önemli değişiklikler getirdi bana.

2019 daha da güzel olsun hepimiz için !

Yeni haftayı anlatmadan evvel, 2019 yorumlarını da ekleyeyim efendim.

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şimdi yeni haftaya bakalım !

Dolunay etkileri devam ediyor bu hafta da. Linki burada : 22 Aralık 2018 Yengeç Burcunda Dolunay ve Etkileri

24-30 Aralık 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

25 Aralık 2018 : Merkür Neptün karesi : Merkür 13° Yay, Neptün 13° Balık

Bu kare açı, yanılgılara, dikkat eksikliklerinden doğabilecek hatalara zemin hazırlar. Bir şeyleri 2 kere daha, 3 kere daha kontrol edin bu hafta. Satış, sözleşme, vb evraklarda bir şeylerin üzerinden tekrar tekrar geçin. Emin olamadığınız durumlarda, işi bilenlerden yardım alın. Hızlı karar vermeyin. Tedbirli olursak, korkmamıza da gerek yok 🙂 Astroloji, hayatı kolaylaştırmak için var. Korkmak yerine önlem alırsak, korkulacak bir şey kalmaz zaten 🙂

29 Aralık 2018 : Venüs Pluto altmışlığı : Venüs 20° Akrep, Pluto 20° Oğlak

Bakın, bu güzel 🙂 Harika gibi bir güç açısı ! Otorite figürü sayabileceğimiz, yetki, güç, deneyim, kıdem sahibi kişilerden, özellikle de kadın figürlerden destek alabileceğimiz bir haftadayız. Öncesi-sonrası birkaç günlük dilimde etkisini gösteriyor böyle açı kalıpları.

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

24 Aralık 2018 Pazartesi

Ay, akşam saatlerine kadar yengeç burcunda, ancak 17:50-19:59 arasında boşlukta. Boşlukta olduğu bu zaman diliminde ne yapmıyoruz öyleyse ? Önemli işler başlatmıyoruz, eldeki işleri tamamlıyoruz. Konsantrasyonumuz da düşük olur Ay boşluktayken, tembellik edelim, dinlenelim biraz 🙂 Gerektiğinde durup güç toplamadan, verimli olamaz zaten insan.

Sabah saatlerinde Ay-Mars üçgeni günlük yapılacak işlerimiz için enerji ve motivasyon verecek bize. Günün ikinci yarısında Ay-Uranüs karesi, beklenmedik aksilikler getirebilir, ama çok da korkulacak bir şey yok. Pek uymayın kimselere diyeyim. Yaratıcı fikirler bulabiliriz ama, bu açının güzel yanları da var yani 🙂

Ay, 19:59 itibariyle aslan burcuna geçiyor, keyifleniyoruz 🙂 Neşelidir aslan burcu, Ay buradayken modumuz güzelleşir 🙂 Enerjimizin yükseleceği 2 günlük bir Ay-aslan seyri başlıyor.

25 Aralık 2018 Salı

Bugün açılar çok güzel, önemli işleriniz için değerlendirin derim mutlaka !

Ay aslan burcunda. Özgüvenimiz, enerjimiz yerinde. Günün ilk yarısında Ay-Jüpiter üçgeni, ikinci yarısında ise Ay-Merkür üçgeni var 🙂 Eğitim, akademik çalışmalar, yazışmalar, görüşmeler, toplantılar, ticari faaliyetler, danışmanlıklar, sosyal medya, reklam, tanıtım alanlarında yüzümüzü güldürecek gelişmeler yaşayabiliriz, keyifli bir Salı bekliyor bizi 🙂

26 Aralık 2018 Çarşamba

Ay akşam saatlerine kadar aslan burcunda. Sabah saatleri de güzel, olumsuz bir açı yok ama günün ikinci yarısı daha güzel 🙂 Ay-Uranüs üçgeni etkinleşecek çünkü. Tatlı sürprizler olası 🙂 Ayrıca fayda bulacağımız, iyiliğimize hizmet edecek değişimleri yapmak için uygun bir atmosfer sağlayacak bu açı bize, kullanalım.

Ay, 18:36-20:50 arasında boşlukta, 20:50 itibariyle başak burcuna geçiyor. Titiz, düzenli, disiplinli, çalışkan olacağımız 2 günlük bir Ay-başak etkisi başlıyor.

