21-27 Mayıs 2018 Haftalık Burç Yorumları

21-27 Mayıs 2018 haftasının astrolojik değerlendirmelerine hoşgeldiniz 🙂

Bu hafta 21 Mayıs itibariyle Güneş ikizler burcuna geçiyor.

İkizler burçlarının doğum günlerini kutluyorum 🙂

Önümüzdeki bir aylık süreçte, ikizler temaları daha önde olacak hayatımızda. İletişimlerin, bilgiyi yayma isteğimizin, paylaşımlarımızın artacağı zamanlar geliyor.

Güneş ikizler transiti etkisinde, her bir burç için hangi temaların öne çıkacağını detaylı yayınlayacağım, takip edebilirsiniz.

Haftanın başlıca açıları şöyle :

24 Mayıs 2018 :   Güneş üçgen Mars              Güneş 2° İkizler, Mars 2° Kova

25 Mayıs 2018 :   Jüpiter üçgen Neptün       Jupiter 16° Akrep, Neptün 16° Balık

25 Mayıs 2018 :   Merkür üçgen Pluto           Merkür 20° Boğa, Pluto 21° Oğlak

26 Mayıs 2018 :   Venüs karşıt Satürn           Venüs 7° Yengeç, Satürn 8° Oğlak

 

Şimdi her bir gün için değerlendirmelere geçelim :

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Güneş ikizler burcuna geçiyor, Ay aslan burcunda ilerliyor bugün, ancak boşlukta. Sabah 06:29’dan itibaren boşluğa giren Ay, ertesi güne kadar boşlukta olacak. Önemli girişimler için Ay’ın boşlukta olduğu zamanlardan kaçınmak gerekiyor. Dolayısıyla bugünün böyle bir çerçevesi olduğunu belirteyim.

22 Mayıs 2018 Salı

05.03’de Ay başak burcuna geçiyor. Detaylar önem kazanıyor. Daha titiz, düzenli ve organize olmak isteyeceğiz. Sabah erken saatlerinde Ay, Güneş ile uyumsuz açıda. Ancak biraz daha ilerleyen saatlerde, öğle öncesinde Ay-Venüs altmışlığı iletişimlere ve ilşkilere uyum getiriyor. Kullanabilecek, güzel bir gün.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay, başak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Ay ile Neptün karşıt konumdalar. Bu da dikkat eksikliği, konsantrasyon güçlüğü, karar almakta zorlanma, belirsizlik, hayal kırıklığı getirebilir. Öğleden sonra ise Ay-Jüpiter altmışlığı ve Ay-Merkür üçgeni var. Bu uyumlu açılardan, geleceğe dair planlarınız, önemli kişilerle görüşmeleriniz, girişimleriniz adına yararlanabilirsiniz. 17.54’te Ay boşluğa giriyor. Dolayısıyla önemli adımlarınızı, bu saatten öncesine denk getiriniz.

24 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Girişim enerjisi anlamına geliyor bu açı en özetle. Yüksek enerji, motivasyon ve cesaret anlamına geliyor. Önemli işleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni var. Bunlar değerlendirmek gereken güzel açılar 🙂 Adım atmak, yeni bir şey başlatmak, planları hayata geçirmek için gerçekten güzel saatler. Akşam ise Ay’ın Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları etkinleşiyor. İlişkilerde tatsızlıklar olası. Dialoglara dikkat.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Çok kıymetli bir açı olan Jüpiter-Neptün üçgeninin bugün kesinleştiğini görüyoruz. Ancak haftalarca etkisi sürecek bir açı. Her bir burç için etkilerini ayrıca yazacağım.

Maneviyatı, empatiyi, sevgiyi, uyumu simgeleyen bu güçlü açıyı tam da Ramazan ayından geçerken en güzel şekilde, en yüksek hayrımıza değerlendirmemizi dilerim 🙂 Yardımlaşmak, halden anlamak, duyarlı olmak insana bahşedilmiş büyük hediyeler çünkü 🙂

Ayrıca bugün Merkür-Pluto üçgeni de var. Pluto en özetle söylersek gücü temsil ettiğinden, Merkür de iletişimi simgelediğinden, otorite konumunda, yetki sahibi kişilerle görüşmek, önemli işleri halletmek için değerlendirebilecek bir açı. Güçlü ve olumlu dönüşümler getirebilir 🙂

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta. Dolayısıyla günün bu kısmında ilerlemekte zorlanabiliriz. Eldeki işleri tamamlamaya bakalım. Ayrıca Venüs-Satürn karesi bugün netleşiyor. Ay’ın açıları da uyumsuz olduğundan, gergin akabilecek, problematik bir gün olarak görünüyor Cumartesi. Önemli işleri şayet mümkünse denk getirmemek faydamıza olacaktır.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda tüm gün. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı, yani oldukça uyumlu ve ılımlı açılar var. Mis gibi programlar yapılabilir bu saatlerde. Ayrıca günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşuyor ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Özetle günün tamamında Ay’ın çok güzel, fısatlar getirecek açıları var. Yüzümüzü güldürecek, iyi hissettirecek bir şeyler var 🙂 Pazar son derece güzel görünüyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!