21-27 Mayıs 2018 Oğlak Burcu

21-27 Mayıs 2018 Oğlak Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca Güneş 6.evinizde bulunacak. İş, çalışma, günlük koşturmalar, sağlık, bakım, düzenleme konuları gündeminize yerleşiyor.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle rahat ilerlemek güç. Eldeki işleri tamamlayarak geçirebiliriz bugünü. Yeni girişimlerde bulunmamak gerekiyor. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemiyor maalesef.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 9.eviniz aktifleşiyor. Eğitim, öğretim, uluslararası konular öne çıkıyor. Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var, oldukça güzel etkiler getiriyor sizlere hem iş, hem ilişkiler adına 🙂

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. Geleceği şekillendirecek türden önemli konularınızda belirsizlik yaşanabilecek bir zaman dilimi. Fakat öğleden sonra Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve durumlar toparlanıyor 🙂 Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işleriniz için bu saate kalmamanızı öneriyorum.

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda yer alacak, yani 10.evinizde. İş, kariyer, sorumluluklar önde. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon, kararlılık getirecek bizlere bu açı. Mars kovada, yani 2.evinizde olduğundan, size parada şans sağlıyor. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni oluşuyor. Günlük işlerinizin rahat akacağı saatler. Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açılar yapıyor. Yol alamadığınızı hissettirecek bu açılar size, karamsar ruh hallerinden çıkmaya bakın.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Odağınız sıfatlarınız, toplumdaki yeriniz. Zihninizde bir yaşam muhasebesi var. Lütfen kendi üzerinize gitmeyin. Her şey olması gerektiği zamanda, alması gereken şekli alıyor. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Her tür konuda adımlarınızı destekleyecek bir açı bu 🙂

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. Enerjinin dağınık olacağı bir zaman dilimi bu. Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Diğer yandan Ay da uyumsuz açılar alıyor. Ruhsal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Özellikle yaşamdan keyif almadığınızı hissettirecek kareler bunlar. Her an çok mutlu olamayız, kimse olamaz. Moral bozukluklarınızı sürdürmemeye çalışın, enerjinizi yükseltirseniz mutlu gelişmeleri çok daha kolay çekersiniz yaşamınıza 🙂

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Yani 11.evinizde. Tam bir sosyalleşme günü sizler için. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı nefis bir atmosfer yaratıyor, keyifli programlar sizi bekliyor 🙂 Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Pazar’ı değerlendirmeli 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!