27 Aralık 2018 Perşembe

Gece saatlerinde kesinleşen Ay-Güneş üçgeninin şanslı etkileri, sabahın erken saatlerinde bir müddet daha etkin, yararlanabiliriz olumlu iletişimler, dialoglar için.

Günün ikinci yarısında Ay-Jüpiter karesini görüyoruz. Büyüten, abartmaya zemin hazırlayan bir açıdır bu. Yeme-içmeyi abartmak gibi, tutamayacağımız, boyumuzu aşan sözler vermek gibi, bir şeye gereğinden fazla tepki vermek gibi olasılıklar doğurur, bu anlamda dikkat edin. Ama Ay-Satürn üçgeni dengeyi korumada yardımcı olacak bize.

Akşam saatlerini keyifsiz gördüm biraz 🙁 Ay hangi burçta ise, o gün o burç enerjisinde hissederiz. Ay başakta iken karamsarlık olur, eleştirellik artar, sözler sivrilir. Ay- Neptün karesi var bu akşam, Merkür ile de uyumsuz bir açı yapıyor Ay. Kalp kırabilirsiniz, kalbiniz kırılabilir, eleştirinin dozunu iyi ayarlamak da fayda var. Biraz da böyle bir melankoli etkisindeyiz, ‘ben yapamam, başaramam, ben o kadar şanslı mıyım ki’ modu var, hiç düşmeyelim o ruhsal çukurlara. Kendimize ve ilahi planımıza güvenelim !

28 Aralık 2018 Cuma

Günün ilk yarısı oldukça güzel, ikinci yarısı zorlu. Bakın, tedbir almanız için açıkça anlatıp uyaracağım.

Venüs-Pluto bu haftanın önemli, güzel bir açısı. Sabah saatlerinde Ay, hem Venüs, hem de Pluto ile uyumlu görünüm yaparak bu açının olumlu etkilerini büyütecek, bu kısım gayet güzel.

Amaaa öğleden sonra Ay-Mars zıt açısı var, Ay-Şiron zıt açısı var. Agresyondur bu, hatta böyle şeyler yazmak istemiyorum ama fiziksel şiddet, kavga, yaralanma gibi olasılıklar doğurabilir. Acelecilikten de uzak durun, sakarlıklara karşı daha temkinli olun, tamam mı ?

19:26-23:23 arasında Ay boşlukta, 19:23 itibariyle terazi burcuna giriş yapıyor.

Ay, her bir burçta 2-2,5 günlük süreyle kalır ve günün enerjisini, nasıl bir atmosfer olacağını, hangi burç gibi hissedeceğimi, modumuzu belirler sevgili okuyucularım. Ayrıca Ay, o gün hangi burçta ise, günlük akışımızda o burcun temsil ettiği konular çıkar karşımıza. Astrolojiye ilgi duyanlar için, yeri geldikçe böyle bilgiler vermeyi seviyorum 🙂

29 Aralık 2018 Cumartesi

Ay, günün tamamında terazi burcunda, açılar sabah saatlerinde stresli biraz. Ay, oğlak burcunda yer alan Güneş ve Satürn ile uyumsuz görünümler yapacak bu sabah.

Ay-Güneş karesi ilişkilerde, iletişimlerde zorlu etkiler doğurabilir, Ay-Satürn karesi kısıtlanmış hissettirebilir bize kendimizi. İlerlemekte zorlanabiliriz ya da ruhsal açıdan öyle hissedebiliriz.

Neyse ki akşam saatlerinde Ay-Jüpiter altmışlığı (uyumlu bir açı) etkin olacak ve iyimser, şanslı hissettirecek güzel şeyler getirecek bize 🙂

30 Aralık 2018 Pazar

Ay, yine terazi burcunda bugün. Açılar günün ikinci yarısında daha olumlu diyebilirim.

Sabah saatlerinde Ay-Pluto karesi ilişkilerde, iletişimlerde keyfimizi kaçırabilir, özellikle aile büyükleriyle dialoglarda. Ama öğleden sonra çok güzel bir Ay-Merkür altmışlığı giriyor devreye, iletişimleri de toparlayacak, merak etmeyin 🙂

24-30 Aralık 2018 haftasının detayları böyle efendim 🙂

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Güneş, 22 Aralık 2018 itibariyle oğlak burcuna geçti mesela.

Bu geçişi ve etkilerini buradan görebilirsiniz : Güneş Oğlak Burcunda 22 Aralık 2018 – 20 Ocak 2019

Halihazırda, şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti de bizler için çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!