21-27 Mayıs 2018 Yengeç Burcu

21-27 Mayıs 2018 Yengeç Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği böyle önemli bir haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca Güneş 12.evinizde yer alacak. İçe döneceğiniz bir süreç bu sizin için. Yeni başlangıçlar yapmak, öne çıkmak değil, tam tersi durmak, düşünmek, planlamak, tasarlamak için önemli bir fırsat. Sonra Güneş yengeç burcuna geçtiğinde, sizin zamanınız başlamış olacak.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle ilerlemek, netleşmek kolay olmayacak. Ayrıca yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınınız. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 3.eviniz aktifleşiyor. İletişim, yakın çevre irtibatları artıyor. Öğle öncesi saatler Ay-Venüs altmışlığı etkisiyle kullanılabilecek, rahat akan bir zaman dilimi.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. İletişimde hayal kırıklıkları olası. Öğleden sonra saatlerde ise Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve enerji olumlu yönde değişiyor 🙂 Aşk, arkadaşlarla iletişim, uyum temaları ön plana çıkıyor. Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda olacak, yani 4.evinizde. Aileye dair konular ön planda. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon sağlayacak bizlere bu açı. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni var. Parasal alanda şanslı etkiler altındasınız. Akşam saatlerinde ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları yapıyor. İlişkilerden yana tatsızlıklar mümkün.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Evinizle, yaşam alanınızla, ailenizle meşgulsünüz. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Önemli destekler geliyor size. İletişime dair problemler de çözülüyor.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. O yüzden aile bireyleriyle ilgili konularda belirsizlikler olabilir bu süreçte. Ayrıca Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Ay uyumsuz açılar alıyor. Özetle ilişkiler açıısndan Cumartesi zorlu bir gün gibi görünüyor.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Odağınız aşk, eğlence, keyifli aktiviteler. Enerjiniz yüksek, keyifler yerinde 🙂 Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı da var. Son derece olumlu etkiler altındasınız ve ilişkilerden yana şanslısınız. Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, oldukça şanslı, yüzümüzü güldürecek etkiler barındırıyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!