22-28 Ekim 2018 Astroloji Gündemi

22-28 Ekim 2018 Astroloji Gündemi

Herkese merhaba 🙂 Yeni bir hafta, yeni gündemler..hele dolunay, hele dolunay yani 🙂

Beni bir süredir okuyorsanız, az çok tanımışsınızdır artık. Olumlu bir dilim var, her şeydeki pozitif tarafı, faydayı aktarmaya çalışıyorum. İlgi çekmek adına asla korkutucu başlıklar yazmıyorum hiçbir yazıma. Tabii diğer yandan, etik anlamda, olanı en doğru şekilde anlatmak da isterim.

Bakın bu dolunay sürprizli ! İşin içinde Uranüs var.

Ha peki, ‘Olumlu sürprizler mi olur Burçak, olumsuz mu olur, nasıl olur?’ derseniz, işte o da dolunayın haritanızdaki gezegenlere nasıl açılar yaptığına bağlı. O yüzden bizler, astrologlar her zaman, önemli olanın doğum haritamız olduğunu söylüyoruz.

Her bireyin yaşamdaki yol haritasıdır doğum haritası. Yaşamını kullanma kılavuzu gibidir. Neyi değerlendirmeli, nelere dikkat etmeli, potansiyel fırsatları, vb.

22-28 Ekim 2018 haftasının önemli gelişmeleri :

1. 24 Ekim 2018 Çarşamba günü, Uranüs kavuşum açısıyla birlikte, boğa burcunda güçlü bir dolunay meydana geliyor dediğim gibi.

Dolunay yazım burada : 24 Ekim 2018 Boğa Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

2. 23 Ekim 2018 Salı günü, Güneş, 1 ay boyunca kalacağı akrep burcuna geçiyor. Akreplerin doğum günlerini şimdiden kutluyorum.

Güneş akrep transitinin genel ve burçlara etkileri burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2018

22-28 Ekim 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

22 Ekim 2018 : Merkür Pluto altmışlığı : Merkür 18° Akrep, Pluto 18° Oğlak

24 Ekim 2018 : Güneş Uranüs karşıtlığı : Güneş 0° Akrep, Uranüs 0° Boğa

24 Ekim 2018 : Venüs Satürn altmışlığı : Venüs 4° Akrep, Satürn 4° Oğlak

28 Ekim 2018 : Güneş Satürn altmışlığı : Güneş 4° Akrep, Satürn 4° Oğlak

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

22 Ekim 2018 Pazartesi

Haftaya Ay-boşluk etkisiyle başlıyoruz, hem de balıkta. Yatağımızdan çıkmak istemiyoruz. Tam bir pazartesi sendromu yani. Her hafta pazartesi sabahlarına böyle etkiler denk geliyor. Çünkü evrende tesadüf yoktur ve her şey birbirini, bir mantık çerçevesinde bütünler 🙂

09:59’da koç burcuna geçen Ay ile canlanıyoruz. Koçun dinamizmi ve ataklığı ile silkelenip yapılacak işlerin başına geçiyoruz. Yazının başındaki listede görebileceğiniz gibi, Merkür-Pluto uyumlu açısının etkisindeyiz bugün. Bu da bizi iletişimde destekleyecek. Özellikle yetki, güç, otorite sahibi kişilerle olan dialoglarda. Bir şey istemek, bir durumunuzu dile getirmek için uygun bir gün. Sadece akşam saatlerine dikkat. Çünkü Ay, Satürn ile uyumsuz görünümde. Bu da şartları zorlaştırır, kendimizi kısıtlanmış hissederiz, karamsarlık verir. Onun dışında keyifli bir gün.

23 Ekim 2018 Salı

Ay, günün tamamında koç burcunda. Aktif ve canlıyız. Girişken ve özgüvenli bir moddayız. Ama fazla hırslanmak, hedefi çok yüksek tutmak gibi etkiler de verir bu görünüm. Bir iş toplantısında, yapabileceğinizden fazlasını söyleyip kendinizi zorlayacak bir durum oluşturmayın mesela, bu tür şeyler kastediyorum.

Bugün Güneş, akrep burcuna geçiyor yukarıda belirttiğim gibi, linki buraya da bırakayım :  Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2018

Günün enerjisini belirleyen Ay’ın açılarına bakacak olursak, gündüz saatlerinde Ay-Mars altmışlığı meydana geliyor, bu da bizi cesaretlendirir, çaba sarf etmemiz gereken işler için enerjimizi, motivasyonumuzu yükseltir.

21:17’de Ay boşluğa giriyor bu arada.

24 Ekim  2018 Çarşamba

17:34’e kadar Ay koç burcunda, boşlukta. Ay boşlukta iken ne yapmıyoruz ? (artık ezberlediniz 🙂 Yeni ve önemli girişimlerde bulunmuyoruz. Ay’ın boşlukta olduğu zamanları, sizlerin en yüksek iyiliği için özellikle belirtiyorum, astrolojiyi doğru kullanırsak hayatımızı kolaylaştırır çünkü. Ay boşlukta yani açısız iken başlatılan işler, istenen neticeyi vermez, belirsizlik olur, havada kalır. O yüzden boşluk zamanlarını bilin hafta içerisindeki.

