21-27 Mayıs 2018 Terazi Burcu

21-27 Mayıs 2018 Terazi Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık süreçte Güneş 9.evinizde bulunacak. Bu süreçte eğitim, öğretim, yabancı ülkelerle bağlantılı konular, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, felsefe, hayat görüşü, yeni bakış açıları, vb çerçevesinde olacak ana gündeminiz.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle yön bulmakta zorlanabileceğimiz bir gün olduğunu belirteyim. Eldeki işleri tamamlamak Ay boşlukta iken yapılabilecek en uygun ilerleme şeklidir. Yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmak önemli. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 12.eviniz aktifleşiyor. Enerjiniz içe dönük ve kendinizle, iç dünyanızla meşgulsünüz. Yorgun hissediyor, yenilenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ufak sağlık sorunları da olası. Ancak öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var ve size iyi gelecek, emin olun 🙂

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. Ruhsal dalgalanmalar görünüyor bu saatlerde size 🙁 Ancak öğleden sonra saatlerde Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve açılıyor, yenileniyorsunuz 🙂 Parada da şans getirecek bu açılar size. Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz için bu saate kalmamanızı öneririm. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda yer alacak, yani 1.evinizde. Oldukça girişkensiniz, öndesiniz, kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. Güneş-Mars üçgeni de bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon, kararlılık getirecek bizlere bu açı. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni oluşuyor. Sizin için iletişimden, kariyere, paraya birçok alanda şanslı saatler. Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açılar yapıyor. Aile büyükleri ile uyumsuzluklar olası.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Enerjiniz yüksek. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Aileye, ev yaşamınıza ya da evinize dair önemli ve istediğiniz yönde güçlü dönüşümler söz konusu. Kararlar almak için de, harekete geçmek ve uygulamak için de uygun bir gün 🙂

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. O yüzden belirsizlik içinde hissedebilirsiniz kendinizi. Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Diğer yandan Ay da uyumsuz açılar alıyor. Aile bireyleri, özellikle kadın figürlerle tartışmalar olası. Bugün bir şeyleri zorlamayın, akışına bırakın olur mu? Akışta olmak ne demek? yazımdan da yararlanabilirsiniz.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Parasal konular var size, çünkü 2.eviniz tetikleniyor. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı aile bireylerinden yana şanslı etkiler getiriyor. Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açıya ilerliyor. Yani Pazar, oldukça güzel, iyi hissettirecek etkiler barındırıyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!