21-27 Mayıs 2018 İkizler Burcu

21-27 Mayıs 2018 İkizler Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği böyle önemli bir haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca Güneş burcunuzda yer alacak. Bu şahane bir etki ! Çünkü Güneş girdiği alanı parlatır, öne çıkarır, olumlu etkiler, güzel gelişmeler getirir. Dolayısıyla şanslı bir süreç sizi bekliyor 🙂 Güne dönecek olursak, Ay gün boyu boşlukta, evet günün tamamında boşlukta. O yüzden yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınınız. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 4.eviniz aktifleşiyor. Eve, aileye, yuvaya dair konular öne çıkıyor. Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var ve olumlu etkiler getiriyor. İşlerin rahat akacağı bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt açı yapıyor. Aile bireyleriyle tartışmalar olası. Eleştirmek, konuları uzatmak gibi etkiler getiriyor. Öğleden sonra saatlerde ise Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve atmosfer güzelleşiyor 🙂 İş yaşamınıza, günlük işlerinize dair olumlu etkiler var. Rahat bir akış hakim bu saatlere. Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet efendim, doğru bildiniz 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda olacak, yani 5.evinizde. Aşk, keyif, eğlence alanı aktifleşiyor, konular buralardan geliyor 🙂 Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon sağlayacak bizlere bu açı. Bunun dışında günün ikinci yarısını Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni güzelleştiriyor. Aşkta uyum, şans, arkadaşlarla eğlenceli konular, takım çalışmaları öne çıkıyor. Akşam saatlerinde ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları yapıyor. Kısıtlanmış hissedebilirsiniz biraz kendinizi. Hani bazen önümüzü görmekte zorlanırız. Her şey olduğundan daha büyük görünür gözümüze. Bu ruh halinin işimize yaramayacağını hatırlayıp olumlu tarafa geçelim elden geldiğince. Akışı sevin. Yol, çıkması gereken yere çıkacak. Kendinizden huzuru esirgemeyin. Bu noktada Akışta olmak ne demek? Akışa bırakmak nasıl olur?, Bolluk ve bereketi yaşamınıza çekmek için olumlamalar, Daha huzurlu bir yaşam için olumlamalar yazılarımdan da yararlanabilirsiniz.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. İlişkileriniz öne çıkıyor yine. Sözleşmeler, anlaşmalar için de uygun bir gün. Çünkü Ay 7.evinizde. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok kıymetli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Ayrıca bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Parasal açıdan şanslısınız bu etki altında. Sezgileriniz de güç kazanıyor. Rüyalara dikkat, önemli mesajlar alabilirsiniz 🙂

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. O yüzden paraya dair konularda netleşememe, belirsizlik olabilir bu zaman diliminde. 8.eviniz tetiklendiğinden ruh haliniz de çok keyifli olmayabilir. Ayrıca Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Ay’ın açıları da uyumsuz. Paraya dair bir şeyleri düzenlemeye çalışıyorsunuz. Ancak bu gergin etkilerle Cumartesi agresyona zemin hazırlıyor. Kalpler kırılmasın, dikkat !

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Yine odağınız para olabilir. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığını görüyoruz. Birkaç gündür paraya dair yaşadığınız problemlerin çözüme kavuşabileceği saatler bunlar. İşin içinde Satürn olduğundan, çözüm kalıcı olacaktır. Sağlam adımlar atmaya müsait saatler. Bitmedi 🙂 Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, oldukça şanslı etkiler barındırıyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!