Bugün zorlayıcı ve şanslı diyebileceğimiz iki açı bir arada (yazının başında listeledim). Durumlar dengelenir inşallah diyelim.

Ay, 17:34’te boğaya geçiyor. Dolunaya doğru ilerliyoruz. Linki tekrar veriyorum : 24 Ekim 2018 Boğa Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

Ayrıca bugün benim için çok değerli bir arkadaşımın doğumgünü ! İyi ki doğdun Sebileee 🙂 Ailenle huzurlu, sağlıklı, mis gibi yılların olsun !

25 Ekim 2018 Perşembe

Ay, boğa burcunda ilerliyor, daha dengeli ve dingin bir gün göreceli olarak. Sabahın ilk saatlerinde Ay-Satürn üçgeni, yaşça olgun kişilerden destekler almak adına güzel bir etki yaratıyor.

Günün ikinci yarısında ise, Ay ve Neptün uyumlu görünümde. İyilik yapmak, iyilik görmek, yardım almak, yardım etmek için çok olumlu bir zaman dilimi. Sevgi, anlayış, empati enerjileri vurgulanacak, değerlendirebilirsiniz bu ılımlı saatleri.

26 Ekim  2018 Cuma

Ay, günün büyük kısmında boğa burcunda, ancak 17:48-22:41 arasında boşlukta.

Sabah saatlerinde, akrepteki Merkür ile boğadaki Ay, zıt yani uyumsuz görünümde. Bu açı, iletişimi zorlar, dikkatli olun efendim. Günün ikinci yarısında ise Ay, bu kez Jüpiter ile karşıtlık alıyor. Jüpiter’e uyumsuz açı oluştuğunda abartmaya meyilli oluruz, küçücük konuları büyütürüz. Haddimizi aşmak, kocaman laflar etmek gibi olasılıklar da var sevgili okuyucularım, her şeyimize bir ölçü getirelim. Boğa-akrep yani parasal bir hat söz konusu olduğu için büyük alışverişler, riskli yatırımlar yapmak gibi olasılıklar da getirir, aman dikkat !

Ay, 22:41’de ikizler burcuna geçiyor, iletişimin artacağı bir 2,5 günlük süreç bizleri bekliyor 🙂

27 Ekim 2018 Cumartesi

Ay ikizler burcunda. Konuşmak, muhabbet, ahbaplık, sohbet istiyoruz. Sosyal medyada daha aktif olacağız, yakın çevremizle iletişimlerimiz de artıyor. Akşam saatlerinde Ay-Neptün karesi var, kardeşlerle iletişime dikkat, kalpler kırılmasın.

28 Ekim 2018 Pazar

Ay, günün tamamında ikizler burcunda. Gezmek, öğrenmek, iletişim kurmak, arkadaşlarla program yapmak için son derece keyifli, güzel bir gün, kullanın efendim. Sabah saatlerinde Ay, kovadaki Mars ile üçgen görünümde, yani uyumlu açıda. Kova, arkadaşlar, dostlar demektir. Şöyle bir kahvaltı organizasyonu, bir toplaşmalar, bir şeyler olsun mesela 🙂 Sabahın ardından Ay’ın boşlukta olacağı dingin ve eğlenceli bir gün 🙂

22-28 Ekim 2018 haftasının analizi böyle sevgili okuyucularım 🙂

Ayrıca Ekim 2018 Astroloji Gündemi yazımı buyrunuz, ayın etkilerini bir görün dilerseniz. Ayrıca yazının içerisine, Ekim ayında gerçekleşecek şanslı-zorlayıcı tüm gezegen açılarının listelerini de hazırlayıp ekledim, ayı planlamada yararlanabilirsiniz.

Ekim ayı burç yorumlarınızı buraya bırakıyorum ve 22-28 Ekim 2018 haftasına başlıyorum !

Ekim ayı burç yorumları (Yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Merkür, 10 Ekim Çarşamba günü akrep burcuna geçti ve ay sonuna kadar burada olacak.

Genel ve burçlara etkilerini bu yazımdan görebilirsiniz : Merkür Akrep Burcunda 10-30 Ekim 2018

Bu arada 5 Ekim’de başlamış olan Venüs retrosu, en önemli gündemlerden.

Venüs Retrosu ve Burçlara etkileri 5 Ekim-16 Kasım 2018 yazım burada. Retro etkilerinden haberdar olarak, kontrollü ilerleyin ve temkinli olun lütfen.

Bir başka önemli transit, Mars’ın kovadaki seyri.

Bu transitten de haberdar olunuz. Mars tekrar kova burcunda! 11 Eylül-16 Kasım 2018

Ama tabii bunlar genel etkilerdir, her zaman esas almamız gereken doğum haritamızdır.

Bu arada, yaptığım doğum haritası çalışmaları konusunda bilgilendirme yapmış olayım.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, biliyorsunuz. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılardan, gökyüzü gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

İyi bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!