21-27 Mayıs 2018 Koç Burcu

21-27 Mayıs 2018 Koç Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, çok sayıda önemli açının kesinleştiği bu haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim :

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren Güneş 3.evinizde ilerleyecek bir ay boyunca. Dolayısıyla yazışmalar, görüşmeler, her tür iletişim, kardeşler ve yakın çevreyle ilgili konular artıyor. Ay aslan burcunda. Aşk, keyif, mutluluk öne çıkıyor bugün. Sadece Ay’ın gün boyu boşlukta oluşu ilerlemeyi zorlaştırabilir. Yeni girişimlerden ziyade mevcut konulara odaklanabilirsiniz.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda, 6.evinizde. Günlük yapılacak işler artıyor. Titiz ve özenlisiniz, Her zamankinden daha detaycısınız. Seçtiğiniz kelimlere daha fazla özen göstermelisiniz bugün, çünkü Ay’ın konumundan dolayı eleştirellik de artıyor. Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı her tür iletişimde uyum ve rahat akan enerjiler getiriyor. Önemli işleriniz için bu saatleri kullanabilirsiniz.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt açıda olduğundan ufak tefek sağlık sorunları, konsantrasyonda güçlük, halsizlik yaşamanız mümkün. Öğleden sonra saatlerde ise Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve para evleriniz tetikleniyor. Evet, paralar geliyor 🙂 Bu arada 17.54’ten itibaren Ay’ın boşlukta olduğunu da belirteyim. Ay boşluktayken ne yapıyorduk ? Yeni girişimlerde bulunmuyor, eldeki işleri tamamlıyorduk 🙂

24 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda, 7.evinizde. İlişkilerden destekler var. Güneş-Mars üçgeni bugünün güzelliklerinden. Üstelik 2-3 süreyle etki edecek. Girişimler için biçilmiş kaftan denebilecek bir açı. Bu açı nedeniyle enerjiniz yükselecek, özgüveniniz artacak ve daha cesur hissedeceksiniz. Bunlar zaten tam sizlik şeyler, dimi 🙂 Önemli işleriniz için bugünü kullanabilirsiniz. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni var. Bunlar da destekleyici. Akşam saatlerinde ise rüzgarın yönü değişiyor. Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları yapıyor. Keyifler kaçmasın, dikkat !

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün de.  Jüpiter-Neptün üçgeni bugün kesinleşiyor. Yaklaşık bir ay sürecek, çok kıymetli bir etkisi var bu kalıbın. Her bir burç için etkilerini yazacağım. Sitemden takip edebilirsiniz.

Ayrıca bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Kariyeriniz, işiniz, devlet bağlantılı konularınızla ilgili şans getirecek size. Otorite konumunda kişilerle görüşmek, destekler almak için değerlendirebilecek bir açı.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bir şeylerin havada kalabileceği saatler bunlar. Ayrıca Venüs-Satürn karesinin bugün kesinleştiğini görüyoruz. Ay’ın açıları da uyumsuz. Dolayısıyla Cumartesi biraz problematik görünüyor. Uyarmak adına açık konuşmuş olayım. Agresyondan kaçınınız. Çünkü küçük şeylerin rahatlıkla büyüyebileceği bir gün.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda gün boyunca. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı var ve çok olumlu etkiler getiriyorlar. 8.eviniz tetiklendiğinden, parada şans görünüyor size. Bunun yanısıra, günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor.  Tatlı sürprizler olası 🙂 Pazar, son derece güzel görünüyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!