21-27 Mayıs 2018 Yay Burcu

21-27 Mayıs 2018 Yay Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

(Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca Güneş 7.evinizde bulunacak. Bu süreçte ilişkiniz, evliliğiniz, ortaklaşa ticari konularınız ekseninde olacak ana gündeminiz.

Bugün Ay gün boyunca boşlukta, bu nedenle rahat ilerleyemeyeceğimiz bir gün olduğunu söyleyeyim. Eldeki işleri tamamlayalım ve yeni girişimlerde bulunmayalım ! Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda, 10.eviniz aktifleşiyor. İş, kariyer, otorite figürleriyle ilgili konular açısından şanslı bir etki bu. Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var, iletişim son derece güzel akıyor 🙂

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda. Yetki sahibi kişilerle dialoglar beklediğiniz şekilde olmayabilir. İlişkilerden yana olumsuz denebilecek etkiler var. Ancak öğleden sonra saatlerde Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve enerji bu kez olumlu yönde akmaya başlıyor 🙂 Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz için bu saate kalmamanızı öneriyorum. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda yer alacak, yani 11.evinizde. Arkadaşlarınız, dostlarınız, hedefleriniz, planlarınız gündeminizde. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, güç, cesaret, atılım enerjisi, kararlılık, motivasyon getirecek bizlere bu açı. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni var. İletişimler, ilişkiler üzerinden şanslar görünüyor size 🙂 Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açılar yapıyor. Parasal alanda kısıtlanmış hissedebilirsiniz kendinizi. Enerjinizi bozmayın, geçici etkiler bunlar.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Planlarınız var, artık harekete geçmek istiyorsunuz. Şartlar gayet müsait, buyrunuz ! 🙂 Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Oldukça güçlü ve olumlu dönüşümler için son derece destekleyici bir üçgen ! Parasal alanda şans getirecek size. Ayrıca yatırım ve mülk edinme konularında olumlu gelişmeler var.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. O yüzden ruh halimiz dalgalı olacak biraz. Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor ayrıca. Diğer yandan Ay’ın açıları da uyumlu değil 🙁 Bugünü kendinizle geçirmenizi öneririm. Ruhsal şifa anlamında size ne iyi geliyorsa, onları yaparak yıkayın ruhunuzu. Satürn karamsar ve sıkışmış hissettirecek çünkü. Bir şeylerin olumsuz tarafını görmeye daha meyilli olacaksınız bugün. Ama yarın çok daha güzel bir gün ve bu ruh halinizden eser kalmayacak 🙂

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. İç huzuru yakalayabileceğiniz, dingin enerjiler var sizin için. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı oldukça şanslı etkiler getiriyor. Ruhsal sorunları aşmada yardımcı oluyor. Parada da şans görünüyor. Çünkü Venüs yengeçte, yani 8.eviniz tetikleniyor. Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor ayrıca. Aile bireyleriyle uyumunuz da artıyor. Pazar tam da tadını çıkarabileceğiniz, enerjinizi yükseltecek bir gün 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!